Posledné odoslané skóre

odoslané užívateľovi Wat . dňa Ned Jan 28, 2018 11:34 pm
957694628207226886 Šlo mu to pěkně. Já osobně věřil Nealovi, ale ten se smolně zasekl u čtvrtýho pokusu. [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Ned Jan 28, 2018 11:34 pm
Přesnost střelby – Brock Boeser (11,136) Vítězem poslední dovednostní soutěže se stal možná poněkud překvapivě Brock Boe... [Zobraziť príspevok]
NHL Prospects
odoslané užívateľovi andy_hawk . dňa Uto Jan 16, 2018 10:09 pm
Diskuze o prospectech draftovaných do NHL. Nech sa páčí. Pro neregistrované na The Athletic, žebříček Coreyho Pronmana T... [Zobraziť príspevok]
Eastide Hockey Manager:Early Access
odoslané užívateľovi Rono . dňa Sob Jan 13, 2018 12:14 am
Nechávám koučovat normálně kouče, tudíž ano, zápasy se simulují. Ale jedu poctivě den po dni normálně jako GM. Jinak nic... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Pia Jan 05, 2018 9:18 pm
Útočník Vancouveru Brock Boeser, který byl s osmi brankami nejlepším nováčkovským střelcem a se 13 body ve 13 zápasech (... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Ned Dec 31, 2017 7:11 pm
Tak bohužel nejsme schopni vyhrát 2 zápasy po sobě. Naše hra je hodně kostrbatá a momentálně (až na jednu lajnu) toho m... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Sob Dec 16, 2017 1:22 pm
Minulý zápas s Preds nebudu raději hodnotit. Bohužel se zranil Tanev, který podával z našich obránců asi nejspolehlivějš... [Zobraziť príspevok]
PHILADELPHIA FLYERS
odoslané užívateľovi andy_hawk . dňa Str Dec 13, 2017 12:22 am
odoslané užívateľovi tomasinho . dňa Pia Dec 08, 2017 1:53 pm
No každopádně by se muselo ale něco udělat s divizemi, protože v Pacifiku by už bylo 9 týmů, takže jeden do Centralu. Ne... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Str Dec 06, 2017 12:02 pm
Tak zápas s Hurricenas jsme vyhráli :clap: , ale obrázek hry tomu vůbec neodpovídal. V první třetině nás hosté opět výra... [Zobraziť príspevok]
NEW YORK RANGERS
odoslané užívateľovi Pasha . dňa Str Dec 06, 2017 12:04 am
prý Rangers jsou v jednání s Edmontonem a zájem o Hopkinse, co si o tom myslíte, bylo by dobré ho přivést? :) Určite, n... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Ned Dec 03, 2017 10:03 am
Konečně jsme potvrdili body a vyhráli doma. Dneska rozhodlo že jsme dali na začátku dva góly (ten druhý byl po pěkný kom... [Zobraziť príspevok]
EDMONTON OILERS
odoslané užívateľovi mitch . dňa Pia Dec 01, 2017 9:26 am
odoslané užívateľovi BosBru . dňa Uto Nov 28, 2017 3:49 pm
Je v tom grafu patrné taky to, jak si s ním nedávno vytřel zadnici Tavares? :jn: [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Pon Nov 27, 2017 2:24 pm
Včera proti NYR super hokej a hlavně 1.třetina byla od nás vynikající. :good: Za stavu 2:0 jsme měli přidat třetí gól a ... [Zobraziť príspevok]