Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HK Nitra

Diskuze o nejvyšší slovenské hokejové soutěži.

Hokejisti HK ARDO Nitra začali v pondelok prípravu na ľade a spoločnosť im robili známe mená Jozef Stümpel a Branislav Mezei.
Tréner Jiří Kučera mal k dispozícii dvadsiatku vlastných hráčov A-mužstva a troch brankárov, neskôr pribudnú juniori.

"Do prípravy sa zapojili všetci zazmluvnení hráči, postupne sa pridajú niekoľkí z dorastu, ktorých chce tréner preskúšať," povedal pre TASR generálny manažér tímu Ľubomír Dobrý. Medzi prípravou na suchu a návratom na ľad malo mužstvo a trénerský tandem Kučera-Ivan Hrtús trojtýždňové voľno, ktoré nikto nevyužil tak, aby sa mu to pred začiatkom prípravy vypomstilo. "Úvodnými zdravotnými prehliadkami prešli všetci, nikto nemá žiadne problémy," zdôraznil Dobrý.

Významná časť prípravy bude mať svoje miesto v Nitre, tím nemá na pláne žiadne sústredenie mimo mesta. Na začiatku druhého augustového týždňa ho čaká medzinárodný turnaj Memoriál Pavla Zábojníka vo Zvolene, na ktorom sa od 7. do 9. augusta postupne stretne s poľským GKS Tychy, Sokolom Kyjev a kazašským tímom HC Kazzink-Torpedo Usť-Kamenogorsk. V Nitre sa dva týždne nato bude konať Memoriál Š. Valenta.

Otáznik visí nad predposledným prípravným duelom s Permom, ktorý by sa mal konať 29. augusta. "Tento termín nie je pevný, ostatné prípravné zápasy však odohráme podľa plánu. Tím sa dobre preverí na dvoch Memoriáloch vo Zvolene a u nás," dodal Dobrý.
Nic v zlom ale naco je dobre toto kopirovanie a pastovanie clankov?
akoze chlape nemas jedno kdes i top precitas ??? tu to ams hned tak naco klikat este na dalsie stranky
Vzhladom k tomu ze z klubu pravdepodobne (zas nevidim do toho detailne) odisli polomafianski prizivnici typu Palaticky znamy takisto ako "pomocna ruka", ktory sa do klubu nanominovali v obdobi ked sa klubu najviac darilo, mozem snad zacat opet fandit nitre. Nepoznam ludi co robia ten hokej momentalne, zostava mi iba verit ze su to aspon akotak inteligentni a cestni ludia, ktori svojou hlupostou alebo zamerne nezhumpluju ten klub ako sa to stalo nedavno.


Nitra ma takisto nove dresy, je to sice uz dvestotridsiatasiedma variacia modrej a bielej ale je to aspon trochu dynamickejsie. tie posledne dresy boli az trapne.


Uvodna vyhra nehovori absolutne nic.
osobne som ju proti Ziline necakal..drzim palecky :yes:
Nitriansky hokej ide poslednu dobu uplne mimo mna. Prave sopm nahodou v nejakom clanku zazrel ze sa klub uz vola K-Cero Nitra. No snad im to pojde v kozenych kabatoch lepsie ako s talianskymi prackami. Inac netusim ako na tom ten klub je.

Tak a po kratkom pohlade na nitriansky web som sa dozvedel ze sa uz hra liga :)
Nitra do toho! Dnes Game 6 a mečbol na domácom lade.
debil píše:Nitra do toho! Dnes Game 6 a mečbol na domácom lade.
dúfam, že to dáte, ja verím že to dnes rozhodnete a BB pochopí, že PO je o inom...
potom to so Slovanom v semifinále bude celkom zaujímavé, Slovan sa s vami vždy dosť natrápi.
tak im to vyšlo, neskutočnééé... :good:

Nitra v semifinále, sa po.erem.... :D :hroza:
bol som vcera na hokeji a teda stalo to za kazdy cent...
ten zapas mal vsetko - aj sme vyhravali, aj sme prehravali, aj sme oslavovali aj sa bali o vysledok, napinave az do uplneho konca, atmosfera bola fantasticka - ako za starych cias (spred 5 rokov), uz len kvoli nej sa tam oplatilo ist...
bol to krasny zazitok, navyse umocneny stastnym koncom a pozapasove oslavy na lade boli akoby sa oslavoval titul... :)
jednoducho parada
no nitra v semi, to by som nepovedal :D
nevadi, mozem chodit na zapasy slovana doma aj vonku :good:
len jedno mi je luto, ze podla rozpisu sa 3. a 4. semifinalovy zapas NR-BA hraju na velkonocny piatok a sobotu...
a ja ako staromodny krestan budem v tom case v kostole :P takze ak to nitra neuhra na 6. zapas (mala sanca) tak to bol moj posledny hokej v tejto sezone na ktorom som osobne bol... :(
ale ak to naozaj bol posledny tak aspon stal za to :good:


Taká malá spomienka na tento zápas. Bol neskutočný, vyrovnanie v závere, rozhodnutie v nájazdoch a postup do semifinále. Tá sezóna bola tak ťažká a zároveň krásna. Všetci sme sa zomkli a toto bolo niečo neskutočné. Škoda, že z toho videa, je vynechané predĺženie, kde celý štadión po stojačky vytlieskal a odspieval "keď má dievča 20 rôčkov" a iba tak potvrdil chýr o najlepších fanúškoch :wave:
FacSKA píše:


Taká malá spomienka na tento zápas. Bol neskutočný, vyrovnanie v závere, rozhodnutie v nájazdoch a postup do semifinále. Tá sezóna bola tak ťažká a zároveň krásna. Všetci sme sa zomkli a toto bolo niečo neskutočné. Škoda, že z toho videa, je vynechané predĺženie, kde celý štadión po stojačky vytlieskal a odspieval "keď má dievča 20 rôčkov" a iba tak potvrdil chýr o najlepších fanúškoch :wave:
Och, ani nevrav, tie nájazdy boli krásne, mám zimomriavky :yes: Btw, FacSKA, ty si nebodaj z Nitry ? :wink2:
Nenarodil som sa tu, ale chodil som sem od malička k babke, tete... Takže k tomu mestu mám blízky vzťah, no a momentálne tu aj pracujem :)
Liga vyžrebovaná, Nitra začne na ľade majstra z Košíc. Tu je celé vyžrebovanie
Žreb prvého kola:
(1) Slovan - Poprad (10)
(2) Žilina - Zvolen (9)
(3)Košice - Nitra (8)
(4) Banská Bystrica - Trenčín (7)
(5) Martin - Skalica (6)
:box: z pripravneho, brankar Donecku :hroza:

Ako je to na :hroza: ale ja som chcal keď som to videl v športových. Najmä ten koniec. :lol2:
LOL sa to dostalo až na boards:
http://hfboards.com/showthread.php?p=35 ... st35843549" onclick="window.open(this.href);return false;
cepi píše::box: z pripravneho, brankar Donecku :hroza:

Mali by ho preliečiť :hroza:
Dobry start do sezony. Mozno sa aj pojdem pozriet na nejaky zapas. Extraliga ma zaujima viac ako ruska liga.
mitch píše:Dobry start do sezony. Mozno sa aj pojdem pozriet na nejaky zapas. Extraliga ma zaujima viac ako ruska liga.
jj, ja som bol na trencin 1. kolo... celkom som bol aj milo prekvapeny ze sa na to dalo pozerat. aj atmosfera zniesla kriteria (aj ked pamatam aj lepsie samozrejme :) ) najma v porovnani s niektorymi inymi stadionmi :giggle:
Vyborne nitra, dalsia vyhra. Drzime druhe miesto pred piestany ravens na ktorych kader ked sa divam prijde mi ako nitra b tim.

Vyhodenie Stana hudeca po par zapasoch je docela drasticke ale tak snad vedia co robia.
extraliga ma zaujíma viac ako ruská liga :hroza:
Dobre nitra dalsia vyhra vonku v kosiciach. btw kosice vypadaju ako keby stratili zmysel zivota po odchode slovana.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO