Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Miroslav Satan

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Nechce sa mi verit ze tato tema tu este nie je :shock:
Islanders dnes zdolali Montreal 4:2 a Miro strelil dva goly a vyraznou mierou tak prispel k vitazstvu svojho timu :cool: . A zasluzene sa stal 2. hviezdou zapasu. Pekne len tak dalej, keby bol kazdy jeho zapas takyto.

potreboval to ako sol..len aby sa po prijemnej golovej urode (opät) neodmlcal..

G zapase so St.Louis mal cca 15 minut a -1. Neviem nesedi mi tento hrac. Hra profesorsky, hlavne nebojuje. Svojho casu bol vyhlaseny najprecenovanejsim hracom NHL.

debil, tazko povedat, ci je to zle alebo dobre ze nebojuje, je to jeho styl a ten uz nezmeni ked sa snim dokazal presadit v NHL a stale patri k poprednym utocnikom, ja co si ho pamatam tak ani na MS skoro nidky nebojoval a aj ked sa o to snazil tak jeho subtilna postava mu jasne dala najavo ze naco ma a naco nie, stale je to tichy zabijak a tak ako sa svojho casu vyjadril Gretzky "Keby som hral jeden zapas o vsetko urcite by som chcel v time Miroslava Satana" Myslim ze na NHL stale ma a este par rokov bude svoj trend drzat :)

Ano ten vyrok si pametam, vtedy vsak Satan zacinal a snazil sa aj korculovat. Neposobil tak flegmaticky.

Prekvapilo vás, aké peniaze opäť lietajú v NHL :?:

Prekvapilo. Vyzerá to tak, že štrajk v NHL pred dvoma rokmi bol úplne zbytočný. Za dva roky sa NHL dostala tam, kde bola predtým. Akurát má trochu iné pravidlá a viac z finančného koláča ide majiteľom.

:arrow: Ĺ trajk v NHL bol zbytoÄŤnĂ˝...

Obrázek

Vizitka Mira Ĺ atana

Dátum narodenia: 22. október 1974
Miesto narodenia: Topoľčany
Aktívna činnosť: 1992 - súčasnosť
Pozícia: pravé krídlo
StreÄľba: Äľavou rukou
Výška a váha: 188 cm, 87 kg
Prezývka: Šarky

Nechápem, prečo Mirovi stále niekto ubližuje. Len nedávno sa objavila v médiách správa, že ho chcel niekto očierniť v súvislosti s jeho nadáciou a teraz toto. Potom je jasné, že sú naši hokejisti v Amerike radšej, ako doma. Tam sa do nich totiž nikto nestará.

http://www.bleskovky.sk/cl/12/167554/Sa ... a-moj-dom-

No to su take spravy ze ked neviem co napisat, tak si cosi vymyslim. Takymto (tyz)dennikom sa radsej zdaleka vyhybam. :thumbsdown:

Ja tiež tomu dáko neverím a ani Šatan si z toho asi veľkú hlau nerobí.
Satan ma zatial dost o nicom start v sezone. Vyzera to tak, ze na NHL uz nema.
Satan je znamy flakac. Nechcel by som ho do timu ani zadarmo. Uz sa to s nim tiahne par sezon. Ked bol mladsi este sa snazil aktivne korculoval teraz sa tam uz iba vozi semtam da gol.
:arrow: Šatan: Je mi to trochu ľúto

Môže osobnosť ako Peter Bondra zmeniť názor generálneho manažéra na uvoľnenie konkrétneho hráča :?:

Každý v NHL vie, kto je Peter Bondra. Má obrovský rešpekt. To môže veci len pomôcť. Keď sa ale nejaký manažér zatne, nemôže súhlas s odchodom hráča na šampionát vybaviť nikto. V situáciách, keď bude nejaký klub na vážkach, však bude určite lepšie, keď zavolá Peter Bondra ako keby telefonoval niekto zo Slovenska. Určite bude mať veľkú šancu, aby vec úspešne vybavil, tak ako sa to podarilo v niektorých prípadoch v minulosti.

Obrázek
Satan ma zatial dost o nicom start v sezone. Vyzera to tak, ze na NHL uz nema.
No dnes myslim, ze poprel tieto spekulacie a svojimi golmi najprv vyrovnal a nasledne aj rozhodol zapas v prospech NYI. Zasluzene sa stal aj prvou hviezdou zapasu. :good:
"Tichy zabijak" bol naozaj dost potichu..Snad sa konecne prebral...Myslim si,ze zmena tymu by mu prospela...V priemernom az podpriemernom tyme sa postupne straca aj on....Tak nech tieto goly ho "nakopnu" k lepsim vykonom....
Alex píše:Myslim si,ze zmena tymu by mu prospela...V priemernom az podpriemernom tyme sa postupne straca aj on....
Preco sa toto tak casto hovori o nasich hracoch ze hraju v slabom time a maju ist do lepsieho? Preco sa kauzalita nepovie z druhej strany ze tim je slaby lebo nase hviezdy nic nehraju a netahaju tim ako by mali?? To iste Hossa, najnovsie je v slabom time a ma ist do Minnesoty, kde by sa mu malo akoze darit lebo to nebude slaby tim. Co potom ked to nepojde ani v Minnesote, pojde skusat dalej?? Handzus, Nagy detto.
dnes rozhodol v derby proti rangers :cool:
No sarky sa rozbieha...tusim že da 30 g v tejto sezone a tykch 60 bodov minimalne :good: verime ti Sarky verííme :oslava:
..v tomto by som bol coli trosku opatrny..Miro niekedy dokaze poriesit seriu bez bodu """az do Vianoc"""..
No cepi nemaj strach o Sarkyho... :P Dneska zase vytazny gol a ako pisali na nhl.com tak dosiahol nezvycajny hattrick - tri zapasy po sebe vytazny gol pre sarkyho...proti pittsburghu, rangers a teraz proti new jersey hehe :clap: dobre sarky dobre len tak dalej :cinka: :good:
Poslednych par zapasov je tam naznak co by mal hrat. Ale to nestaci treba hrat takto dlhodobo a nie pet zapasov. Potom mozeme zacat Satana chvalit.
:arrow: Kašleme na umelecký dojem

Čo vás v tejto sezóne v súvislosti s celou NHL doteraz najviac zaujalo :?:

„Viete, že skoro nič... Veľmi to pripomína predchádzajúcu sezónu, zápasy sú dosť podobné. Hrá sa rýchlejší hokej ako pred rokom pauzy, je menej faulov a padá viac gólov. Ale asi najmarkatnejším rysom stretnutí je korčuľovanie. Hráči sú v neustálom pohybe. Trochu mi to naznačuje príklon k európskemu štýlu, pravdaže, kanadské prvky sú stále dominantné.“

Keď sa majstrovstvá sveta uskutočňujú v Európe, záujem o časť stretnutí nie je veľká. Myslíte si, že to v kolíske hokeja bude inak :?:

„O tom som stopercentne presvedčený. Nakoniec, viac ráz sa v krajine javorového listu hrali majstrovstvá sveta do 20 rokov a záujem verejnosti o ne bol naozaj obrovský. Myslím si, že v Kanade padnú aj historické rekordy v počte návštevníkov na stretnutiach. Hrával som voľakedy v Edmontone a viem, čo pre Kanaďanov tento šport znamená.“

Obrázek
1.Satan ma dobry postreh. skutocne sa zacali viac presadzovat korculiari na ukor fyzickych hracov.

2. na kanadske MS sa velmi tesim aj ja bude to nieco, nieco zaujimavejsie. A to nas este caka olympijada vo Vancouveri.
no tak Miroslav Satan je tiez skvely Slovensky utocnik a tuto sezonu sa mu zatial dari len tak dalej :thumbsup:
:arrow: Šatan o novej zmluve zatiaľ nerokuje

Verí, že si zahrá pod vedením Bondru

Príchod Petra Bondru na post generálneho manažéra slovenskej hokejovej reprezentácie prišiel ako blesk z jasného neba a v slovenskej hokejovej verejnosti zaznamenal výlučne pozitívny ohlas. Výnimkou nebol ani Miroslav Šatan: „Je to veľmi dobrý krok pre slovenský hokej. Peter ma bohaté skúsenosti a jeho prítomnosť podľa mňa pozitívne ovplyvní vývoj slovenského hokeja. Držím mu palce a dúfam, že ešte dostanem šancu nastúpiť pod jeho vedením.“
195 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES