Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KHL

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Martin #27 píše:Skorpione: fakt?? o tom jsem neslyšel ale tak rád se na nějaké zápasy podívám
http://www.hokej.sk/clanok63374-KHL_aj_ ... vensku.htm


http://en.khl.ru/news/2009/7/24/13717.html

KHL Games Broadcast In The Czech Republic and Slovakia

Kontinental Hockey League has signed an agreement with the Czech sports channel NOVA Sports on transfer the rights on KHL Championship games broadcasting in the Czech Republic and Slovakia. Contract is signed for 2009/2010 season, with the possibility of extension.

NOVA Sports will show at least 65 regular and playoff games live. In addition reviews of the games will come out daily and half-our analytical programs about KHL to come out weekly.

NOVA Sports is one of the leading Czech sports channels, owning the rights to broadcast NHL, NBA, English Soccer Premier League and the MLB (the North American professional baseball league)games. In the Czech Republic and Slovakia up to 6 million families (including 1.8 million of cable networks subscribers) have an opportunity to watch NOVA Sports.

Thus, the KHL foreign TV audience, formed three months ago with signing a partnership agreement with Viasat will increase for more.
díky za info :good:
Markova smůla: cestou na záchod si zlomil malíček a má nohu v sádře

Jen si to představte: nová sezona za dveřmi, na stole pozvánka do reprezentace a v tu chvíli přijdete k tak kurióznímu zranění, že se tomu ani nechce věřit. "Cestou na záchod jsem zakopl o tašku a zlomil si v malíčku nějakou kůstku," popisuje hokejový útočník Jan Marek

Hned v prvním okamžiku mu bylo jasné, že je zle. Ucítil silnou bolest a noha mu rychle natekla, že se na ni nemohl pořádně postavit. Následovala cesta do nemocnice, ze které už útočník Magnitogorsku odjížděl se sádrou.

"Nejmíň měsíc budu bez hokeje," říká zklamaně a ani ho netěší, že se kvůli tomu může na pár dní vrátit domů do Česka. "Dostal jsem dovolenou, ale nadšený z toho nejsem."
(idnes.cz)

I taková cesta na záchod může být zdravý nebezpečná. :-(
Premierove vysielanie KHL na Nova Sport. Mali trocha meskanie, ale nakoniec sme sa dockali. Zapas bol naozaj zaujimavy. Pekne akcie, rychly hokej. CSKA nakoniec vyhrala po predlzeni, aj ked Dynamo sa mi zdalo byt lepsie.
já sem se na to cely den těšil a nakoonec jsem to nestihl :-(
Dá se to někde sledovat na netu? :eek2:
http://www.khl.ru/ len kliknes na zapas ktory chces a uz to fachčí
Rozumel som len cislam :) Bender asi skor myslel online TV prenos. No s tym bohuzial neporadim.
Sak tam je online prenos prave tam sledujem Kazan

A dali sme Góóóóól
Uz mi to ide.
dneska jsem zhlédnul zápas Kazaně a Moskevske oblasti .... hokej průměrný ale to je dáno začátkem sezony.... hodně mě zklamala hvězdná lajna Kazaně Morozov Zaripov Tereščenko. Když měli puk na hokejce tak nic nevymysleli a když ho neměli tak byli ve svoji třetině na kolotoči :D jinak Nikulin to je PÁÁÁN obránce !!
Nejnověji předkládá prezident KHL Alexander Medvěděv vizi superligy s 56 týmy, která by už v roce 2011 sjednotila hokejové mančafty od dálné Sibiře na východě Ruska k hranicím Německa s Francií.

Medvěděv minulý měsíc předložil Mezinárodní hokejové federaci (IIHF) projekt nazvaný United Hockey Europe.

:eek2:
:D :D za 2 měsíce už budou jezdit autama :D
A to se chce KHL měřit s NHL? :eek2: CHápal bych to, kdyby bylo Rusko velký jako ČR, ale přece jenom Rusko je docela dost velký :D njn, v Komunistické Hokejové Lize je možné všechno :D
Legendárny Fetisov, ktorý hrával za New Jersy a Detroit sa asi opäť vráti do CSKA Moskva, už v piatok. Som zvedavý, ako bude vládať, predsa len, už má 51 rokov.
to je fakt no coment tady toto
Kuriozny 2 gol Dinama Riga a brankara Masalskisa :!: ked rozhodca avizoval ze bude vylucovat hraca Rigi tak Amur mal tlak no Masalskis pochytal co sa dalo a potom hrac amuru daval taku zadaovku na modru ze trafil vlastnu prazdnu branu :D :lol3:
Za 3:39 stihli hraci Omska a Cechova nazbierat viac ako 600 trestnych minut :roll: . Pozrite sa ako:

Skorpion píše:Za 3:39 stihli hraci Omska a Cechova nazbierat viac ako 600 trestnych minut :roll:.
Takmer 700 trestných minút :shock: :shock: :shock: .
To byl super zápas, trval 4 minuty. Měl sem tu čest vidět ho živě. :lol:
Videla som to,to bol brutus :lol2: Hned po buly bitka,hotovo,nehrá sa... :lol2:
209 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS