Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KHL

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Radivojevic by mal ist spet do nhl. Vidime ze vie bodovat, ma bod na zapas a je v prvej desiatke. Mohol by ist napriklad do Calgary.
Načo ked bude stále len na striedačke??? :?
zaujímavé, som zvedavý na čom sa dohodnú...

http://www.khl.sk/aktuality/489-khl-hro ... -rade-hrai
No, budou muset zvolit nějaký kompromis. A zřejmě některým hráčům to nebude po chuti. Aby se příští sezonu nestalo, že hráči budou odcházet zpět do NHL a jiných evropských klubů,třeba. Vždycky jsem tvrdil a tvrdím to i teď, že KHL byla ušitá horkou jehlou. Postavit něco jenom na penězích je nesmysl. Podobně dopadl Vsetín v extralize. KHL lákala hráče na luxusní podmínky a smlouvy a teď, když si bude muset utáhnout opasek, někteří hráči se budou domáhat podmínek, které podepsali.
áno, no hlavne k už avizovanému rozširovaniu tejto súťaže, bude zaujímavé sledovať, ako to doriešia. Teda nemyslím si, že táto súťaž padne na kolená, (to rozhodne nie, veď je to projekt podporovaný vládou a ekonomicky silnými spoločnosťami) ale je možné, že niektorých hráčov po tejto sezóne už v Rusku neuvidíme...
Ale aj tu si myslím bude platiť, že menej je niekedy viac. Táto súťaž sa ešte iba rozbieha a potrebuje to čas, kým to bude šlapať na výbornú. Príchody niektorých hráčov tejto súťaži pomohli (Jágr, Hossa, Rúžička, Vašíček, Stumpel, Morozov, Jašin a pod.), no niektoré akože "hviezdy" príliš neoslnili a mňa osobne sklamali (Tyler Moss, Laco Nagy, Mark Lamonte a pod.) Preto aj v týchto kluboch budú do budúcna uvažovať viac ekonomicky, či je zdravé preplácať hráčov s menom, alebo dať šancu mladým talentom, ktorí si zapýtajú rozhodne menej a podajú tie isté výkony. Nehovoriac o tom, že sa na nich dá neskôr "sakra dobre" zarobiť...
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ktorí boli "naši"? :)
Hokej si vyžádal další oběť

Po skončení semifinále hokejové Ligy mistrů mezi Salavatem Julajev Ufa a Metallurgem Magnitogorsk se ve fanclubu vítězného týmu přihodila smutná událost. Aleksej V. Bjelov dostal srdeční záchvat, zůstal v bezvědomí a už se neprobral. Opět zaváhali ruští organizátoři - sanitka byla na místě jen hodinu po výzvě k příjezdu.
:fnuk: uz by sa mali zamysliet nad tym co robia
Zdroj: http://i39.tinypic.com/2eusp6a.jpg
No tak už to tam fakt nieje dobré,raz sa im to stalo a zomrel hráč,teraz fanúšik ak sa nemýlim,ale je to jedno či hráč či fanúšik,obidvaja mohli možno ešte žiť,keby sanitka dorazila včas :(
Freddie92 píše:ktorí boli "naši"? :)
Obrázek
Do Moskvy prišiel spokojný, ešte spokojnejší odchádzal. Útočníka Dynama Rigy Marcela Hossu#81 si na prvý Zápas hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy vybral kapitán tímu legionárov Jaromír Jágr. Slovenský reprezentant hetrikom prispel k víťazstvu 7:6 pod holým nebom na Červenom námestí. Stal sa jednou z troch hviezd víťazov.

:?: Kde viac štípal mráz - v Moskve alebo pred šiestimi rokmi v Edmontone, keď tam hral Montreal tiež na otvorenom štadióne?
:arrow: Ťažko sa mi to porovnáva. Želal som si, aby v Moskve tak nemrzlo ako v Edmontone. Tam som vtedy za hostí nenastúpil, celý zápas som presedel v šatni, lebo bola neuveriteľná zima. V Moskve bola podobná (podľa ruských zdrojov mínus 16), navyše ohrievače na striedačke nefungovali. Ruská klasika... Ešte dobre, že sme hrali na tri päťky, no aj tak sme sa museli poriadne hýbať, aby sme nevytuhli.

:?: Koľko vrstiev ste mali na sebe navyše oproti bežnému zápasu?
:arrow: Práveže nijakú, akurát na krku som mal natiahnutú štucňu.

:?: Strelili ste prvý a v poslednej minúte i víťazný gól. Exhibície sa spravidla končia nerozhodne. Nenarušili ste scenár?
:arrow: (so smiechom) Nijaký scenár nebol. Šlo o prvý zápas hviezd KHL, preto sa Rusi netajili tým, že chcú vyhrať. Lenže ani my sme nechceli prehrať. Jágr prehráva nerád. Už sa zdalo, že bude predĺženie, no našťastie mi to tam padlo.

:?: Mal zápas bližšie k exhibícii alebo k normálnemu súboju?
:arrow: Prvá polovica sa podobala viac na exhibíciu a zábavu, v druhej šlo už aj o víťazstvo. V druhej prestávke nás tréner Barrie Smith nabádal, aby sme urobili všetko pre výhru. Do tela sa však veľmi nešlo, oba tímy sa usilovali ukázať skrehnutým divákom pekný kombinačný hokej.

:?: Nastupovali ste len v Jágrovom útoku alebo ste si zahrali aj s Brankom Radivojevičom, druhým Slovákom v zápase?
:arrow: Nie, tréneri striedali rovnaké tri päťky, tretím v útoku bol český spoluhráč Jakub Klepiš.

:?: Ako ste to mali rozdelené v útoku?
:arrow: (so smiechom) Zohratá dvojica z Omska zvŕtala súperovu obranu - na mňa vychádzali góly... Puk sme si vedeli hodiť, celkom sme si rozumeli. Pred zápasom som Džegrovi ešte raz poďakoval, že si na mňa spomenul. Po zápase zasa ďakoval aj on mne za góly. Povedal, že práve preto si ma vybral. Užíval si, že sme vyhrali.

:?: Aký bol ľad? Na jeho kvalitu odznelo veľa kritiky...
:arrow: Oprávnene. Na začiatku tretín, keď ho vyhladili, ešte ako-tak držal, no potom praskal a rozbíjal sa, boli v ňom ryhy. V novej aréne v Chodynke, kde sa hrali v roku 2007 majstrovstvá sveta, by bol určite lepší, prišla by aj oveľa vyššia návšteva. Ale zasa - hrať na Červenom námestí je úžasný zážitok. Najmä keď zapadalo slnko a rozžiaril sa Kremeľ, chrám Vasilija Blaženého a okolité budovy.

:?: Ako ste si počínali v súťažiach zručnosti?
:arrow: Nastúpil som v dvoch: päťčlennú štafetu medzi kužeľmi sme vyhrali, súťažil som aj v dĺžke strely. Celkovými víťazmi zručností sa stali Rusi.

:?: Čo vám bude okrem hetriku a dresu pripomínať prvý zápas hviezd KHL?
:arrow: Aj hodinky. A ešte sme dostali vianočné červené vrecúška s nejakými drobnosťami.

:?: Mala akcia zmysel?
:arrow: Ale áno, trochu rozptýlenia v kolotoči zápasov neuškodí. A mal som aj čas pozhovárať sa s niektorými hráčmi. V rozbehnutej súťaži sa to nedá. A s Jágrom bola opäť zábava - ako niekedy v New Yorku Rangers. (pravdask)
dobrý rozhovor a poslední slova "s Jágrem byla opět zábava" to je pravda já mám Jardu rád je to fakt frajer co si na nic nehraje i když mě zklamal že šel za penězma v rusku i když měl smlouvu na stole u Rangers na rok ale podle mě s nim v kabině musí být prdel jak cip :D
supeeeeeeeer :good:
HUDLER DO KHL !!!
zacina sa to zaujimavo vyvijat. Do KHL uz nechodia len dedkovia z NHL ale zacali tam prestupovat aj mladsi hraci, ktori na NHL este maju. Priklad Hudler ci Niittymaki.

edit: no tak Niity ide nakoniec do tampy. :shock:
:arrow: Švýcarský brankář Martin Gerber má namířeno do Kontinentální hokejové ligy. Čtyřiatřicetiletý gólman je podle serveru allhockey.ru blízko dohody s ruským klubem Atlantem Mytišči. Rodák z Burgdorfu naposledy hájil branku Toronta, kam přestoupil v průběhu minulé sezóny z Ottawy. Dlouholetý reprezentant země Helvétského kříže si během výluky NHL v ročníku 2004-05 vyzkoušel švédskou nejvyšší soutěž v barvách Färjestadu.

Tu KHL nám byl čert dlužen! :roll:
Martin #27 píše:dobrý rozhovor a poslední slova "s Jágrem byla opět zábava" to je pravda já mám Jardu rád je to fakt frajer co si na nic nehraje i když mě zklamal že šel za penězma v rusku i když měl smlouvu na stole u Rangers na rok ale podle mě s nim v kabině musí být prdel jak cip :D
Jojo, s nikým jiným nejsou rozhovory taková prdel! :lol2:
Jimi-70 píše:
Martin #27 píše:dobrý rozhovor a poslední slova "s Jágrem byla opět zábava" to je pravda já mám Jardu rád je to fakt frajer co si na nic nehraje i když mě zklamal že šel za penězma v rusku i když měl smlouvu na stole u Rangers na rok ale podle mě s nim v kabině musí být prdel jak cip :D
Jojo, s nikým jiným nejsou rozhovory taková prdel! :lol2:
si vzpomínám jak dělal rozhovor s bulvárem a ke konci řekl... jo a ještě až se budu ženit mi zavolejte abych vůbec přišel :D :D :D :D
Letos na MS se ho novináři ptali na kvalitu ledu. Že prej asistent Paleček říkal, že je nekvalitní. A on jim odpověděl, že Palečkovi to může být jedno, protože ten stejně hrát nebude. :D
dejf píše:Letos na MS se ho novináři ptali na kvalitu ledu. Že prej asistent Paleček říkal, že je nekvalitní. A on jim odpověděl, že Palečkovi to může být jedno, protože ten stejně hrát nebude. :D
:lol: Ten chlap si dělá prdel ze všech a všeho! A hlavu si z ničeho moc nedělá, vždyt přišel pozdě i do bílého domu! :lol3:
Nova Sport by mala odvysielat 65 zapasov KHL + specializovany magazin :!: :good:
Skorpione: fakt?? o tom jsem neslyšel ale tak rád se na nějaké zápasy podívám
209 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS