Posledné odoslané skóre

Jaromír Jágr končí v NHL. Díky za vše!
odoslané užívateľovi Rono . dňa Štv Feb 08, 2018 11:49 pm
odoslané užívateľovi mirah . dňa Ned Feb 04, 2018 9:16 pm
Tak po dvou výhrách přišla prohra s Tampou. Myslím si ale že dnešní výkon byl jeden nejlepších v letošní sezóně. :good: ... [Zobraziť príspevok]
NHL Prospects
odoslané užívateľovi andy_hawk . dňa Str Jan 17, 2018 11:03 pm
Diskuze o prospectech draftovaných do NHL. Nech sa páčí. Pro neregistrované na The Athletic, žebříček Coreyho Pronmana T... [Zobraziť príspevok]
FALCONS
odoslané užívateľovi petrik . dňa Ned Dec 24, 2017 10:54 am
Stastne a vesele celemu timu :klobuk: (aj konkurencii samozrejme) Prvej polke sezony nie je velmi co vytknut, ktl ma bav... [Zobraziť príspevok]
LOS ANGELES KINGS
odoslané užívateľovi sidney77 . dňa Štv Dec 21, 2017 4:55 pm
Kings museli špatný dojem ze 4 zápasového tripu zachraňovat až v posledním zápasena ledě Flyers, které porazili 4-1 a do... [Zobraziť príspevok]
NEW JERSEY DEVILS
odoslané užívateľovi dunim . dňa Pia Dec 08, 2017 9:58 pm
Po 27 zapasoch stale na cele Metra.. Dnes sme prvy, po zajtrajsku mozme byt 6ty :hroza: uplne nechutne.. nase posledne z... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi sidney77 . dňa Štv Dec 07, 2017 3:03 pm
Bídný listopad je zapomenutý a Kings opět připomínají tým ze začátku sezóny. Bodově patří na třetí místo celé NHL, samoz... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Str Dec 06, 2017 12:25 pm
Tak zápas s Hurricenas jsme vyhráli :clap: , ale obrázek hry tomu vůbec neodpovídal. V první třetině nás hosté opět výra... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Pia Dec 01, 2017 2:47 pm
Tak pěkně postupně. Dereka je škoda, sezónu měl rozjetou na překonání svého maxima a bojovníka jako on je potřeba. Ale z... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi mirah . dňa Pon Nov 27, 2017 2:15 pm
Včera proti NYR super hokej a hlavně 1.třetina byla od nás vynikající. :good: Za stavu 2:0 jsme měli přidat třetí gól a ... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi Leon . dňa Str Nov 08, 2017 7:07 pm
927036517297606656 927035264656080896 Co dodat? :-D Parádní výkon od všech třech :arrow: Brock 3+1, Bo 1+3 a Sven 0+3 :... [Zobraziť príspevok]
Diskusia
odoslané užívateľovi Rono . dňa Pon Okt 16, 2017 6:36 pm
Tak mám za sebou premíérový 'matchup' a v první řadě musím poděkovat Revovi za velmi vyrovnaný week, rozhodly detaily a ... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi sidney77 . dňa Sob Okt 14, 2017 6:35 pm
I přes porážku v prodloužení v domácím zápase s Flames prožívají Kings jeden ze svých nejlepších vstupů do sezóny. Vždyť... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi dunim . dňa Pia Okt 06, 2017 6:54 pm
Zajtra je to tu, neviem sa dockat.. Ocakavania mam, ale tie su vzdy prehnane. sezona bude urcite lepsia ako ta minula, t... [Zobraziť príspevok]
odoslané užívateľovi Pasha . dňa Sob Sep 30, 2017 5:01 pm
HoM-wSB1dG8 :good: [Zobraziť príspevok]