Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC Slovan Bratislava

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

mam v pi*i davaj.
medik911 píše:mam v pi*i davaj.
sak aj ja ta mam v pi*i :fucker:
medik911 píše:mam v pi*i davaj.
nehraj sa na frajera ten ban dostanes Kocurik
daj
medik911 píše:daj
ja ti ho nedam Kocurik,niesom teply :lol: ale vedenie ti da ten ban :good:
ku*va spammujte si u seba nie v teme slovan, fajnovo dnes na zapase bolo jak vzdy :thumbsup:
este aj sersen dal na papulu volakemu uchu na konci :bitka3: :box: :razzi:
vyborny zapas to bol :good:
Schwolco píše:ku*v* spammujte si u seba nie v teme slovan, fajnovo dnes na zapase bolo jak vzdy :thumbsup:
este aj sersen dal na papulu volakemu uchu na konci :bitka3: :box: :razzi:
vyborny zapas to bol :good:
kto tu spamuje on zacal predca si nenecham brnkat po nose od Kocurika tak skor jeho.Zatoze Slovanisti su ropusiaci za to ja nemozem
Ale,no chlapci sa nam pohadali......klud.....Ako Swolco napisal,toto si rieste na icq a nie v tejto teme.....Mne je jedno ci su slovanisti ropusiaci,alebo nie,hlavne ze su majstri a opat sa nam prebudzaju.......KE nejak stratili ten super naskok.....
alex vidim to na dalsi titulik :cinka:
Schwolco píše:alex vidim to na dalsi titulik :cinka:
Jasneeee...Ja tvrdim,ze titul nam nemoze nikto vziat.Len my sami,ked budeme vymyslat a hrat sa na hviezdy....
tak to ano :lol2: a tak aspon to je viac napinavejsie
toto je niečo úžasné, čo predvádza Slovan v našej lige, nemám už ani slov, tipéri zas..tí! :thumbsdown:
no dobry zapas to bol a slovan vyuzil svoje sance a preto vyhral inak my sme neboli horci ako Slovan ale spravili sme par chyb pre nas zasluzeny bod pre slovan sklamanie
nuž mne to zaváňa niečím nie príliš košer, predsa len musíš uznať, že kvalitatívne sú to dva neporovnateľné kluby, takže tento výsledok ide na vrub Slovanu, hlavne ten gól na 4:4 v 58 min. !!!
tak tiez sa mi to zda take nejake som mal tiez 2 ale co uz ako fanda mozem byt spokojny
ale ale.. toto su co za obvinenia, nemam taketo reci rad
švolco píše:ale ale.. toto su co za obvinenia, nemam taketo reci rad
tak cloveka pri takomto zapase vselico napadne ale ja si myslim ze to bolo dobrou hrou nasho tymu bol to nas druhy naj zapas doma po zapase so Zvolenom
Ale chlapci...Slovan musi z niecoho zit.Peniaze od Erika,Sirokeho a spol. Slovanu uz nestacia.....Slovan moze za vsetko zle co sa deje na Slovensku....Aj plyn uzavreli Krajci s Pukalovicom.....Proste cirkus Slovan,ci ako sa to medzi ludmi traduje....


Niekomu hrabe vo vezi asi?? :32: :thumbsdown2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS