Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Marek Svatos

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

bere teda dost malo na to ze to je hrac 1 lajny

Ery91 píše:bere teda dost malo na to ze to je hrac 1 lajny
Počky on bude hrát v 1. lajně? - Na pravým křídle je přece v COL Hejduk :?:

tak snad jsou profesionalni hokejisti urcite by jeden umel hrat na levasu

Je to skvele ze Marek moze zasa ukazovat svoje umenie v Colorade!!!A srnda ked este nemal zmluvu ta vsetci sa pitali (Sakic atd)preco este nema zmluvu!A na pravo hra on!A Hejduk bud sa nauci hrat nalavo alebo 2 lajna! :D

Suma je nakoniec 1,05Miliona. Nic moc ale buduci rok bude Marek volny hrac, tak ja verim ze sa tuto sezonu poriadne preda a nasupe tam aspon 50Golikov

No ja sa len bojim, aby jeho forma neklesla po nestastnom zraneni a neupadol niekde do tretej lajny, lebo to by bola pre neho katastrofa. Hadam tych 60 zapasov v minulej sezone mu dodalo dostatok skoly a bude pokracovat v tomto tempe aj nadalej.

Nádejný slovenský hokejový krídelník Marek Svatoą sa po takmer siedmich mesiacoch vracia na µad, keď podµa slov trénera Colorado Avalanche Joela Quennevilla by mal nastúpi» v stredająom prípravnom stretnutí na µade Dallas Stars. Odchovanec koąického hokeja je spä» po operácii pravého ramena.

"UÄľ sa veµmi teÄ…Ă­m," povedal pre Denver Post SvatoÄ… a pokraÄŤoval: "Som si istĂ˝, Äľe nervozita sa po niekoµkĂ˝ch striedaniach vytratĂ­." SvatoÄ…ove zranenie spĂ´sobil zaÄŤiatkom marca ĂştoÄŤnĂ­k Dallasu Jason Arnott a práve proti Stars sa koÄ…ickĂ˝ rodák a strelec 32 gĂłlov vo svojej nováčikovskej sezĂłne vracia na µad. "CĂ­tim sa skvele, veÄŹ uÄľ pä» týľdĹ

Marek Svatos zaznamenal prvy bod Slovákov v NHL v tomto rocniku :taptap: :taptap:

Inac Svatos hral v utoku Svatos- Stastny- Wolski a ze tento utok patril jednoznacne za najlepsi na lade v prvej a druhej tretine... ked mate niekto blizsie info alebo ked niekto tento zapas videl tak napiste ako co kedy preco :D vsak Alex :wink:

ja som to pozeral,ten utok bol super,hlavne spolupraca Wolski-Svatos :cool: .aj ked druha tretina a hlavne tretia to uz bolo nic moc,ale vtedy nehralo nic cele Colorado

Bol to dobry zapas.Na zaciatok sezony urcite!Videli sme drvivu prevahu COL v prvej tretine a naopak skvely finis DAL v 3.tretine....Rozhodujuce bolo nevyuzitie presilovky 4-3 v predlzeni,ktore malo COL a skvela rozohravka Turca na Sydora.Aj Turco,aj Theo(zial) chytali dobre,podaval sa mi aj uz spominany mladi utok Stastny,Svatos,Wolski.Nezaprel sa Barnaby,ktory sa pobil s Lapperierom.V Pepsi Center sedel aj Peter Stastny,s ktorym bol aj rohovor pocas zapasu.J.Sakic zas porovnaval otca a syna Stastnych,kedze s oboma hral(Quebec,COL)
Takze som spokojny,jedine ma mrzi,ze si nezachytal Peto....

ten Quenneville ma vyje.va :x :x :x Svatos mal treti najmensi ice-time z utocnikov Colorada :x aj Wolski s Stastnym mali vacsi.ak mu nebude davat viac prilezitosti,tak nedosiahne ani tolko golov co minulu sezonu :(

kajo píše:ten Quenneville ma vyje.va :x :x :x Svatos mal treti najmensi ice-time z utocnikov Colorada :x aj Wolski s Stastnym mali vacsi.ak mu nebude davat viac prilezitosti,tak nedosiahne ani tolko golov co minulu sezonu :(
Ja si myslim, ze Marek kedze je kusok po zraneni a nema este asi taku kondicku a formu aku by mal ( hral snad 1 zapas v priprave a teraz 2 na ostro) Ze ho este trosku setri. Oni tie icetimy pridu. Urcite

