Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska Extraliga

Diskuze o nejvyšší české hokejové soutěži.

I kdyy byl pořád nejlepší na světě, pro mě už je to jen trapák, a nic víc. Kolikrát už ukončil kariéru? Dvacetkrát? Hašku jsi trapnej...
jn taky tohle nechápu
Pro mě Hašan trapnej neni,každýmu je tolik na kolik se cítí,on ví,že si zahrává se svým jménem a přesto do toho jde a to ukazuje,že určitě bude chytat dobře seamo o sobě...Já ho v Plzni moc rád uvidím...on přitáhne lidi a to je duležitý,HAŠANOVI PŘEJU VŠE NEJ... :wink:
Bednář opouští Slávii a zkusí stěstí v ruském Atlantu Mytisci
http://hokej.sport.cz/hokej/extraliga/1 ... tisci.html
tohle byla asi jenom otázka času
To je dobře,Bedýnku jsem nikdy neměl hrát,ani jeho styl hry mi neseděl...V repre.vždycyk ukázal co je to doopravdy za hráče... :wink:
no on je hodně šikovný s hokejkou ale je pravda že podobně jak červenkovi tak mu nesedí příliš tvrdá hra... já jsem proti němu nikdy ni neměl je to celkem slušný střelec ale rozhodně třeba nemá na MS
Tak už ho chlapci ani v naší Extralize neuvidíte - nyní bude svojí hrou "ukájet" ruské fandy...... !!!!
Prosim Vás, chci se zeptat co je pravdy na přestupu Davida Hrušky do Karlovarské Energie. Je to toiž asi týden co jsem ho viděl ve Varech a kamarád mi řikal, že přestupuje do Energie :D tak mi dyžtak řekněte jestli si ze mě dělal řiť nebo je to pravda, dík moc :)
Tak o tom fakt nic nevím, patrně si tam zajel jenom na nějaký zábal do lázní......... :wink: :good: !!!!
Já o tom taky slyšel, ale taky ne ze zrovna spolehlivého zdroje, tak nevím...
Já se na Hašana těším, pamatuji si jej, když začínal v nejvyšší soutěži. A myslím, že bude patřit k nejlepším a i díky němu bude chodit na hokej více lidí.
Líbí se vám nové logo plzně? :shock:
Obrázek

Nemůžu si pomoct, ale mě se vůbec nelíbí... :thumbsdown:
The Thrasher píše:Líbí se vám nové logo plzně? :shock:

Nemůžu si pomoct, ale mě se vůbec nelíbí... :thumbsdown:
cože? po "rytířovy" který nebyl ani použit maj "indiána" jo? :shock:

jsem velkým odpůrcem indiánů v logu,takže stejně jako u Chicaga Black Hawks, pěkný hnus!!! :thumbsdown: :thumbsdown:
velebnosti asi budu blejt :D :D strašne logo
je to hroza. Vobec ani farby neladia.
Vy víte u nás o nějakém pěkném logu??? Mě tohle nepříjde nějak zvlášt hrozný! I když nechápu výběr indiána! :eek2:

Místo indiána bych volil třeba......straku...Takový pěkný pták! :D
Jimi-70 píše:Vy víte u nás o nějakém pěkném logu??? Mě tohle nepříjde nějak zvlášt hrozný! I když nechápu výběr indiána! :eek2:
Já četl, že toho indiána měly americký auta nebo tanky, když osvobozovali Plzeň.
dejf píše:
Jimi-70 píše:Vy víte u nás o nějakém pěkném logu??? Mě tohle nepříjde nějak zvlášt hrozný! I když nechápu výběr indiána! :eek2:
Já četl, že toho indiána měly americký auta nebo tanky, když osvobozovali Plzeň.
Aha, zajímavý. Tak to jsem nevěděl.
Jimi-70 píše:Vy víte u nás o nějakém pěkném logu???
Liberec má pěkný logo, poslední Plzeňský bylo pěkný, a Energie taky nemá špatný logo.
ObrázekObrázekObrázek
Z první ligy třeba Havířov, Ústí, Tábor, nebo Znojmo.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Z druhé ligy potom Kolín, Vsetín, Kutná Hora a taky Sokolov a Orlová...
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Havířovské se mi vždycky hodně líbilo
Tak se taky pochlubím naší maličkostí :D
Obrázek
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES