Může KHL konkurovat NHL ?

Ďalšie kvalitné i menej kvalitné hokejové ligy vo svete.
Legenda fóra
Obrázok užívateľa

Re: Může KHL konkurovat NHL ?

Poslaťod mitch » Uto Nov 11, 2008 11:29 am

http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/17792

larionov je prva lastovicka potvrdzujuca nase dohady.
Great save by Teplicky!

Čistič výstroja
Obrázok užívateľa

Poslaťod Josef1975 » Uto Nov 11, 2008 4:15 pm

A to je přesně to, o čem jsem psal výše. KHL vznikla jenom díky penězům a proto si myslím, že nikdy NHL nebude konkurovat a že ani nevydrží. Alespoň ne v téhle podobě jakou má tedď.
www.hokejbrumov.cz

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod yzy19 » Sob Feb 07, 2009 3:24 pm

No KHL v zivote nebude konkurovat NHL-ke aj kebyze maju neviem kolko penazi, nikdy sa im to nepodari, uz aj ta smrt s mladym Cerepanovom o tom dokazuje, takze asi tak

Čistič výstroja

Poslaťod Doktor_Zoidberg » Str Dec 30, 2009 4:14 pm

Nemůže! A veškerá diskuze je zbytečná! :D :D :D
LETS GO MAPLE LEAFS!!!

Finnish Your Czech

Poslaťod Finnish Your Czech » Str Dec 30, 2009 4:58 pm

Myslím si že KHL bol rozhodne dobrý krok.
Je to niečo ako ekvivalent NHL v európskych podmienkach a alternatívna voľba pre hráčov, ktorí sú lepší ako úroveň domácej ligy a zároveň nemali to šťastie v NHL.
Zároveň vytvára istý tlak na NHL, ktorý koniec koncov priznáva medzi riadkami aj Batman lebo ak by to tak nebolo, nerobil s veľa vecmi toľko obštrukcií.

Roznášač vody

Poslaťod hokejfan777 » Štv Dec 31, 2009 5:56 pm

Tak to by bolo na dlší príspevok ale tak v skratke. KHL určite môže konkurovať NHL. Nie teraz, nie o rok alebo o dva, ale raz určite. Dostávajú sa tam hráči, ktorí neboli dostatočne docenení v NHL, respektíve sú unavení z priemernosti a tak prichádzajú do KHL, kde môžu hviezdiť (napr. Marcel Hossa) . Taktiež je to výborná alternatíva pre všetkých euróspkych hráčov. NHL má stále svoje meno, tak ale môžu si povedať:,,Prečo neísť hrať do druhej najkvalitnejšej ligy sveta za viac peňazí a budú si ma tam určite aj viac vážiť ?"

A veľkou chybou, ktorú NHL robí, je zatváranie sa pred Európou. Minulý rok boli v NHL každý týždeň aj vyše 3 zápasy, ktoré sa začínali nášho času večer a mohli si ich európski fanúšikovia vychutnať. Tento rok tomu tak nie je, priemery su častokrát horšie ako 1 zápas/týždeň čo začína do 22:00. Síce som veľký hokejový fanúšik, ale mám povinnosti a väčšinou si nemôžem dovoliť byť hore do 4-5 nadránom, aby som si to pozrel. No a na druhej strane sa tu naskytá alternatíva v podobne KHL. Videl som v TV už asi tak 5 zápasov túto sezónu a niektoré sa kvalitou dosť približovali zámorskej lige.
Podpor SR hokej pridaním sa do FB skupiny (http://tiny.cc/V5bII)
Hokejovo-športový blog: Najnovšie správy z MS U20, Olympiády, NHL ,KHL, mladé talenty, videá, ostatné športy (http://www.sportovyblog.com/hokej)

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod yzy19 » Štv Dec 31, 2009 10:09 pm

Ten čas podľa mňa oddaným euróspkym fanúšikom nejakého NHL klubu nerobí problém. V tom by som nevidel možnosť, že by KHL mohla konkurovať NHL. Ja osobne radšej pozerám zápas o 3:00 ako o 20:00, kedy sú všetci online a stále otravujú, alebo musím niečo riešiť. O 3:00 v noci si ho v pokoji môžem vychutnať a nevidím v tom problém. Minule, keď som pozeral zápas Phoenixu o 22:00, tak som z toho moc nemal, lebo som stále niečo riešil. Takže tým to nebude. Mne osobne to nevadí, aj keď som decko.

Čistič výstroja

Poslaťod Doktor_Zoidberg » Pon Jan 04, 2010 12:35 pm

Hlavně ať stadióny vybaví obyčejnýma nosítkama, aby, až jim tam zase jednou někdo zkolabuje, nemuseli toho dotyčného tahat v dece! Hlavně, že hráčům platí milióny, ale na nosítka nemají!
LETS GO MAPLE LEAFS!!!

Finnish Your Czech

Poslaťod Finnish Your Czech » Pon Jan 04, 2010 2:27 pm

yzy19 píše:Mne osobne to nevadí, aj keď som decko.

Bez urážky Yzy ale tam je problém. Človek ktorý pracuje od 7-8 rano do tej štvrtej a potom ma este co to vybavit alebo nakupit je rad ze si o desiatej moze lahnut a nie to este čučal a čakal na zápas o 1:30 ráno.

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod yzy19 » Pon Jan 04, 2010 2:31 pm

begbeee píše:
yzy19 píše:Mne osobne to nevadí, aj keď som decko.

Bez urážky Yzy ale tam je problém. Človek ktorý pracuje od 7-8 rano do tej štvrtej a potom ma este co to vybavit alebo nakupit je rad ze si o desiatej moze lahnut a nie to este čučal a čakal na zápas o 1:30 ráno.

Veď ok, ja tiež idem do školy o 6:30, som tam do 14:00, potom idem buď na tréning, alebo niekam von, musím si spraviť úlohy a niekedy idem aj na 21:00 na tréning a tiež som rád, že si idem ľahnúť ešte pred 23:00, aj keď mi to dosť často nevychádza. A k tomu som ešte vo vývoji a spánok potrebujem na rast, no čo nespravím pre hokej?

PS: Ešte k tomu, ja zvyčajne, aj keď je už polnoc a hokej začína o 1:00, tak si lahnem aspoň na tú hodinku.

Finnish Your Czech

Poslaťod Finnish Your Czech » Pon Jan 04, 2010 4:13 pm

No áno, ale v 15 ti telo ešte pracuje inak, plné energie... s pribúdajúcimi rokmi aj to dospatie opice trvá trošku viac :-P

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod yzy19 » Pon Jan 04, 2010 4:15 pm

begbeee píše:No áno, ale v 15 ti telo ešte pracuje inak, plné energie... s pribúdajúcimi rokmi aj to dospatie opice trvá trošku viac :-P

Nemám 15 ešte ani z ďaleka :D , ale s tou opicou je to pravda zas. No mali by sme skončiť, pretože tu spamujeme :D

Čistič spŕch
Obrázok užívateľa

Poslaťod hEmmEr83 » Uto Júl 05, 2011 12:17 am

Ne. Nemuze. Nikdy :hop:
Czech - Slovak unofficial site - http://oilers.deg.cz/

Čistič spŕch
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amériko » Pia Dec 28, 2012 4:38 pm

podla mna nie :jupi:
Hokejbalový bránkar ktorého neporazíš ! :D