Niesom si isty ze dostane vyssi icetime podla mna mal z Colorada uz davno odist

tak Marek hral v prvom utoku so Sakicom a Brunettom :cool: .skoda len,ze bol 4razy vyluceny,mozno by dal aj nejaky gol :(

z Marka sa stava asi playmaker,ved ma "iba" 3 goly a uz osem asistencii :o najviac v celom Colorade :cool:

Ale nie,nemyslim si,ze niekedy bude z Mareka playmaker.Ked si zoberieme ,za akych okolnosti zbiera Marek body za asistencie zistime,ze vacsinou su to jeho strely a nasledne dorazky spoluhracov.Marek sa urcite rozbehne aj golovo....On je rodeny zakoncovatel,nie playmaker.Len si spomeniem,ked som pocuval zapas COL vs. LA,tak ak si dobre pamatam,tak v jednej z tretin malo COl 14 striel na branu a z toho Marek mal 8.To vravi za vsetko.

mas pravdu Alex :wink: tie jeho asistencie su vacsinou po jeho dobrych strelach a spoluhracovych dorazkach.ja som to aj pisal s troskou nadsazky,aj ked prihravka,alebo skor ta akcia na Sakicov gol v zapase s Montrealom bola :cool: ova

Poviem mi niekto a rozumne vysvetli preco zasa Marek dostava tak malo IceTimu? Kokso ze 9minut to pomaly Marcelko dostava viac

Marek SVATOĹ  (COL): +/-0, 2str, odohral 9:13

A potom sa Q cuduje,ze preco dali za posledne dva zapasy len jeden gol.....

Alex píše:A potom sa Q cuduje,ze preco dali za posledne dva zapasy len jeden gol.....
Marek by mal bezpodmienecne dalsiu sezonu odist z Colorada. uz ma to nebavi sledovat ako podcenuju v tom time najlepsieho strelcu Colorada v minulej sezone ( a to bol est 30 zapasov out). Fuuuj Hamba Quenneville ty Vahan jeden Prij***ny

Uz len prelozit a poslat mu to :D:D:D. A pripomenut mu aj to,ze Peto Budaj by mal byt jednotka.Slovak rullezzzz v ofenzive aj v defenzive.....

Alex píše:Uz len prelozit a poslat mu to :D:D:D. A pripomenut mu aj to,ze Peto Budaj by mal byt jednotka.Slovak rullezzzz v ofenzive aj v defenzive.....
Len tak mimo temy ako sa povie Vahan po Anglicky? :D

Matejko ja z teba nemozem :hufi: :hufi: :haha:

Matejko píše:
eman22 píše:
Alex píše:Uz len prelozit a poslat mu to :D:D:D. A pripomenut mu aj to,ze Peto Budaj by mal byt jednotka.Slovak rullezzzz v ofenzive aj v defenzive.....
Len tak mimo temy ako sa povie Vahan po Anglicky? :D
Nakolko to je bezne krstne meno ludi z okolia Armenska a podobne, si myslim, ze to slovo bude medzinarodne, cize sa nepreklada... A ak je to myslene ako nadavka tak na zaklade malej nadavacej slovnej zasoby anglicky hovoriacich statov sa to prelozi univerzalne ako asshole, motherfucker, chick, bullshit a podobne.

Fuuuj Hamba Quenneville ty Vahan jeden Prij***ny == Holyshit, disgrace to the biggest fucked vahan Quenneville.
:D:D:D:D.Ked to Q bude citat,tak zabudne aj rozpravat po americky :D:D..Bude kecat len francuzsky....A este potiahnem OT.Dufam,ze ti vahani nie su chalani zo SOADu 8) :)
205 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS