Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Miroslav Satan

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Obrázek
fantazia, rodak z Topolcian ma Stanley Cup :clap:
zaciatok v NHL nebol pre neho lahky, ani koniec, no dokazal to :thumbsup:

uz len priviezt to zlato z olympiady a bude nesmrtelny :D
:?: Pomysleli ste si pred rokom, že môžete s Pittsburghom získať Stanley cup?
:arrow: Keď mám pravdu povedať, tak už v lete, keď som podpísal zmluvu s Pittsburghom, tak som veril, že postúpime do play off, že bude šanca, ale to človek nikdy nemôže vedieť naisto. Vždy je to trošku vabank. Keď sa obzriem spätne na túto sezónu, tak sa mi ani nechce veriť, ako sa to skončilo. Pripadá mi to ako zle napísaný film. To hádam, ani nie je možné - všetko čo som v tejto sezóne zažil - a napokon sa to skončí víťazstvom vo finále.

:?: Zdolať Detroit Red Wings na ich ľade v rozhodujúcom siedmom zápase finále je výnimočná vec. Akú stratégiu vám tréner naordinoval?
:arrow: Dramatickejši to už ani nemohlo byť. Rozhodol siedmy zápas, predtým obe mužstvá vyhrali domáce súboje. Vyzeralo to, že znovu ideme do jamy levovej, kde chce favorit potvrdí svoju úlohu, ale bola obrovská vôľa a napriek skúsenostiam súpera sme dokázali vydrieť víťazstvo.

:?: V lete prinesiete na Slovensko Stanleyho pohár. Aký program nachystáte?
:arrow: To ma teraz vôbec netrápi.

:?: Získali ste titul majstra sveta, vyhrali Stanleyho pohár. Čo by ste chceli ešte v kariére dosiahnuť?
:arrow: Momentálne si nekladiem žiadne ciele. Viem, že táto sezóna bola veľmi dlhá a o dva-tri týždne sa otvorí trh s voľnými hráčmi. Ak mám premýšľať o nejakej budúcnosti, mal by som konať rýchlo, ale v tejto chvíli nie som rozhadovať, či pokračovať a kde.

:?: Kedy vám bolo v tejto sezóne najťažšie?
:arrow: Najťažšie určite vtedy, keď Pittsburgh spravil finančné čachre a ja som na to doplatil, dali ma na waver. To bol najnižší bod - nielen tejto sezóny, ale aj celej kariéry. Keď sa na to pozriem dozadu, moja trpezlivosť a vôľa sa vyplatila. Som asi najlepším príkladom toho, že keď človek vydrží, zatne zuby a skloní hlavu, môže sa to skončiť aj takto, ako sa skončilo.

:?: Plány na leto?
:arrow: Vychutnať si rodinu, lebo posledné dva-tri mesiace som si ju neužil. Malý Mirko sa už na mňa teší a vypytuje sa, kedy sa ten hokej už konečne skončí. Už je koniec a môžem ísť za ním. (pravdask)
Miroslav Šatan sa stal po druhkýhrát otcom :!:
Jéééj a čo majú? :)
dieta predpokladam :-D
medik911 píše:dieta predpokladam :-D
:cool: Ale nič nie je isté, predsa len je to Šatan. :D
Dcérka,Viktória :)
http://hokej.sme.sk/c/4957884/stanleyho ... gusta.html

uvidime ak mi vyda cas mozno sa stavim v topolcanoch 29.augusta.
Je pravda že miro je o5 v islanders?
Miro je supeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!

edit: toto ma fakt vypovednu hodnotu.A.
zaujímavá úvaha o jeho možnom ďalšom pôsobení v NHL, mne osobne to vychádza na Oilers...

http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/24209
Tampa to jisti :cool:
je pravda, že Miro podpísal s Floridou..?
ivan23 píše:je pravda, že Miro podpísal s Floridou..?
Z akého zdroja to je :?:
Ze zdroja Chcem.Hrat.Aj.Zadarmo.com
Síce nemám teraz ten najlepší zdroj informácií, ale kedže aj aktuality.sk napíšu občas niečo pravdivé tak...

Miro Šatan podpísal vraj s bostonom

Uverím keď ho uvidím v bostonskom drese na ľade v niektorom zápase NHL :) pravdaže nie ako diváka :D
Prajem mu ale veľa štastia , nech sa dá dokopy do olympiady :moj:
Myslím že je to skvelé! :)
nech pride hrat do bežoviec tu prenho možno najdem miesto... a aj si zahra
aaa podla man to je pravda. no uvidime co dokaze ale prajem mu uspech..
Freddie92 píše:Myslím že je to skvelé! :)
áno konečne niekto zodpovedný, čo nezabudne uteráky a vody v šatni... :D
Miro je dobrý hráč aj keď to najlepšie má už za sebou. Uvidíme aké úlohy dostane v Bostone.

Aj tak som chcel aby išiel do Slovana :D .
700 000 $ za sezonu a klauzula 'no trade'
Myslim ze Satan moze byt spokojny s peniazmi.
Mr.Cubone píše:700 000 $ za sezonu a klauzula 'no trade'
Ale dostane 350 000, pretože už je polovica sezóny.
AHA :D ja som myslel ze tych 700 000 dostane iba za tuto polovicu sezony :D
195 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO