Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC Slovan Bratislava

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

ciger mal vtedy pravdu, a co sa stalo predtym ako dome napadol hentoho nemožeš vedieť, ale načo sem dávaš tak staré videá tak to už vôbec nechápem..
po 1. aby sme si pripomenuli co robili ked prehravali a teda je dost pravdepofobne ze budu taki zakerni i v tomto PO..
po 2. pochybujem ze by henten tulpas chmelo povedal nieco velkemu domemu..proste si vybral najslabsieho..
ja neviem, pride mi to moc provokačne aby si sem niečo take dával, to jak keby pišem do košickej témy ako skandovala cela hala šk slovan sk*rvena bretislava :thumbsdown:
to nie je na nase muzstvo provokacne..to spiavaju aj v smv ked tam idu hrat
a biju sa hocikde inde, ze chmelo nevedel ani uder poriadne vratit, za to uz dome nemoze :good:
ved prave o to ide..ide o kkt Domehop..kapitan a vyhladava takeho trasoritku???

do Petricka sa uz bal pustit cooo
nemyslim ze ho vyhladal, aj keby chcel, nedokazal by sa pustit do niekoho, keby mu trasoritka predtym neadresoval par teplych slov.. to mas jako so zidanom
opakujem chmelo je novacik..sak on sanerozprava ani s hracmi HC..proste ho to dorazilo ze bolo uz 1-4..
to len taka podpixovacka pred PO
oka oka..
3:0, pekny zaciatok, aj ked martin si to prehral sam :yes:
bol to celkom pekný zápas, ale to ako Lakosil pokazil rozohrávku a vlastne spôsobil druhý gól, dosť poznačilo vývoj stretnutia. MT dnes mohol uhrať aj prijateľnejší výsledok, ale v koncovke im to dnes nešlo.
pekny zapas vela presiloviek na zaciatku pre slovan no slaba koncovka to by sa mohlo vypomstit v dalsich zapasoch
parada, je to na nulu uz druhy zapas :clap:
Hovi caruje ako v kazdom PlayOff :good:
No zatial je to super,ale este sme len v polovici prveho kola.Dufam,ze ziadne problemy si nenarobia a postupia.Potom uz budu len tazke zapasy.Skalica je silna,ale urcite na Slovan nema...ci s Palffym,alebo bez neho...
no nic, postupime doma, dufam ze sa mi podari ist podporit :)
švolco píše:no nic, postupime doma, dufam ze sa mi podari ist podporit :)
No dnes to uz treba ukoncit,aby sme si to zbytocne nekomplikovali.
Zial zatial sa mi na hokej vobec nedari dostat.A tak to bude aj dnes....Tak snad uz to semifinale uz vyjde....
Alex píše:
švolco píše:no nic, postupime doma, dufam ze sa mi podari ist podporit :)
No dnes to uz treba ukoncit,aby sme si to zbytocne nekomplikovali.
Zial zatial sa mi na hokej vobec nedari dostat.A tak to bude aj dnes....Tak snad uz to semifinale uz vyjde....
nepodarilo sa ani mne :x
ale seria pekne ukoncena desinou :)
no pekne to dnes doje*ali
Gratulácia do Skalice.
akurat som si vsimol podobnost medzi logom slovana a logom pittsburghu z 90 tich rokov :shock: :shock: je to presna kopia az na hlavu a par nepodstatnych detajlov :? to ma pekne nasrali s tym plagiatorstvom :x :x :x :x :x
Niedermayer píše:akurat som si vsimol podobnost medzi logom slovana a logom pittsburghu z 90 tich rokov - je to presna kopia az na hlavu a par nepodstatnych detailov..
Nemajú tam ani tučniaka ani orla, ale PAPAGÁJA ! :haha3: :razzi:
Niedermayer píše:akurat som si vsimol podobnost medzi logom slovana a logom pittsburghu z 90 tich rokov :shock: :shock: je to presna kopia az na hlavu a par nepodstatnych detajlov :? to ma pekne nasrali s tym plagiatorstvom :x :x :x :x :x
No to ti trvalo :D To kritizovali hned od zavedenia toho loga
begbeee píše:
Niedermayer píše:akurat som si vsimol podobnost medzi logom slovana a logom pittsburghu z 90 tich rokov - je to presna kopia az na hlavu a par nepodstatnych detailov..
Nemajú tam ani tučniaka ani orla, ale PAPAGÁJA !
ten papagaj vas porazi aj ked budu vsetci hraci slovanu korculovat dozadu :fucker: :razzi:
švolco píše:ten papagaj vas porazi aj ked budu vsetci hraci slovanu korculovat dozadu :eek2:
Však neprejdete cez Skalicu... Ako chcete hrať so Zvolenom fínále? :frajer2:
Tak je to 1:1....K prvemu zapasu sa netreba ani vyjadrovat.Skore hovori za vsetko.Parodia na zaps PO.
Druhy zapas uz bol lepsi,ale ta nasa obrana je uboha.A to nebudem nadavat.To co stvaraju tie nemehla je nehorazne...Dufam,ze sa uvedomia zacnu hrat,tak ako maju,lebo potom,ked Hovi nepodrzi muzstvo,tak to moze skoncit stale,ako v pondelok.Teraz treba vyhrat 2 zapasy ve Skalici a v utorok to uz ukoncit.Nebude to lahke,to nie,aleSloan na to ma,ked nevymyslaju.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO