Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Miroslav Satan

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Týždeň pred uzávierkou prestupového termínu v NHL sa v zámorských médiách špekuluje aj o možnej výmene topoľčianskeho rodáka. S ním sa však o nej nikto nebavil.

V médiách sa objavili špekulácie, že by vás Islanders mohli vymeniť. V zmluve však máte klauzulu ,,no trade", čo znamená, že o prípadnej výmene vás musí vedenie klubu informovať. Debatoval už niekto s vami na túto tému :?:

Sú to špekulácie ľudí, ktorí nevidia dovnútra. Samozrejme, že k výmene môže dôjsť, ale zatiaľ k žiadnej diskusii nedošlo. Islanders si zrejme nechávajú na poslednú chvíľu rozhodnutie, či budú pred play-off nakupovať alebo predávať. To ovplyvní aj moju situáciu.

Klauzulu "no trade" nemá v zmluve veľa hráčov. Prečo :?:

Býva predmetom rokovania o zmluve. Klub ju buď odmietne, alebo klauzulu prijme ako gesto voči hráčovi. Hokejista má potom výhodnejšiu pozíciu, lebo má nad prípadným trejdom kontrolu.

Bude vaša nová zmluva posledná, ktorú v NHL podpíšete :?:

Predpokladám, že ak podpíšem ďalší kontrakt, bude na dlhšie obdobie, takže môže byť môj posledný v NHL. Ale zatiaľ nemám o zmluve žiadnu predstavu.

Rus Ovečkin podpísal zmluvu na vyše 100 miliónov dolárov. Aký to môže mať vplyv na ďalšie zmluvy v NHL :?: Nehrozí lige za pár rokov ďalšia výluka :?:

Prekvapuje ma na ako dlho sú kluby ochotné zaviazať si hráčov. Zo situácie pred štrajkom sa kluby ani manažéri vôbec nepoučili. Asi veria, že keby došlo k ďalšiemu štrajku, hráči opäť ustúpia. Uvidíme, aké budú ekonomické čísla ligy, ale nie je vylúčené, že o pár rokov budú mať majitelia klubov znovu pocit, že ich zisky nie sú dostatočné.

Pre zranenie ste vynechali jeden zápas. Ako sa cítite :?:

Úplne v poriadku to ešte nie je, ale každý deň pracujeme na zlepšení. Hrám s pomocou liekov, keď si ich nedám, tak to cítim.

Ide znovu o zranenie pravého kolena, alebo nejaké nové :?:

Je to obnovené zranenie z januára.

Tréner Ted Nolan si vyčítal, že vás v zápase proti Anaheimu napriek zraneniu znovu poslal na ľad. Bavili ste sa o tom :?:

Áno, rozprávali sme sa o tom. Potom som jeden zápas vynechal, noha mala štyri dni pokoj a cítil som, že dokážem znovu hrať.

Aj budúca sezóna profiligy by mala odštartovať v Európe, ale hráčska asociácia s tým nesúhlasí. Prečo :?:

Aj keď by boli tieto zápasy pre ligu výbornou reklamou a zvýšili by popularitu hokeja v Európe, pre hráčov predstavuje presúvanie z kontinentu na kontinent asi priveľkú záťaž. Nemám s tým skúsenosti, hokejisti, ktorí to absolvovali by vedeli povedať viac.

Videli ste nešťastné zranenie Richarda Zedníka :?:

Áno.

Nebolo necitlivé, že sa po chvíli hralo ďalej :?:

Zápas sa určite nemal dohrať.

Hovorili ste so Zedníkom :?:

Volal som Rišovi, ale mal iba odkazovač. Určite budem skúšať znovu, dúfam, že už bude komunikovať.

Nemalo by sa uvažovať o povinnom chrániči krku :?:

Nikdy som nákrčník neskúšal, ale ako súčasť výstroja by raz mohol byť povinný. Nemyslím si, že by hráčov až tak obmedzoval (Andrej Zaborsky-pravda)
Satanov 15 gol v tejto sezone nestacil Islanders na vitazstvo. Tento 15 gol Satana to bolo, len take upravenie skore proti Philadelphii. Islanders podlahli Philadelphii 1:4. No, ale tento gol Satana aspon prekazil brankarovi Philadelphie Bironovi 4 shutout v tejto sezone.
Šatana som nikdy nemusel pačil sa mi iba na MS Petrohrade 2000 a a oplympiských hrach v roku 1996 kde bol najlepš strelec.Ale inč ho dost nemusím.
Vcera gol, dnes ma zatial 2 asistencie. Asi ma zase obdobie, ked pozbiera nejake bodiky a potom 20 zapasov nic.
Pavel-Bure píše:Šatana som nikdy nemusel pačil sa mi iba na MS Petrohrade 2000 a a oplympiských hrach v roku 1996 kde bol najlepš strelec.Ale inč ho dost nemusím.
Poznám viac hráčov ktorí jeden čas dávali minimálne 1-2 goly v zápase a najnovšie nič.
Príde na MS?
Hokej-fanaticka píše:
Pavel-Bure píše:Šatana som nikdy nemusel pačil sa mi iba na MS Petrohrade 2000 a a oplympiských hrach v roku 1996 kde bol najlepš strelec.Ale inč ho dost nemusím.
Poznám viac hráčov ktorí jeden čas dávali minimálne 1-2 goly v zápase a najnovšie nič.
Príde na MS?

Ja si myslim že príde na MS
Sarky bude jeden z mala nasich hracov, ktori na MS pocestuju..dnes sa proti favorizovanym tucniakom blysol 2A a ja pevne dufam, ze mu bodova forma bude klapat az do konca zakl. casti, nakolko tetkom moc, moc potrebujeme pomoc ostrovanov!
Mám taký dojem,že od roku 2000 bol až na rok 2001 na každých majstrovstvách,nie?
Miro si v noci skočil se Sejčkem pěknou polku,holt takhle to vypadá,když na sebe narazí dva typičtí (bitkaři). :lol2: :good:

Baffy píše:Miro si v noci skočil se Sejčkem pěknou polku
:cool: hehe, pobavili ma obaja a urcite Mirko predtym zasuskal "Pepkovi" do uska, vedies ma ty, alebo ja Teba? Obrázek :lol2:
Ako som si všimla,tak Miro nieje bitkársky tip :D Bil sa ako baba :lol2:
Bez urážky,to len zo žartu :)
Ale nevie sa príliš biť. :)
:) Budete se divit,ale oceňuji přístup Míry Šatana.Nikdo přece po něm nemůže chtít,aby se pravidelně rval!!Na to nemá postavu ani povahu.Ale je mi sympatické,že ve chvíli kdy to mužstvo potřebovalo,neutíkal předčasně z boje.Postavil se k věcem jako chlap :thumbsup:Jeho psychická vzpruha nakonec stejně mužstvu nepomohla a Islanders 3-1 prohráli.I tak si myslím,že na spoluhráče a vedení to udělalo určitý dojem a nezapomenou na něj,až bude chtít třeba prodloužit smlouvu. Fanoušci Islanders museli ten taneček určitě ocenit!!!!
montreal píše::) Budete se divit,ale oceňuji přístup Míry Šatana.Nikdo přece po něm nemůže chtít,aby se pravidelně rval!!Na to nemá postavu ani povahu.Ale je mi sympatické,že ve chvíli kdy to mužstvo potřebovalo,neutíkal předčasně z boje.Postavil se k věcem jako chlap :thumbsup:Jeho psychická vzpruha nakonec stejně mužstvu nepomohla a Islanders 3-1 prohráli.I tak si myslím,že na spoluhráče a vedení to udělalo určitý dojem a nezapomenou na něj,až bude chtít třeba prodloužit smlouvu. Fanoušci Islanders museli ten taneček určitě ocenit!!!!
Bil sa vôbec už niekedy?Ja som ho zatiaľ videla "biť sa" po prvýkrát. :)
:) Prolézl jsem web,ale nikde jsem nic nenašel.Jestli se někdy Míra pral tak snad naposledy v dorostencích nebo žácích.Ale o tom není nikde ani zmínka.Nakonec Míra je gentlman, za 13 sezón mu počítají pouhých 414 trestných minut,což dělá průměr 31 minut na sezónu a patnáct dvouminutových trestů na rok.To už Laraque nebo Brashear dokáží vybrat pomalu za zápas :D
Aby kandidoval :D na trofej Lady Byng Memorial Trophy o nejslušnějšího hráče ligy Nakonec děvče uznej! :wink: Je to fešák a kdyby Mírovi náhodou ublížili,tak by tě to moc mrzelo!!!Hokejové bitky jsou první liga boxu, pro opravdové chlapi!!!!!!!!!
montreal píše::) Prolézl jsem web,ale nikde jsem nic nenašel.Jestli se někdy Míra pral tak snad naposledy v dorostencích nebo žácích.Ale o tom není nikde ani zmínka.Nakonec Míra je gentlman, za 13 sezón mu počítají pouhých 414 trestných minut,což dělá průměr 31 minut na sezónu a patnáct dvouminutových trestů na rok.To už Laraque nebo Brashear dokáží vybrat pomalu za zápas :D
Aby kandidoval :D na trofej Lady Byng Memorial Trophy o nejslušnějšího hráče ligy Nakonec děvče uznej! :wink: Je to fešák a kdyby Mírovi náhodou ublížili,tak by tě to moc mrzelo!!!Hokejové bitky jsou první liga boxu, pro opravdové chlapi!!!!!!!!!
Mne sa až taký fešák nezdá :D Kedysi som ho žrala ale potom prišiel Branko... :D Takže by mi moc nevadilo keby mal nejaký ten monokel :lol2:
hento sa bitkou nazvat ani neda :D

btw preco baby fandia len peknym? :)
arek píše:hento sa bitkou nazvat ani neda :D

btw preco baby fandia len peknym? :)
Len prekným?!A čo Hossa,Gáborík či Chára?Tí sa mi vôbec nepáčia a fandím im nie o stošeť ale o sto desať :D
:) Výborná otázka areku.,,Proč ženy fandí těm pěkným?"Osobně mě napadá,že pokud nám to admin. povolí,možná v rubrice ,,pokec" by stálo za to mít kolonku,,Nejhezčí fešák NHL" popřípadě ,,České a Slovenské reprezentace".Myslím,že by jistě ženy rády přispěli do tohoto topicu krasavců a určili nám nějaký žebříček hokejistů fešáků.Ten bychom,nějakým humorným způsobem mohli okomentovat ,popřípadě kdo si z mužů troufá mohl by sestavit i svůj vlastní.Osobně bych s tím měl jako ryzí heterosexuál trochu problém,ale zatu legraci :biglol: by to stálo.,,Čili dámy!!!!!!"To je tak trochu výzva,zkuste podumat!!!!
Jinak pokud jde o Míru Šatana,tak jak je vidět už má u žen už smůlu.On je taky ročník 1974 a proti těm nagelovaným mlaďochům nemá šanci!!!!Dnes je v kurzu někdo jiný- Branco Radivojevič :wink: ,!!!!
montreal píše::) Výborná otázka areku.,,Proč ženy fandí těm pěkným?"Osobně mě napadá,že pokud nám to admin. povolí,možná v rubrice ,,pokec" by stálo za to mít kolonku,,Nejhezčí fešák NHL" popřípadě ,,České a Slovenské reprezentace".Myslím,že by jistě ženy rády přispěli do tohoto topicu krasavců a určili nám nějaký žebříček hokejistů fešáků.Ten bychom,nějakým humorným způsobem mohli okomentovat ,popřípadě kdo si z mužů troufá mohl by sestavit i svůj vlastní.Osobně bych s tím měl jako ryzí heterosexuál trochu problém,ale zatu legraci :biglol: by to stálo.,,Čili dámy!!!!!!"To je tak trochu výzva,zkuste podumat!!!!
Jinak pokud jde o Míru Šatana,tak jak je vidět už má u žen už smůlu.On je taky ročník 1974 a proti těm nagelovaným mlaďochům nemá šanci!!!!Dnes je v kurzu někdo jiný- Branco Radivojevič :wink: ,!!!!
Ja ťa milujem! :lol2: Si sa trafil že Branko je v kurze :lol2: Ale Šatan tiež nieje na zahodenie :lol2: No už sme pomaly OT :)
Hokej-fanaticka píše: Len prekným?!A čo Hossa,Gáborík či Chára?Tí sa mi vôbec nepáčia a fandím im nie o stošeť ale o sto desať :D
ale najoblubenejsi je Branko :)

montry: radsej si spravme topic "Zeny", kde budeme my kecat o peknych zenach :lol:

:backtotopic:
:) Tak určitě by to areku nebylo k zahození topic nej žen :P .Teď se naskýtá otázka,,Které máš na mysli?"Jestli celebrity,nebo hokejistky a nebo snad dokonce vlastní přítelkyně a manželky :cry: To ovšem by jsme je nemohli pouštět k PC!!! :D
Jinak ještě jednou k Mírovi Šatanovi.Shodli jsme se,že bijec z něj nebude,spíš tanečník!Ale on se letos neprosazuje ani jako útočník.Koukal jsem na jeho letošní statistiky.77 zápasů 15 gólů,25 asistencí 40 bodů.Je to jeho nejhorší sezóna v NHL.Nevím,buď opravdu zestárl a nebo mu to v New Yorku moc nevědčí!!!
montreal píše::) Tak určitě by to areku nebylo k zahození topic nej žen :P .Teď se naskýtá otázka,,Které máš na mysli?"Jestli celebrity,nebo hokejistky a nebo snad dokonce vlastní přítelkyně a manželky :cry: To ovšem by jsme je nemohli pouštět k PC!!! :D
Jinak ještě jednou k Mírovi Šatanovi.Shodli jsme se,že bijec z něj nebude,spíš tanečník!Ale on se letos neprosazuje ani jako útočník.Koukal jsem na jeho letošní statistiky.77 zápasů 15 gólů,25 asistencí 40 bodů.Je to jeho nejhorší sezóna v NHL.Nevím,buď opravdu zestárl a nebo mu to v New Yorku moc nevědčí!!!
To prvé...už nieje to,čo býval,inak by aj na MS dal viac gólov.Už prišli mladší,Svatoš...napríklad...ide nová generácia :? :( :sad2: a legendy starnú :sad2:
:?: Tento rok ste chýbali v tíme Slovenska na majstrovstvách sveta. Je zranené pravé koleno už v poriadku?

:!: „Stále si ho doliečujem. Beriem medikamenty, chodím na elektromagnetickú liečbu. Na začiatku kalendárneho roka som hral s natrhnutým vnútorným väzom, bral som na zápas lieky proti bolesti a na koleno som dostal ortézu. Asi to nebol správny ťah, ale mužstvo bojovalo o účasť v play off a ja som mu chcel pomôcť. Rana je už zrastená, no bolesť je tu stále. Dúfam, že sa čoskoro vyliečim, aby som mohol začať prípravu.“

:?: Len na diaľku ste mohli sledovať vystúpenie Slovenska v Kanade. Ako ste sa cítili?

:!: „Výsledok nikoho doma nepotešil. Ja to vidím takto: keď sú k nám hviezdy priaznivo naklonené, vieme na šampionáte zabojovať o medailu. V opačnom prípade sa hrá o záchranu - ako tento rok. Výsledky z Halifaxu nie sú reálnym odrazom slovenského hokeja. Na štvrťfinále stále máme. Ale mužstvo musí mať najlepších hráčov, či aspoň väčšinu z nich. Dúfam, že takýto zlý rok sa už nezopakuje. Na druhej strane je dobré, keď v našom tíme dostali šancu noví hráči a výmena generácií môže prebehnúť plynulejšie.“


:?: Čaká vás dôležité leto, podpis novej zmluvy. Aká je šanca, že zostanete v New Yorku na Long Islande?

:!: „Malá. Na 90 percent sa budem sťahovať. Na budúci týždeň je v Ottawe draft a potom sa od 1. júla generálni manažéri klubov sústredia na moju skupinu voľných hráčov. Rátam, že do mesiaca sa situácia vyrieši. Prvé rozhovory už prebehli, ale nič konkrétne nemám.“

:?: Predtým ste si novú zmluvu v NHL vybavovali sám, teraz máte agenta Allana Walsha. Prečo ste sa rozhodli pre zmenu?

:!: „Keď som si robil agenta sám, tak som bol v pozícii, že som viacmenej rokoval iba s jedným klubom. Teraz som voľný hráč a môže sa o mňa zaujímať ktorýkoľvek klub - situácia je zložitejšia, vyžaduje viac času i kontaktov. Preto je lepšie mať agenta. Aj predchádzajúcu zmluvu s Islanders som robil s ním.“

:?: Aké spomienky vám zostanú na New York?

:!: „Na mesto len dobré, no hokejovo som v Islanders čakal viac. Bola to zaujímavá skúsenosť. Už sa však teším na nový tím.“

:?: Na čo budete klásť dôraz pri novej zmluve? Na peniaze?

:!: „Nie, v tejto fáze mojej kariéry už čísla nie sú rozhodujúce. Skôr budem brať ohľad na záujem klubu a úlohu, akú by som mal v mužstve plniť. Aby to bol tím so šancou hrať o Stanley Cup. Budem sa pozerať, ako by mužstvo mohlo využiť moje schopnosti, akí budú spoluhráči. Najradšej by som získal trojči štvorročný kontrakt, no nevylučujem ani kratší.“ sme.sk

Obrázek
hmmm Satan v poslednych rokoch neboduje tak ako volakedy v Buffale, pochybujem ze dokaze nahradit Hossu. Mozno zo zaciatku bude hrat s Crosbym, ale podla mna to dlho nevydrzi.
195 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO