Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Miroslav Satan

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Freddie92 píše:OT: :)
Ty si Miro? :D
ale nieee.... myslel som priezvisko....som Šatan :) sak, my sa trosken pozname s jeho rodinou a aj s nim.... :wink:
Ty wole!!! :o
1.1.09
Boston 4-2 Pittsburgh
Miroslav Šatan... 15:13icetime, 0G 1A, +1, 1strely, 0TM

No Šarky po menšej pauzičke opäť bodoval - drž sa Miro :povzbudzovanie:
Satan nic nehral. S Crosbym v utoku by aj slameny pandrlak mal viac bodov.
Miro sa prepadol až do posledného (4.) útoku :shock:
Do riti,no ved zaspal,už dlho neskoroval :(
miro onedlho riesi 1000 zapasov v NHL :poklona:
arek píše:miro onedlho riesi 1000 zapasov v NHL :poklona:
jj arek dobre že si to pripomenul ...no a budeme mať dalsieho tisickara po Mikitovi a Bondrovi :)
Len mam taku dilemu že čo ked sa stretne vo finale o SC PIT vs. DET komu budem držať palce...Šarkymu? Majovi? aj jeden si ho zaslúži aj druhý ..hmmm dilema mno nechajme sa prekvapiť ...či vobec bude PIT a DET vo finale heh ale bolo by to pekné a asik by som to doprial šarkymu ...ale sakra aj majovi lebo jemu to ušlo min. rok tesne ...jooooj obom by som ho doprial...juj strašna dilema
Skoda ze Mirovi to moc nejde keby to dal trener an dva utoky Miro s Crosbym a sykora s malkinom bolo by dobre a nie aby bol miro vo 4 ci 3 utoku :-(
MICHELAND2 píše:Skoda ze Mirovi to moc nejde keby to dal trener an dva utoky Miro s Crosbym a sykora s malkinom bolo by dobre a nie aby bol miro vo 4 ci 3 utoku :-(
Ten Tvoj "Miro" s Crosbym bol a stálo akurát tak za to, aby ho dal do toho tretieho útoku.
lubo-86 píše:
MICHELAND2 píše:Skoda ze Mirovi to moc nejde keby to dal trener an dva utoky Miro s Crosbym a sykora s malkinom bolo by dobre a nie aby bol miro vo 4 ci 3 utoku :-(
Ten Tvoj "Miro" s Crosbym bol a stálo akurát tak za to, aby ho dal do toho tretieho útoku.
Kždy ma občas slabsie chvilky. :clap: :clap:
Satan showing he still has gas left in the tank

"V Oilers mi povedali, ze potrebuju hokejistu a nie krasokorculiara."

Po Lillehammeri zacala Miromania. "Snad kazde dievca na Slovensku mi poslalo list. Mal som doma 2000 listov. Postarka bola velmi nahnevana, pretoze mala jedno vrece posty pre cele mesto a jedno vrece len pre mna. Nechcela mi uz potom dorucovat postu."

Skrateny clanok z nhl.com na hokej.sk :arrow: http://www.hokej.sk/spravy/?clanok=59533
Skorpion píše:Satan showing he still has gas left in the tank

"V Oilers mi povedali, ze potrebuju hokejistu a nie krasokorculiara."

Po Lillehammeri zacala Miromania. "Snad kazde dievca na Slovensku mi poslalo list. Mal som doma 2000 listov. Postarka bola velmi nahnevana, pretoze mala jedno vrece posty pre cele mesto a jedno vrece len pre mna. Nechcela mi uz potom dorucovat postu."

To ako povedal Miro Satan?? :)
MICHELAND2 píše:
Skorpion píše:Satan showing he still has gas left in the tank

"V Oilers mi povedali, ze potrebuju hokejistu a nie krasokorculiara."

Po Lillehammeri zacala Miromania. "Snad kazde dievca na Slovensku mi poslalo list. Mal som doma 2000 listov. Postarka bola velmi nahnevana, pretoze mala jedno vrece posty pre cele mesto a jedno vrece len pre mna. Nechcela mi uz potom dorucovat postu."

To ako povedal Miro Satan?? :)
ano
dobrý je :D len škoda že ja neviem jeho adresu a nemohla som ju tiež poslať :verysad:
Viem, že pochádza z Topoľčian. BOl som asi kilometer od jeho domu :wink:
Blahoželám k tej 1000-ke a prajem ešte aspoň 500 zápasov v lige! :good:
Freddie92 píše:Blahoželám k tej 1000-ke a prajem ešte aspoň 500 zápasov v lige! :good:
pripíjam sa :wink:
kanter píše:
Freddie92 píše:Blahoželám k tej 1000-ke a prajem ešte aspoň 500 zápasov v lige! :good:
pripíjam sa :wink:
i já :pivo3: :fan: :smile03:
pripajam sa aj ja ku gratulacii,ale tie "oslavy" mohli byt s vyssim poctom bodov.Zeby tichy zabijak uz nadobro stichol?Snad nie....
:?: Nachystali vám v klube k tisícemu zápasu nejaké prekvapenie?
:arrow: Zatiaľ nie, akurát som dostal od spoluhráčov do daru hodinky. Spomienkový ceremoniál bude na budúci týždeň.

:?: Vedeli o tejto méte fanúšikovia?
:arrow: Myslím, že áno. Počas zápasu o tom informoval v aréne hlásateľ.

:?: Odložili ste si si na pamiatku puk?
:arrow: Puk nie, ale nechal som si dres, v ktorom som tisíci zápas odohral.

:?: Čo potrebuje hokejista k dosiahnutiu méty tisíc zápasov v NHL?
:arrow: Recept neexistuje. Človek musí mať silnú vôľu ísť trénovať, potrebuje veľa šťastia, aby sa mu vyhýbali zranenia a musí mať aj výkonnosť, aby sa v súťaži udržal.

:?: Premiére v NHL predchádzali mesiace strávené v nižších súťažiach. Cape Breton, San Diego. Bola to pre mladíka zo Slovenska hokejová exotika?
:arrow: Určite áno. Najmä zámorský herný štýl bol úplne odlišný než európsky, musel som si zvyknúť najmä na fyzický kontakt.

:?: Spomínate si ešte na prvý súboj v NHL?
:arrow: Svoj prvý zápas si určite pamätám. V kempe som sa zranil a nestihol som začiatok sezóny, takže som potom cestoval za mužstvom do Philadelphie. Nastúpil som v starej Spectrum Arene. Výsledok nebol žiadna sláva. Prehrali sme, tuším, 1:7, ale pri jedinom našom góle som asistoval.

:?: V Edmontone vám navrhovali, aby ste si vsunuli do menovky písmeno H (Shatan), no odmietli ste.
:arrow: Táto otázka padla iba raz a hneď som to zavrhol. To už by predsa nebolo moje meno.

:?: Najpríjemnejší moment? Keď ste strelili štyri góly do siete Atlanty?
:arrow: Myslím, že z tohto zápasu mám odloženú aj hokejku. Do detailu si spomínam na môj štvrtý gól, na ostatné už veľmi nie. Ale na takéto zápasy sa nikdy nezabúda.

:?: Najväčšie sklamanie? Prehra vo finále Stanley cupu?
:arrow: Najmä šiesty zápas vo finálovej sérii sa mi vždy vybaví. Vtedy platilo pravidlo, že hráč nesmie skórovať, ak stojí v bránkovisku. A sezóna sa skončila tak, že nám Brett Hull strelil gól, pričom bol jednou nohou v bránkovisku a vybojoval pre svoj tím Stanleyho pohár. Ten gól nemal platiť, bola to škvrna na NHL.
(ja to doplnam videom; c.)
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/vF_LRVuhNa4&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/vF_LRVuhNa4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
:?: Asi najznámejšie gesto ste predviedli v marci 2004, keď ste po strelení gólu simulovali telefonovanie.
:arrow: Čakal som v Buffale na trejd. V médiách sa špekulovalo, že Sabres chcú prejsť pred výlukou v NHL na šetriaci režim a mne oznámili, že ma vymenia. Do výmeny zostávali už len tri zápasy, jeden z nich sa hral v Toronte. A po góle, ani neviem, čo mi to napadlo, bola to spontánna reakcia. Celý týždeň som čakal, že mi zazvoní telefón, tak som ho zdvihol (smiech).

:?: Počas kariéry v NHL ste dostali jediný vyšší trest - ešte v roku 2001 v Nashville za narazenie na mantinel päť minút +do konca zápasu. Čo ste vyviedli?
:arrow: Uf. Myslím, že sa ma nejaký hráč, bol to tuším Scott Walker, pokúšal zastrašiť. Raz alebo dvakrát ma narazil na mantinel a keď sa mi naskytla prvá šanca mu to vrátiť, spadol tak nešťastne, že si udrel hlavu a bol potom dlhodobo zranený. To bol dôvod môjho vylúčenia.

:?: Bolo mesto Pittsburgh na nohách po víťazstve v Super Bowle?
:arrow: Samozrejme, tu je to obrovská udalosť. Pittsburgh má ako prvé mesto v Amerike šesť víťazstiev v Superbowle, čím sa nemôžu pochváliť ani väčšie metropoly. Je to obdivuhodné, ľudia boli z toho hotoví. Americký futbal a hokej sú v meste najväčším ťahákom. V meste bola veľká paráda, hráči Steelers pochodovali ulicami a oslalovalo s nimi asi pol milióna ľudí.

:?: Vytiahnu aj Penguins v lete fanúšikov do ulíc?
:arrow: Budeme sa snažiť, ale čaká nás ešte dlhá cesta.

:?: Koľko si ešte trúfate odohrať v NHL zápasov?
:arrow: Už to nevidím na veľa. Ďalších tisíc to už určite nebude.

:?: Hrali ste vo finále Stanleyho pohára, získali titul majstra sveta a štartovali na dvoch olympiádach. Dajú sa tieto hokejové vrcholy porovnať?
:arrow: Asi najťažšie je vyhrať Stanleyho pohár. Bojuje sa oň osem mesiacov a posledné dva sú veľmi náročné, lebo play off dá každému tímu poriadne zabrať. Na druhej strane, najviac by som cenil úspech na olympijských hrách. Najmä pre tradíciu, akú majú. Hoci olympijský turnaj trvá len dva týždne, účasť hráčov z NHL mu ešte dodala ďalší náboj a prestíž. A k majstrovstvám sveta sa viažu moje najkrajšie spomienky, najmä na Göteborg . Veľmi si vážim, že sme mali mužstvo, s ktorým sme dosiahli taký úspech. (pravdask)
Obrázek
Slovenský reprezentant Miroslav Šatan odohral v drese Pittsburghu v zápase hokejovej NHL s Detroitom len 9 minút a 37 sekúnd, v prvej tretine sa na ľad dostal trikrát a zámorské médiá začali okamžite špekulovať o jeho údajnom napätom vzťahu s trénerom Penguins Michelom Therrienom, ktorý sa má zhoršovať.
Kouč tučniakov pre Pittsburgh Tribune-Review odmietol komentovať dôvody obmedzeného času Šatana na ľade. "Nehral veľa, to je pravda," poznamenal pre Tribune-Review Therrien. Zámorskí novinári Šatana zatiaľ k tejto téme nestihli osloviť.
Slovenský hokejista odohral v sezóne menej ako 10 minút iba vo dvoch zápasoch - okrem toho s Detroitom aj 3. januára s NY Rangers. V priemere v predchádzajúcich štrnástich dueloch odkorčuľoval okolo 15 minút, dal v nich však iba dva góly (pravdask)

Miro sa po prestupe k Pens vytesoval, podla mna sa bude este viac ak odtial vypadne...na strane druhej si treba zvykat, ze Mirova forma ma z roka na rok klesajucu tendenciu..
Len skoda ze sa teraz Mirovy vobec nedari.
pekný dal gól :good:
195 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG