a je to tam včera sme vyhrali na LA kings to je super, a ešte to je v to, že všetky tretiny pohodlne 1:0.k tomu pripomohli tak aj hráči ako aj brankár. skorovali holmstrom, franzen a samuelsson. a všetko dobre je aj to,že osgood vychytal shot out.
dneska musime vyhrat vo los angeles, lebo tomuto týmu veľmi v poslednomč ase sa nedarí. dúfam, že to bude výhra prenás.
Vancouver dneska isteže prehrá lebo už detroit nevyhral 3 zápasy po sebe a preto teraz vyhrá. :thumbsup:

detroit 4:2 vancouver
Dúfam, že sa ""zlomí ruka"" HOSSOVI s ktorou dal Hatrick proti nám. Dneska vancouver nebude vo forme podľa mňa pretože aj v columbuse prehrali tak musia aj v detroite tak isto. :yahoo: :yahoo:
Dneska už musí vyhrať detroit , treba naň podať veľké peniaze pretože vyhrajú takisto aj tretinu. dneska zetterberg bude s jednou z hviezd, len uvidíte. :cool: