Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC Kosice

Diskuze o nejvyšší slovenské hokejové soutěži.

tak pravdu povedať som to nečakal aj keď ma konečne potešili aj výkonom....len teraz opäť nezrobiť to, že si budú myslieť, že sú z toho von a opäť doma prehráme zo žilinou.... :)
HC Košice - Nitra 7:0 (zatiaľ po dvoch tretinách... :doh: :good: )

zdá sa, že už to pôjde, vzduch sa v šatni troška vyčistil a verím že bude dobre. Teším sa až príde do Košíc Poprad... :D
na to sa teší asi každý ale tento rok sa s nimi doma stretneme tak maximálne v play off.... ale inač až neverím ako teraz začali hrať, 3 zápasy a skóre 17:0 :good: len tak ďalej a ideme si po titul
HK Noves okná Spišská Nová Ves - HC Košice 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Góly: 39. Prokop (Heizer, Smotrila) - 22. Dravecký (Deyl, Šeda), 51. P. Bartoš (Húževka, Deyl), 53. Šachl (J. Tabaček, Vorel), 57. S. Gron (Rudolf Huna, Andrašovský)

Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0
Rozhodovali: Višňovský - Gašparík, M. Valach, 1722 divákov

Košice: J. Hudáček - J. Tabaček, Huba, Šeda, Deyl, M. Grman, M. Gajdoš, Slimák, Chmelo
P. Bartoš, Húževka, Tomík
Andrašovský, S. Gron, Rudolf Huna
Vorel, Šachl, Dravecký
Juraj Sýkora, Mertel, Jenčík

začína sa mi konečne hra našich pozdávať, tie útoky sú celkom fajn poskladané a prvé tri aj veľmi vyrovnané. Ten štvrtý je ale tiež veľmi bojovný s mladíkmi Mertelom a Jenčíkom. Najbližšie hráme zajtra na ľade SR 20, takže sa čakajú povinné body. V tabuľke sme už iba bodík od 4. miesta, kde je momentálne Skalica, tak verím tomu, že do PO sa budeme pomaličky posúvať vyššie. Posledné dva zápasy hráme v Skalici a potom doma s Martinom a to bude veľmi zaujímavé, ak v nich vyhráme, môžme nakoniec skončiť na 3. mieste.
dnešným víťazstvom nad Martinom sme sa dostali na 3. priečku SEL, vyhrali sme 4:0 (Dravecký, Tomík, Andrašovský, Bartoš)
- mimochodom je to 30 víťazstvo nad týmto súperom v rade, Martin v KE nevyhral od januára v roku 1998 :!:

Cez to všetko má Martin jeden zápas k dobru, 9. 3. hostí doma Žilinu a môže sa na 3. miesto dostať znova. Náš súper na PO tak zatiaľ nie je známy. (bude to buď Skalica, alebo Nitra)
len dobre že Martin je taký ľavý aký je :D :D vyhrávať 4 minúty pred koncom a nakoniec prehrať tak to sa nevidí často a hlavne ak ide o tretie miesto v tabuľke....diki hoši za tretie miesto :cool:
som zvedavý na tie zápasy s PP, to bude zasa nervózne, ako vždy ak hráme PO s nimi. :box:
tak dnes začne PO - derby s našim večným rivalom z PP. Bude to určite zaujímavá séria a favorit v nej podľa mňa ani nie je. Dúfam, že vyhrajú Košice, no nemyslím si, že to bude nejako extra ľahké.
ufff tak dnes to teda bola ale dráma so šťastným koncom pre nás :clap: play off zápas na nulu som teda asi ešte u nás nevidel a tých jedenásť sérií nájazdov asi tiež nie... a k tomu poslednému len klobúk dole :frajer2: :D :D snáď zajtra vyhráme opäť :good:
tak pekne, dnes veľmi dôležité víťazstvo po dobrom a taktickom výkone 4:2, škoda že to v závere ešte neprikrášlil Jenčík do prázdnej, ale nevadí je to dobré. Vedieme v sérii 2:0 a to je podstatné. Pred zápasmi v Poprade budeme vo väčšej psychickej výhode a pokojne tam môžme jeden zápas uhrať a následne doma rozhodnúť.
tak tak paráda je to len to nepokaziť :) vyhrať vonku aspoň jeden zápas a bude to vyzerať dosť dobre.... a škoda tej prázdnej bránky :D Jenčík dal včera v nájazdoch 1 tyčku, dnes 2 tyčky do prázdnej tak snáď mu to tam padne už :good:
včera nás chlapci nejako moc neoslnili hlavne tou prvou tretinou, ktorú prehrali 4:1 potom síce pridali ale výsledok 4:2 je pre nás zlý...tak ostáva veriť, že dnes im ukážu ako sa hrá hokej a domov sa pôjde s prvým mečbalom :good:
nuž včera to nevyšlo podľa predstáv a tak dnes očakávam zlepšenú hru (zápas bude aj v telke, tak si to môžme pozrieť) a naše víťazstvo...
paráda :thumbsup: výborný výkon a vedieme 3:1 na zápasy tak verím, že to v pondelok doma už rozhodneme a počkáme si na semifinálového súpera :)
tak, tak, včera úplne iný zápas, o dosť lepší z nášho pohľadu, chalani si postrážili všetko a PP často nepustili ani do nášho pásma, dobrý zápas...
dnešný hokejový večer v Košiciach stál za to, je síce pravda, že bez tých zranených hráčov bol PP polovičný, ale víťazstvo je naše, zápas to bol v prvých dvoch tretinách z našej strany skvelý a tak patrí celému tímu veľká poklona a vďaka... :good:
Výsledok 8:1 hovorí za všetko a to sme poslednú tretinu šetrili sily.
Stav série 4:1 a čakáme na semifinálového súpera (mám taký pocit, že to predsa len bude Skalica)
ale predsa by som najradšej zobral ten Martin... síce v play off štatistiky nič neznamenajú ale proti Martinu všetci vieme aká tá štatistika tam je :D :good:
tak prvá časť predpovede mi vyšla, máme tu teda Martin :good: teraz už len potvrdiť rolu favorita a verím, že po piatom zápase budeme oslavovať :oslava:
veru tak, myslím si že Martin je o dosť prijateľnejší súper, ako Skalica. Tak verím, že predpoklady sa potvrdia a my si zasa zahráme finále...
tak po dvoch zápasoch stav ideálny 2:0 pre nás, teraz to len vonku potvrdiť a v stredu sa u nás snáď rozhodne :thumbsup: .... dnes ma na hokeji pobavil hlavne martinský fans, ktorý dokázal aké "múdre" hlavy to sú :D :D klobúk dole
lilo68 píše:tak po dvoch zápasoch stav ideálny 2:0 pre nás, teraz to len vonku potvrdiť a v stredu sa u nás snáď rozhodne :thumbsup: .... dnes ma na hokeji pobavil hlavne martinský fans, ktorý dokázal aké "múdre" hlavy to sú :D :D klobúk dole
pekné zápasy, v ktorých bolo patrné, kto je na ľade lepší, hrali sme dobre, pekne kombinačne, dávali na rozdiel od Martina pekné, vypracované góly a zaslúžene sme vyhrali... :good:
tak slovan nám už do finále postúpil tak poďme za ním.... dúfam, že vyhráme rovnako obe zápasy, dnes to bude najmä zaujímavé na tribúne tak veľa šťastia a že to vyhráme :thumbsup: :clap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG