Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska Extraliga

Diskuze o nejvyšší české hokejové soutěži.

Martin #27 píše:co je na Kladně ostuda? z Kladna se vylíhlo tolik talentů co z Plzně ani náhodou.... ostuda pro mě Kladno není to že tam nechodí lidí je škoda no ...nemají to lehké tedka kvůli jejich problémům ve vedení ...to raději at Kometa jde do **** Kladno sizaslouží být v extralize
Ty jsi blázen! Z Kladna talentů o tom žádná diskuze, ale teď to taky nijak slavný neni, z Plzně jako tradiční hokejový bašty taky skorem stejně hvězd, dobře trochu míň ale zájem o hokej tu byl vždy a vždy bude a i když byly problémy s vedením tak lidi chodili a mělo to úroveň i když nemáme ani ten titul :-( Brno je tradiční skvělej klub s fandama :clap: :good:
Zlín - Sparta.............419 trestných minut.
Brzy se NHL a KHL ve všem vyrovnáme. :D
P.S.: Kučný vyhrál titul IDIOT SEZÓNY 2009/10.
link na zápas...posledních 5 min zápasu opravdu vtipné http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... amtype=WM3
dejf píše:Zlín - Sparta.............419 trestných minut.
Brzy se NHL a KHL ve všem vyrovnáme. :D
P.S.: Kučný vyhrál titul IDIOT SEZÓNY 2009/10.
link na zápas...posledních 5 min zápasu opravdu vtipné http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... amtype=WM3
Kučný si ho zaslouží za ten knockout Výbornýho :thumbsdown: , ale kádr ho získává Sparty v kategorii Kolektivů... :dole:
The Thrasher píše: Kučný si ho zaslouží za ten knockout Výbornýho .....
A idiot Hrdel ne? Mlátit 20 letého, o 10cm menšího ogara, který leží na zemi a nemůže se bránit je s tím minimálně na stejné úrovni. Výborný z toho vyvázne s monoklem, Vlach má vykloubené rameno a možná nestihne ani PO. Navíc Vlachův zákrok nebyl nijak dramatický, ani jako faul bych nenazval, měl ruce dole, šel do hráče čistě ramenem. Sparta prostě potřebovala jakoukoliv záminku vyvolat nějaký incident.
Jestli dostane Kučný suspend (a že by měl, je jedno, co mu Výborný řekl a jak ho provokoval, to bylo prostě navíc), tak Hrdel by měl potom dostat 3x větší!
k tomu se nebudu vyjadřovat já nemužu Zlín ani vy*** . Balaštíka jak vidím je mi blbě .... Ale najednou vedení Zlíne chce všechno hodit pod stůl a dělat že se nic nestalo?? pěkně vychcaní hajzli!!! Jak Balaštík dostal od Stehlíka tak to chtěli dávat k soudům, k policii a kdoví kde ještě a najednou jak si nějaký opi*ák dovolí na takovou postavu jako je Výborný tak to se nic neděje??? .... Řezat ty paštikáře málo fakt :evil:
Martin #27 píše:k tomu se nebudu vyjadřovat já nemužu Zlín ani vy*** . Balaštíka jak vidím je mi blbě .... Ale najednou vedení Zlíne chce všechno hodit pod stůl a dělat že se nic nestalo?? pěkně vychcaní hajzli!!! Jak Balaštík dostal od Stehlíka tak to chtěli dávat k soudům, k policii a kdoví kde ještě a najednou jak si nějaký opi*ák dovolí na takovou postavu jako je Výborný tak to se nic neděje??? .... Řezat ty paštikáře málo fakt :evil:
Dobře, dostal pěstí, skrat jednoho hráče. Ale Spa*ťanský ataky na hlavu, a provokace byly stokrát horší, tak pomlč... :roll:
zkrat jednoho hráče :lol3: Hamrlík se všude sral když se 2 bili což nechápu na co si hrál...Kohler skočil na Hanzlíka jak nějaka opice....Sparta v tom není nevině ale to taky neříkám ale vedení Zlína jsou asi malí retardi ... se mohli posrat jak Stehlík trefil Balaštíka a ted dělají jako že nic..úroveň žádná
The Thrasher píše: Ale Spa*ťanský ataky na hlavu, a provokace byly stokrát horší, tak pomlč... :roll:
Tak tady z tebe mluví averze vůči Spartě. Protože v provokacích jasně vedl Zlín, viz Kohler, který to nedělal jenom v tomhle zápase. A ataky na hlavu? Tak nejhroznější atak tam předvedl Svrček (to pako to uvidělo asi u Greena, tak to chtěl zkusit) ten vůbec neregistroval hru, ten šel přímo rukou do hlavy.
Kučný stop na 4 zápasy, Svrček 2, na straně Sparty pouze Vydarený na jedno utkání.
Poměr 6:1, nejhorší zákrok Hrdela není vůbec potrestaný. Od jisté doby mám na protěžování českých, hlavně těch velkých a pražských klubů svůj názor, tohle to jenom potvrzuje. Média to samé, všude čtu jenom Kučný, Kučný, Kučný, ale že Hrdel bezdůvodně a zbaběle zmlátí mladého kluka tak, že musí na operaci, o tom nebyla ani čárka.
Ubohost.
mountain píše:Kučný stop na 4 zápasy, Svrček 2, na straně Sparty pouze Vydarený na jedno utkání.
Poměr 6:1, nejhorší zákrok Hrdela není vůbec potrestaný. Od jisté doby mám na protěžování českých, hlavně těch velkých a pražských klubů svůj názor, tohle to jenom potvrzuje. Média to samé, všude čtu jenom Kučný, Kučný, Kučný, ale že Hrdel bezdůvodně a zbaběle zmlátí mladého kluka tak, že musí na operaci, o tom nebyla ani čárka.
Ubohost.
Nemám co dodat. Krom toho že se píše protežovat, ne protěžovat o:-)
No, zapátral jsem po tom a máš pravdu :) Ale prej 99% lidí používá teda ten špatný tvar. Se vůbec nedivím, ten "správný" tvar jsem ještě v životě od nikoho neslyšel, že by použil. Takové ty typické problémy jako "výjimka vs. vyjímka" jo, ale tohle jsem fakt ještě neslyšel :)
Kurna taky bych dal za pravdu mountainovi, tak jsem zase o trosku chytrejsi. Co se tyka te kauzy Zlin vs Sparta myslim ze pro oba tymy by bylo nejlepsi porekadlo mlceti zlato. ZLinaci byli vzdycky vychcani provokateri a Spartani, ty snad netreba komentovat. Mohli by na sebe narazit v plejof, bylo by o zabavu postarano :wawe: :scare:
Náhodou,až na tu ťafku Výbornému do xichtu a to jak tam na zemi mydlil mladého Vlacha,se mi ten zápas líbil.
Taky už to konečně jiskří i u nás,snad takto ostřejších zápasů bude víc a naši pak alespoň nebudou tak posraní,
při repre zápasech. :cinka: :frajer2: :box:
mountain píše:No, zapátral jsem po tom a máš pravdu :) Ale prej 99% lidí používá teda ten špatný tvar. Se vůbec nedivím, ten "správný" tvar jsem ještě v životě od nikoho neslyšel, že by použil. Takové ty typické problémy jako "výjimka vs. vyjímka" jo, ale tohle jsem fakt ještě neslyšel :)
Jj, všichni to používají špatně, proto mě baví na to upozorňovat, páč mi nikdo nevěří :-D

Baffy: No ostrej zápas je jedna věc, ale tohle? To už bylo trochu přehnaný ne? :eek2:
Co mě ale mrzí víc, ale čekal jsem to, že i bez dvou beků nás porazili :( Snad to zítra zlepšíme a zas vyhrajeme!
Tak Tygři v posledním zápase ukázali kdo patří do čtvrtfinále a přejeli rozloženej Mountfield 9:1 :oslava: :yahoo:
Tak zatím letos je PO vynikající, již předkolo mělo svojí kvalitu, ale PO zatím opavdu za 1. Slávka po výprasku parádně otočila na 3:1, zejména včera ten jejich raketový start na 4:0 neměl chybu, ale celý match pak paradoxně málem prosrali, mimořádně se zatím daří Červusovi, skvělá zpáva pro MS, Liberec vyronal zdánlivě ztracenou sérii s Plzní, budu jim fandit aby to otočili celé. Pardoubky to dnes asi ukončí, no a série Vít-Spa bude také ješte mimořádně zajímavá, zkrátka český hokej a české PO opět za 1, paráda. No a to jsme si letos ještě udělali rekord v návštěvnosti v průměru na kolo - no nyní ještě to FIN na MS a nemá to chybu !!!!
Jj,play-off už je hodně dobré,to máš pravdu.
Pardubky celkem v klidu,což se dalo trochu čekat,Zlín to na Slavku nějak neumí,takže asi bude končit. Vítky mají matchball-doufám,že to neproserou a vyjde to,no ale Plzeň mě tedy hodně překvapuje,myslel jsem,že tygry celkem bez problémů udělají a ouha,nevypadá to teď s nimi vůbec dobře...... no,uvidíme jak to nakonec dopadne. Perníkáře ale letos tipuji na finále.
No Baffy, ty Pardoubky na zápasy sice jednoznačně, ale jestli si na ty zápasy koukal, tak až na match č. 4 to byly řežby jak hrom, naprosto vyrovnané, tam stačilo málo a postupoval Třinec. Ale určitě máš pravdu že postup Perníkářů se čekal, i kvůli Haškovi jsem rád. No Vítkovice mají také solidně nakročeno, úmrtí toho fanouška bylo hodně nepříjemnou záležitostí. Dnes se ale domnívám že vyhraje Sparta a rozhodne se u Vás. Slavia-Zlín, netroufám si tipovat, buď to dnes Slávka dá, pakliže to dnes urve Zlín, tak pak bude velké výhodě on. No a série která mě nejvíce zajímá, Liberec-Plzeň, věř mi nebo ne, ale i za stavu 0:2 jsem se stále domníval, že Býlí Tygři mají na to to otočit a zatím se to skvěle daří, dnes to snad ukončí. Sice mě mrzí že ten match neuvidím, ale mám na práci něco, co nesnese odkladu - pomoci zničit tým HC Slovan Ústečtí ko*oti :cinka: :box: :cinka: :box: !!!!
ENGLAND-PHILLY píše:Sice mě mrzí že ten match neuvidím, ale mám na práci něco, co nesnese odkladu - pomoci zničit tým HC Slovan Ústečtí ko*oti :cinka: :box: :cinka: :box: !!!!

Jj,četl jsem v topicu Phillky,nevím,nevím,už kvůli tvému fandovství Chomutovu,to po očku sleduju
a zdálo se mi,že je Ústí na tom herně velice dobře,takže dnes zřejmě zásadní zápas pro vývoj série,
Jsem moc zvědav jak to doma zvládnete.....budu na dálku držet palce,ať to minimálně zdramatizujete :yes: :cinka: :povzbudzovanie:
Dík, cením si toho :good: :yes: . Klíčový je nejen ten dnešní, ale i ten zítřejší. V Ne večír to musí být 2:2, jinak haluz a naše klinická smrt. Za chvilku vyrážím, jsem natěšený a zároveň nervózní jak čuba :) . Jinak co s tím Gogem?
Tak LIBEREC JE V SEMIFINÁLE!!! :wawe: :yahoo: :oslava:
Je to tak, Libe a Libe, LIBEREC to dokázal :) , otočil sérii z 0:2 na 4:2, a to hrál jakožto 8. proti 1. :clap: :clap: . Pro mě je ovšem důležitější, že jsme včera doslova "přetlačili" (byl to vážně boj a nic než boj) HC Slovan Ústecké ko*oty, ale nic to neznamená, to samé musíme zopakovat také dnes, jinak amen, za chvíli vyrážííííííííííííííííííííííííím směr Chomy :cinka: :box: :cinka: :box: :yes:, srdečně všechny zvu od 18.10 h na PP na Čt4, uvidíte skvělý hokej (zejména tedy z naší strany) :yes: :thumbsup: !!!!
Bolehlav v baráži, paráda. Teď jen aby Chomutov udělal Ústí, a pak i Bolehlavský a je to :yahoo:
jj taky přeju Chomutovu extraligu.... pokaždé hrajou v 1.lize vysoko a tu extraligu si už zaslouží
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG