Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC Kosice

Diskuze o nejvyšší slovenské hokejové soutěži.

dnes sme potvrdili že to tak môže byť, tak dúfam, že to zajtra iba potvrdíme, ak nie tak doma to už určite dorazíme, finále Slovan - Košice je samozrejmým a zákonitým ukončením tejto neskutočne trápne slabej ligy... :thumbsdown:
ukončiť sme to nedokázali alebo lepšie povedané nechceli čo bolo vidieť takmer celý zápas :) aspoň si ten postup užijeme doma (snáď) :D som zvedavý či sa tu opäť ukáže "vynikajúci" martinský fans :D
nuž tiež som mal pocit, že naši sa pohrávali a možno aj nechceli, ale ja som aj tak spokojný, ak doma presvedčivo vyhrajú budeme všetci spokojní, horšie ak to ešte nejakou trápnou prehrou skomplikujeme (čo neočakávam, lebo rozdiel v kvalite tímov je dosť markantný)
tak to včera vyšlo podľa predpokladov, naši začali troška vlažnejšie aj preto, že sme dostali dosť rýchlo gól a MT naozaj dobre dostupoval k hráčom. Hrali v prvej tretine veľmi húževnato a bol to z ich strany veľmi dobrý výkon. Naši ale nastúpili do druhej tretiny ako vymenení a zahrali majstrovsky. Niektoré akcie boli excelentné a gólov pokojne mohlo padnúť viac. Križan mal toho po druhej tretine plné zuby. V tretej naši znova poľavili a už sa len dohralo.
Takže sme podľa predpokladov vo finále a rozdáme si to s našim "obľúbeným" Slovanom. :D

Tímu Martina gratulujem k tretiemu miestu a nesmierne sympatickému pôsobeniu v celom PO. Ak si toto mužstvo počas leta udržia pokope a ešte ho vystužia troška v obrane, budú veľmi silný aj v budúcej sezóne a pokojne môžu o rok prekvapiť a zahrať si finále. Nech sa im darí.
ivan23 píše:Tímu Martina gratulujem k tretiemu miestu a nesmierne sympatickému pôsobeniu v celom PO. Ak si toto mužstvo počas leta udržia pokope a ešte ho vystužia troška v obrane, budú veľmi silný aj v budúcej sezóne a pokojne môžu o rok prekvapiť a zahrať si finále. Nech sa im darí.
Díky :wink: MT má drvivú väčšinu kádra podpísanú, hlavne kostru teamu...
Myslím, že istý je odchod Karola Križana, no Dzubina by s pozíciou 1-tky nemal mať problém, predsa len aj tento rok mal lepšie čísla ako Karol a dôležité bude zohnať nejakú slušnú dvojku..
Odchod je takmer istý aj u Gregora - hlavne po tom čo dal do dnešného Športu, určite dal MT hodne, ale takto sa zachovať :x

A verím, že ostane Marek Uram, myslím, že nemá dôvod už veľmi špekulovať... Takže tešíme sa :yahoo: :)
paráda chlapci, prvý zápas vyhratý tak len tak ďalej a krok po kroku k obhajobe titulu :clap: :biglol: viem, že to ľahké nebude ale dnešným víťazstvom sme k tomu bližšie tak to treba tomu slovanu konečne natrieť :wawe:
:hroza: doparoma, zapas som nevidel, zajtra to snad stihnem, treba to vyrovnat
švolco píše::hroza: doparoma, zapas som nevidel, zajtra to snad stihnem, treba to vyrovnat
snáď nie... vyrovnávať nemáte čo, akurát tak môžme my vyrovnávať počet titulov rok po roku a potom vás obehnúť :D tak len tak ďalej chlapci :good:
dúfam, že dnes potvrdíme, že ideme jasne pre titul...
tak tak stalo sa :clap: 0:2 na zápasy je viac než sa dalo čakať aj keď som v kútiku duše veril, že to dokážeme... tak by nebolo odveci už oslavovať v pondelok ale poďme od zápasu k zápasu nohami na zemi a v nedeľu všetci na hokej... už teraz sa teším :D :good:
:buch:
náádhera, bol celkom patrný rozdiel vidieť to, ktorí hráči viac chcú a idú si za svojim, titul je tento rok znova v KE, o tom som už teraz presvedčený... :good:

mimochodom, ten Kováčik a Demel, hroznéé :hroza:
tak dnes to bol zápas... :? naši pôsobili troška neisto v zakončení a to aké dokázali dnes pozahadzovať šance, to som už dávno nevidel. Najmä v závere poslednej tretiny a hlavne v predlžení, z toho malo niečo padnúť. Nájazdy sú hrozný vabank a dnes to štastie stálo pri hráčoch Slovana, žiaľ pre nás.
Ale verím, že to našich nezlomí, dnes som z niektorých mal pocit, že sa z nich vytratila tá iskra a istota pri napádaní, protiútoky ešte pohoda, no vzadu už nie celkom a ako vravím, to zakončenie dnes bolo hrozné, ani to šťastíčko pri nás dnes nestálo... Zajtra sa to dúfam otočí a pôjdeme do Blavy za stavu 3:1.
no dnes som to nevidel, ale snad zajtra budem stihat aj hokej, kazdopadne vysledok ma tesi :good:
Košice - Slovan 3:2 a stav v sérii je 3:1 (tak, ako sme si to predstavovali)

ale aby som ten dnešný zápas mohol nejako ospevovať, to ani zdaleka, prvé dve tretiny otras, slabé na finále PO (zrejme som namaškrtený PO v NHL) ale na to naše sa fakt nedalo pozerať. Chýbal dôraz, aktívne napádanie, poriadne súboje a ten rozhodca to dnes akosi tiež nezvládal. Aký taký hokej sa začal hrať až v poslednej tretine.
súhlasím, ani zďaleka sa to nepodobalo na naše výkony v BA :-( Ale aspoň sme to vyhrali a tak už chýba len jeden zápas a máme to :box:
tak dnes sme usli hrobarovi z lopaty, nastastie od druhej tretiny to bolo pod kontrolou, tak som nebol az taky nervozny..
no bojim sa co to bude u vas :scare: tak nech vyhra ten lepsi :good:
včera to bolo nechutné a úroveň pískania bola nehodná finále PO. To čo sa dá v tejto skorumpovanej extra lige je na zamyslenie. Nechcem tvrdiť, že rozhodcovia rozhodli zápas, to nie.., ale výrazným spôsobom Slovanu včera dopomohli. Cez to všetko som si povedal, že kašľať na to, je to len naša smiešna liga a na druhej strane verím, že našich to zdravo ne*erie a doma to rozhodnú...
gratulujem sice k prekvapivemu, ale titulu :|
Tak a máme to :biglol: ... Ale fakt to bol veľmi vyrovnaný zápas kde to Slovan stále vyrovnal, potom však prišli 3 naše góly a bolo rozhodnuté... :clap: Gratulujem celému Košickému tímu a tiež trénerovi Čadovi, ktorý fakt urobil zázrak v polke sezóny :frajer2:
A taktiež gratulujem hráčom Slovanu, ktorí síce prehrali, ale fakt hrali dnes dobre a vyrovnali 2x náš jednogólový náskok :frajer2:
paradááá :clap: to bol super deň, super zážitok, super atmosféra.... slovan sme poslali konečne tam kde sa patrí :D na tento deň sa tak skoro nezabudne :good: dneeeska pijeme ša la la la la la :oslava:
fantázia... :clap: pekný zápas s peknými gólmi, skvele zvládnutý s emóciami, ako sa na finále patrí, atmosféra nemala chybu, úžasný zážitok, ktorý by som naozaj doprial každému fanúšikovi hokeja na Slovensku. Nechcem preháňať, ale toto je podľa mňa najúžasnejšie hokejové prostredie momentálne na Slovensku a včera v ňom prepukla ozajstná oslava hokeja :cool:

K zápasu sa ani nejdem veľmi vyjadrovať, väčšina ho iste videla a tak tvrdenie, že sme vyhrali zaslúžene, bez prispenia "zvláštnych úkazov" je určite na mieste a to teší. Tento kolektív jednoznačne po tom, čo sa dialo počas celej sezóny príjemne prekvapil. To nadšenie, chuť bojovať, ísť za víťazstvom bolo neskutočné. Skvele zapadli do tohto tímu mladí hráči, ako Deyl, Slimák, Andrašovský, Baláž, Mertel. Ak vezmeme do úvahy vek Jenčíka, Hudáčka, Hubu, Draveckého či Chmela, ktorí už vlastne patria k oporám a vidíme, že pomaličky nám rastú hráči ako Tomáš Halász, Gajdoš, Pichnarčík, Marinčin, Gmiter a ďalší, tak ma to celkovo naplňa optimizmom do budúcna. Udržať kostru tímu do budúceho ročníka, držať sa tohto trendu a môžme sa pomaličky tešiť na ďalšiu sezónu. :fan:

Inak som oslavoval vo Vigvame (cepi to už pozná :D ) a poviem vám, bol to masaker... :pivo3: :oslava: Nespomínam si kedy naposledy tam bola tak skvelá atmosféra, kde sa pesničky prerušovali zborovým skandovaním Majsri, Majstri! a pod. Mandarinka išla asi 10x a mňa ešte teraz pobolieva hlava :hroza: (to asi z toho dusna :D )

podstatné je ale toto : :good:
http://www.hckosice.sk/spravy/index.php?clanok=4781
tak zmeny v tíme už začali, škoda tej pätice že odchádza preč, ale snáď to mladá krv dokáže nahradiť... tak prajem nám ďalšiu vydarenú sezónu :good:

http://www.hckosice.sk/spravy/index.php?clanok=4803
podľa zákulisných informácii by nás mal posilniť čech Martin Frolik !!!
bol som z toho nadšený kým som nezistil, že nejde o Michala Frolika, pretože to by bola fakt bomba :D :D
tak uvidíme ako sa to vykryštalizuje....
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS