Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska Extraliga

Diskuze o nejvyšší české hokejové soutěži.

Martin #27 píše:jj taky přeju Chomutovu extraligu.... pokaždé hrajou v 1.lize vysoko a tu extraligu si už zaslouží
Já spíš nesnáším Ústí a Bolehlav než že bych to vyloženě přál Chomutovu :-)
The Thrasher píše:
Martin #27 píše:jj taky přeju Chomutovu extraligu.... pokaždé hrajou v 1.lize vysoko a tu extraligu si už zaslouží
Já spíš nesnáším Ústí a Bolehlav než že bych to vyloženě přál Chomutovu :-)
jj tak oba týmy jsou průměrné a výkonostně spíš na 1.ligu
jinak co se týče toho Ústí tak minulý týden jsme tam měli zápass v hokejbalu a za Ústí hrál Čaloun....keců ke spoluhráčům měl plnou prdel ale když jel sám na golmana tak mu utekl míček a skončil v rohu :D :D ale jako hrál zkušenostma a na přesilovkách to uměl rozdat :)
Díky za podporu kluci, pokusíme se Vás nezklamat :wink: :good: . Dnes hrajeme pravděpodobně klíčové utkání série, bude to neskutečně těžké, Ústí je doma extra silné, ale teď jsme na koni my. Boleslav je již jako případný soupeř v baráži jistá, tomu jsem rád, s tou jsme také hodně na nože, další důvod postoupit do baráže a sestřelit ty namachrovaná hovádka. Od nové sezóny máme novou halu,tam se MUSÍ hrát Extraliga :yes: :yes: !!!!

Chomu a Chomu, CHO-MU-TOV :yahoo: :yahoo: !!!!
jj,můj dům-můj hrad,platilo dosud v této sérii bez výjimek,teď ovšem budete muset udeřit a získat matchball,
jak správně píšeš Scude,psych.výhoda je momentálně na vaší straně a je třeba to využít,takže uvidíme..... :cinka: :good:
Tak jo, 1. důležitý krok v cestě do Extraligy se nám podařil, vyhráli jsme 1. ligu, dokázali jsme v rozhodujícím 7. matchi vyhrát na ledě HC Slovanu Ústeckých ko*otů, to je good, ale ve své podstatě to nic neznamená, my chceme do Extraligy, a proto musíme zdolat ještě 1 překážku, BK Mladou Boleslav, BK oprávněně, protože v jejich čele stojí ta největší Bukvice, co kdy brázdila česká kluziště. Dnes pro mě začíná série sérii, je skvělé že oba zápasy z MB budou v TV, výsledky semi PO Extraligy tomu skvěle nahrály. Zápasy v Chomy pak samo budu trávit na místě k tomu určeném. Věřím, že se nám to letos podaří dotáhnout do úspěšného konce, udělali jsme pro to vše, jistě ještě uděláme, tak hlavně to štěstíčko a aby rozhodčí pískali "rovinu". protože to co s námi udělali v naší poslední baráži s KV, to bylo do nebe volající !!!!

Co se týče Extraligy, tak tu máme FIN Pardubice-Vítkovice, asi zaslouženě, Pardubice odehráli lepší sérii než-li Libe a Libe, LIBEREC, ale ten může letošní sezónu jistě považovat za velmi úspěšnou, po těch patáliích v průběhu sezóny to dotáhli kam až to dotáhli, navíc jejich neskutečný výkon v sérii s Plzní si budou lidé pamatovat ještě dlouho, to bylo fakt něco "special". No Vítkovice potvrdily, že mají vyrovnaný kádr, hrají dobře dozadu a hlavně mají Štěpánka, to také rozhodlo sérii se Slávkou, kde ovšem Roman Červenka opět potvrdil, že je to nadmíru skvělý hráč, moc se těším na jeho výkony na MS. Kdo bude vítězem, uvidíme, každopádně souboj generací v brankovišti Hašek-Štěpánek, bude jistě hodně zajímavý !!!!
Přesně tak Englande sérii Vítek ze Slávkou rozhodl jeden faktor a to byli golmani! ... Slipčenko je úplně hotovy nechápu jak se dostal do extraligy a Furch nemá zkušenosti.
Paráda doufám že to Vítky dají !!! určitě na 2 zápasy zajdu ..... Pojdme Vítky!!! :clap:
můžete mi někdo vysvětlit proč maj ti šašci z Chomutova ze zadu na helmách logo Montrealu Canadiens? :hroza:
.:Mike:. píše:můžete mi někdo vysvětlit proč maj ti šašci z Chomutova ze zadu na helmách logo Montrealu Canadiens? :hroza:
to je logo našeho týmu, logo KLH Piráti Chomutov, to "C" je začátek názvu města a uvnitř toho "C" je znak města Chomutov !!!!
Já nevím, ale normálního člověka by snad ani nenapadlo že by nějaký klub v 1. české lize mohl mít na přilbě znak nějakého týmu z NHL, ale možná se mýlím. Za toho tupce sorry, ale za tu tvoji otázku mi toto označení přišlo jako poměrně optimálně zvolené.
Jinak šašci a sv*ně - to jsme my !!!!
Chomutov do ligy! Patří tam, jak fandama tak novým stadionem který bude a rozpočet by měli prý v první čtyřce extraligovejch, kádr rozhodně prvoligovej nemaj a vůbec jsou mi sympatický, už se těším pánové, až k vám zajedu a taky když sestoupí MB tak by mohl Schwarz k nááám :clap: :clap: :clap:
Na to jsem vazne zvedav :yes: zapas extraligy pod sirym nebem

http://hokej.sport.cz/clanek/178988-hok ... nebem.html
z idnes.cz
Hokejový Litvínov podle všeho změní název. Fanoušci už na klubovém webu živě diskutují o tom, že na permanentních vstupenkách mají logo s nápisem HC Verva Litvínov.
Většinovým vlastníkem tradičního účastníka nejvyšší soutěže je Unipetrol, do jeho skupiny Benzina patří. Ta je generálním partnerem klubu a Verva, jež se objeví v názvu litvínovského hokeje, je značkou prémiového paliva Benziny.
Obrázek

:rofl: :rofl: :rofl: :hroza: :scare:
Ja porad doufam ze je to sranda, tak hnusne logo se jen tak nevidi :thumbsdown: By me zajimalo kolik za to ten vytvarnik dostal zaplaceno :D Jako Rytiri Kladno to beru, ale to logo :hroza:
ten "křížek" tomu pěkně dává křesťanskou šťávu :-D :lol2:
Kladno reprezentuje fair-play přístup, tak to jsme jako společnost už hodně hluboko ... :-P

Popravdě znak se mi docela líbí. Není to žádný terno, ale znám o dost horší. Možná by bylo lepší, aby bylo Kladno normálně HC Kladno a rytíře měli jenom ve znaku jako my Indiána. Ale to je jejich věc. Jenom co na to asi Víktovice. :D Jinak by mi ani nevadilo, kdyby se podobným směrem ubrala celá ELH. Jenže, co by pak byli PCE, Polokobyly Pardubice? :)

Nicméně ty kladenský dresy vypadaj trochu zvláštně, jak je ten znak kvůli Sazce posazený tak dolů... člověk si asi zvykne, jako na všechno nový. Navíc to stejně ještě všechno zaplní reklamy takže to bude asi v normálu.
Azizek píše:Obrázek
lol, mne to pride, ako keby dostal nejakou olovenou hviezdou do cela a je z toho pekne na*ebany :D :hroza:


:wave:
A teď vám ukážu, proč nemá smysl sledovat naši extraligu.
Dnešní dohrávka 50. kola z 52 kol.

Mladá Boleslav - Plzeň 5:4 v prodloužení
Pardubice - Třinec 1:4
Slavia - Liberec 5:4 po nájezdech

Pro vysvětlení:
1. až 6. tým postupuje do playoff
7. až 10. tým postupují do předkola playoff
10. až 14. hrají playout: systém je takový, že udělají tabulku a hrají mezi sebou (body ze základní části se do tabulky počítají) a poslední tým pak hraje baráž

TABULKA:
1. Sparta 103
2. Plzeň 96
3. Pardubice 83
4. Liberec 80

5. České Budějovice 80
6. Vítkovice 74
7. Zlín 73
8. Kladno 72
9. Třinec 70
10. Kometa 69
11. Karlovy Vary 64
12. Litvínov 64
13. Slavia 61
14. Mladá Boleslav 61

Zvýrazněné týmy jsou dnešní soupeři.

Je vám na dnešních výsledcích něco divné? :hmm:
Perličky na závěr: Slavia prohrávala 0:4 a na vyrovnání ji stačilo 2 min 22 vteřin. Liberec si dnešním bodem zajistil playoff. Plzeň poslední 3 zápasy prohrála s Boleslaví, Kladnem a Litvínovem.
To tak nie je len u vás :D To je tak všade či v prvej lige alebo extralige. To je raz špinavý hokej!!!
Patrí to do témy slovenská "extra" "liga", no keď už si niečo napísal aj sem, tak sem pridám svoju skúsenosť. V utorňajšom zápase Nitra - Trenčín prišlo tiež k podvodu. Kamoš ráno podal na Nitru, na ktorú bol kurz iba 2,7 no a na Trenčín v tom čase tipujem tak 2,2. Keď som šiel na hokej o pol 4, pozrel som si kurzy. Kurz na Nitru rapídne vyskočil na 3,1 a na Trenčín bol už len 1,7 !!! V zápase Nitra vyhrala prvú tretinu 1:0, na začiatku druhej tretiny pridala 2.gól a potom "prestala" hrať a razom bolo 2:4. V tretej tretine ešte Nitran Mašlonka znížil na 3:4, keď dostal prihrávku do poloprázdnej brány (to by vyzeralo keby netrafil :jn: ). Tipsport, hlavný sponzor slovenskej najvyššej súťaže povedal, že zápas bol čistý...Ale, však predsa nebudú kydať na svoje ovečky, ktoré sponzorujú :roll: Stávka 1.tretina/zápas teda opäť zaúčinkovala. Včera v zápase Nitra - Poprad (2:3) to isté. Nitra viedla po prvej 1:0, Poprad otočil na 1:3, no a potom ešte priklrášlil výsledok Radoslav Kropáč, keď dostal prihrávku pred odkrytú bránu.

Jediná liga, pri ktorej máte istotu, že je čistá a nepodplatená, je NHL a preto ju milujeme :klobuk_dole: :yes:
Tak dnes je na programe derby Sparta - Slávia. Sparta vyhrá jednoznačne Slávia potvrdí to, že je slabá :hop: :hop:
ja len ci ste citali http://guman.blog.sme.sk/c/268002/Obcho ... -diel.html" onclick="window.open(this.href);return false; :jn:
Komentátorka hokejového zápasu.
Jedná se o přímý přenos, který vysílá Tipsport. Prý ji bohužel po první třetině odstřihli, takže nás už nemohla více pobavit. :D
On je prostě někde jinde. :klobuk:
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS