Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Může KHL konkurovat NHL ?

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

http://www.hokejportal.sk/?q=clanok/17792

larionov je prva lastovicka potvrdzujuca nase dohady.
A to je přesně to, o čem jsem psal výše. KHL vznikla jenom díky penězům a proto si myslím, že nikdy NHL nebude konkurovat a že ani nevydrží. Alespoň ne v téhle podobě jakou má tedď.
No KHL v zivote nebude konkurovat NHL-ke aj kebyze maju neviem kolko penazi, nikdy sa im to nepodari, uz aj ta smrt s mladym Cerepanovom o tom dokazuje, takze asi tak
Nemůže! A veškerá diskuze je zbytečná! :D :D :D
Myslím si že KHL bol rozhodne dobrý krok.
Je to niečo ako ekvivalent NHL v európskych podmienkach a alternatívna voľba pre hráčov, ktorí sú lepší ako úroveň domácej ligy a zároveň nemali to šťastie v NHL.
Zároveň vytvára istý tlak na NHL, ktorý koniec koncov priznáva medzi riadkami aj Batman lebo ak by to tak nebolo, nerobil s veľa vecmi toľko obštrukcií.
Tak to by bolo na dlší príspevok ale tak v skratke. KHL určite môže konkurovať NHL. Nie teraz, nie o rok alebo o dva, ale raz určite. Dostávajú sa tam hráči, ktorí neboli dostatočne docenení v NHL, respektíve sú unavení z priemernosti a tak prichádzajú do KHL, kde môžu hviezdiť (napr. Marcel Hossa) . Taktiež je to výborná alternatíva pre všetkých euróspkych hráčov. NHL má stále svoje meno, tak ale môžu si povedať:,,Prečo neísť hrať do druhej najkvalitnejšej ligy sveta za viac peňazí a budú si ma tam určite aj viac vážiť ?"

A veľkou chybou, ktorú NHL robí, je zatváranie sa pred Európou. Minulý rok boli v NHL každý týždeň aj vyše 3 zápasy, ktoré sa začínali nášho času večer a mohli si ich európski fanúšikovia vychutnať. Tento rok tomu tak nie je, priemery su častokrát horšie ako 1 zápas/týždeň čo začína do 22:00. Síce som veľký hokejový fanúšik, ale mám povinnosti a väčšinou si nemôžem dovoliť byť hore do 4-5 nadránom, aby som si to pozrel. No a na druhej strane sa tu naskytá alternatíva v podobne KHL. Videl som v TV už asi tak 5 zápasov túto sezónu a niektoré sa kvalitou dosť približovali zámorskej lige.
Ten čas podľa mňa oddaným euróspkym fanúšikom nejakého NHL klubu nerobí problém. V tom by som nevidel možnosť, že by KHL mohla konkurovať NHL. Ja osobne radšej pozerám zápas o 3:00 ako o 20:00, kedy sú všetci online a stále otravujú, alebo musím niečo riešiť. O 3:00 v noci si ho v pokoji môžem vychutnať a nevidím v tom problém. Minule, keď som pozeral zápas Phoenixu o 22:00, tak som z toho moc nemal, lebo som stále niečo riešil. Takže tým to nebude. Mne osobne to nevadí, aj keď som decko.
Hlavně ať stadióny vybaví obyčejnýma nosítkama, aby, až jim tam zase jednou někdo zkolabuje, nemuseli toho dotyčného tahat v dece! Hlavně, že hráčům platí milióny, ale na nosítka nemají!
yzy19 píše:Mne osobne to nevadí, aj keď som decko.
Bez urážky Yzy ale tam je problém. Človek ktorý pracuje od 7-8 rano do tej štvrtej a potom ma este co to vybavit alebo nakupit je rad ze si o desiatej moze lahnut a nie to este čučal a čakal na zápas o 1:30 ráno.
begbeee píše:
yzy19 píše:Mne osobne to nevadí, aj keď som decko.
Bez urážky Yzy ale tam je problém. Človek ktorý pracuje od 7-8 rano do tej štvrtej a potom ma este co to vybavit alebo nakupit je rad ze si o desiatej moze lahnut a nie to este čučal a čakal na zápas o 1:30 ráno.
Veď ok, ja tiež idem do školy o 6:30, som tam do 14:00, potom idem buď na tréning, alebo niekam von, musím si spraviť úlohy a niekedy idem aj na 21:00 na tréning a tiež som rád, že si idem ľahnúť ešte pred 23:00, aj keď mi to dosť často nevychádza. A k tomu som ešte vo vývoji a spánok potrebujem na rast, no čo nespravím pre hokej?

PS: Ešte k tomu, ja zvyčajne, aj keď je už polnoc a hokej začína o 1:00, tak si lahnem aspoň na tú hodinku.
No áno, ale v 15 ti telo ešte pracuje inak, plné energie... s pribúdajúcimi rokmi aj to dospatie opice trvá trošku viac :-P
begbeee píše:No áno, ale v 15 ti telo ešte pracuje inak, plné energie... s pribúdajúcimi rokmi aj to dospatie opice trvá trošku viac :-P
Nemám 15 ešte ani z ďaleka :D , ale s tou opicou je to pravda zas. No mali by sme skončiť, pretože tu spamujeme :D
Ne. Nemuze. Nikdy :hop:
podla mna nie :jupi:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS