Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marek Svatos

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

V moskve ho asi neuvidime, bude to cisto jeho rozohdnutie ci bude riskovat ak ano budem rad ale treba mysliet aj na jeho karieru, radsej nech tieto MS vynecha.
Pocuj Cepi odkial mas ten obrazok Mareka co mas v prispevku, cel by

som ??? :D diky :cool:

Inac skoda Mareka Ĺľe nejde na MS ale nech sa borec radsej dolieci a v

novej sezone nech to znovu roztoci ako v minulej a moĹľno este lepsie...

fandim mu...Go GO GO Marek a ty sa este ukažeš ja ti verim :cool:

coloradcan: Mysou klikni na obrazok pravym, daj zobrazit obrazok, potom na neho znovu klikni pravym a daj ulozit, a uloz si ho do compu.

Teda ak si myslel toto. :roll:

tusim myslel skade ma ten obrazok mareka ak ten obrazok robil on co by moc zaujimalo aj mna bo by sa dal dobre pouzit do sigu jeden z mala dobrych marekovich fotiek :)

aha :D

Svatosa caka pravdepodobne v lete vymena. Chcel by som aby prestupil do nejakeho perspektivneho timu kde by sa dokazal v pohode presadit.

Kométa menom Svatoš už nebude žiariť v Colorade
cely clanok

no tak podla mna by ostrovania boli prenho dobry tim a ak by tam prestupil, mohla by sa tam vybudovat pekna slovenska komunita, podobna divochom 8) urcite nema prenho vyznam ostavat v Colorade, ked nedostava dostatok sanci..

mne ten Joel Quenneville pripada ako by ani nevedel co robi niekedy ... ako ho fakt nechapem ale radsej nech Marek odide a bude pokoj a ak mui zdravie bude sluzit tak bude ziarit niekde kde si ho budu vazit lebo ked si trener mysli ze niekto bude mat 100b pri ice time do 10 min tak je blby alebo ani nevie o co sa jedna ...

SVATOS je buducnost SLOVENSKA!!!

OpenFire píše:aha :D

Svatosa caka pravdepodobne v lete vymena. Chcel by som aby prestupil do nejakeho perspektivneho timu kde by sa dokazal v pohode presadit.
Aj podÄľa mĹ

:!: :!: :!: V kádru Colorada Avalanche bude i v příští sezoně NHL působit slovenský útočník Marek Svatoš. S klubovým vedením dnes podepsal smlouvu na další rok. :!: :!: :!:

Tak podla mna marek nespravil naj rozhodnutie :( pretoze v coloradu uz pomaly dochadza trpezlivost ohladom marekovych zraneni a preto koncom sezony dostaval uz malo prilezitosti ten ice time okolo 10 min je podla mna pre mareka velmi malo, ale co uz je to jeho rozhodnutie :(
-ale mohol to skusit niekde inde v nejakom trosku slabsom tyme aby sa znova "nakopol" :) no ale velmi som zvedavy ako sa aklimatizuje Jaro Hlinka v NHL :) no ale ved uvidime cesko slovenska enklava sa opat rozsirila :) to moze coloradu len a len pomoct :)

Sledujete obchodovanie na hokejovej burze. Ktorý prestup vás najviac zaujal :?:

"Samozrejme, že ten do nášho tímu. Do Colorada príde Ryan Smyth. Určite prinesie veľa dôležitých a potrebných skúseností. Je to vynikajúci hráč, ktorý nám veľmi pomôže".

:arrow: Svatoš: Vo vojne je Budaj lepší

Obrázek

No neviem ako vy ale nemam dobry pocit z toho Ĺľe ostavav Colorade aj ked najradsej ho vidim tam ale kedĹľe Ryan Smith prisiel teraz a aj v predoslej sezone uĹľ aj tak dosĹĄ malo ÄŤasu dostaval Marek tak to nevidim ruĹľovo....zase bude v 4 lajne alebo na tribune....hmmmm :(

Ale uvidime no 8) moĹľno sa mylim a vypali im tam ribnik zase...drzim mu palce...stale je moj naj hraÄŤ popri Bondrovi ( nemoĹľem zabudnuĹĄ na tie jeho goly na MS vo Svedsku proti Kanade a potom proti Rusom proste uĹľasne ) a Hossovi a gaborikovi a Palffymu go MArek go :wink:

Re:

coloradcan píše: Ryan Smith:
Ryan Smith neni Ryan Smyth :!:
A ked je Svatos najlepší hráč na svete ako to tu väčšina píše tak by asi v tom 4.útoku nehral,nemyslíš?V Colorade ma najlepšie do 3.útoku.
Svatoš už v prvom útoku

Posledné kvalitné výkony Mareka Svatoša nenechali chladnými ani hlavného trénera Joe Quennevilla, ktorý tohto slovenského reprezentanta presunul do prvého útoku. Tam nastupuje s kapitánom Joe Sakicom a novou letnou posilou Ryanom Smythom. Svatoš strelil v tejto sezóne už 5 gólov, čo je tretina z jeho minuloročného výkonu.

Ak by pokračoval v takomto tempe, na konci sezóny by mohol prekročiť svoje maximum, ktoré dosiahol vo svojej nováčikovskej sezóne. Vtedy strelil 32 gólov, no odohral iba 61 zápasov. Taktiež nastupoval v jednom útoku s Joe Sakicom, ktorý si už počas predsezónneho kempu všimol pozitívnych zmien: „Môžem povedať, že tento rok má lepší nástup. V predchádzajúcom utrpel niekoľko zranení a vždy to trvá istý čas, kým sa z toho zotaví. Do kempu prišiel výborne pripravený a znovu z neho vyžaruje sebadôvera.“ To isté si všimol aj tréner Quenneville. Zo začiatku sezóny ho síce zaradil až do štvrtého útoku, no postupom času musel priznať, že jeho miesto je niekde inde. „Myslím si, že predchádzajúci rok bol trochu poznačený jeho ramenom. Nemal to vnútorné presvedčenie, aké demonštroval počas jeho nováčikovskej sezóny,“ povedal pre denník Denver Post a pokračoval: „My sme vedeli, že vie hrať so špičkovými hráčmi. Je veľmi príjemné vedieť, že máme taký široký káder. Svatoš je jeden z tých hráčov, ktorého protivníci nesmú nechať len tak, pretože to dokáže využiť.“

zdroj:hokejportal.sk
HEJ ale akonahle sa vratil Hejduk do zostavy tak Marek odisiel z 1. lajny dakde až do tretej bo zase mal len 11 minut v poslednom zapase :sad2: Je to naprd...podla mna by mal ist do teamu kde by hral pravidelne v 1. az 2. lajne a mal by cas na lade okolo 18 až 20 minut.....on by sa len ukazal vtedy keby hral tolko minut kolko som napisal....myslim si ze si to zasluzi.....xcel by som vidieť ako by bodoval taky zetterberg keby hral 11 minut na zapas....samozrejme nie vzdy to je o tom že cim viac na lade tak viac bodov ale povacsine to plati a marek by patril medzi tych co by bodovali ak by boli dlhsie na lade :box:



:good: SPIDERS :good:
Marekovi "zial" nezostava nic ineho len makat, makat, makat a cakat na svoju dlhodobejsiu prilezitost..je vyborne, ze sa mu od uvodu sezony tak dari a pre jeho sebavedomie je to sakramentsky dôlezite

suhlasim, ak by bol jeho ice time vyssi, pripadne ak by bol zaradovany castejsie do elitnej formacie, bodiky by pribudali jedna radost, ale on je urcite vdacny za akykolvek cas straveny v time Colorada..s tymto timom to vyzera viac ako nadejne, takze si treba vazit kazdu jednu minutku na lade s borcami akymi su Smyth, ci Sakic...Marekov cas skôr ci neskôr pride..na nom a na dalsich mladikov v time (Stastny, Wolski) sa bude skôr ci neskôr stavat buducnost Avalanche..
jj Marek nieje ten typ co sa dokaze presadit za par minut na lade, eho nedostatok je hlavne v tom ze je fyzicky dost slaby a preto nehra v prvej lajne, tak ale ked mohol byt Fleury hviezda pri svojom vzraste preco nie Marek? mozno preto ze nieje kanadan....
Tak Marek dnes predviedol, ze jeho stara forma je spat a veru treba s nim ratat ako za starych cias. Dufam, ze ho zranenie obide a potom bude este produktivnejsi ako v novacikovskej sezone. Skoda len, ze jeho dva goly nestacili na vitazstvo a Peto v brane nepredviedol prave najlepsi vysledok. Chce to hattrick od Mareka uz. :)

Marek :clap: :clap: :cool:
Marek hra naozaj ako v novacikovskej sezone...Je treba ale povedat,ze naozaj mu v tom pomahuju Smith a Joe....Ten druhy gol bol fakt super,ale prisiel dost neskoro....Som presvedceny,ze keby sa hra este 2 minuty tak COL vyhra......
super zacina sa mi to pacit :cool: skoda ale ze petovi tie marekove goly nepomohli k dalsiemu vitazstvu. snad nabuduce :thumbsup:
To by bolo keby som tu nenapisal prispevok čo ? :D

Máááma z neho obrovsku radosť a budem stále dalej čakať na jeho goly a 30 je istych :cinka: v pohode to dá
velka skoda (aj pre Colorado?) ze Marek dostava tolko prilezitosti kolko dostava..dnes 10:57, k tomu plusove 2 bodiky no opät mimoriadne dôlezity gol na 3:2

..najprv sa zdalo, že gól padol po dotyku s korčuľou, ale video neskôr dokázalo, že sa ho ešte Marek stihol dotknúť pred bránkovou čiarou hokejkou.."Ja som si bol takmer istý, že gól uznajú. Vopred však nikdy neviete, pretože sa o tom rozhoduje inde," uviedol Svatoš. "Snažil som sa korčuľou zastaviť puk. Našťastie som sa ho dotkol aj hokejkou. Celkovo sme podali dobrý výkon a pracovali sme počas celých 60-tich minút. To sme predtým na tomto tripe nerobili."

"Keď som ho videl, že do puku kopol, tak som veľmi dobre vedel, že ešte niečo urobiť musí. Našťastie má rýchle šikovné ručičky a takéto góly strieľať vie," skonštatoval tréner Quenneville.

Obrázek
No dnes dal o5 dolezity gol a to hral len 10 min. ... No marek ma take chvilky že 4 zapasy ani bod a potom dva tri zapasy za sebou da dajake goly a z toho jeden vitazny jak munule....no je taky nevyvaženy ale aj tak mu drzim palce jak furt a verim že tych 30 golov da v tejto sezone a este dajake prida v PO :biglol: veríííííííííííííím tomu...hehe GO Colorado go go go go marek go go go go Buddy go go go :roll: :clap:
205 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES