Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

R.I.P. Pavol Demitra #38

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Pali ma 100 % pravdu. Nestupla mu slava do hlavy ako niektorym hracom ( Vyborny) a ma fzdy zdravy usudok a jasne, ze patri medzi 3 naj nasich hracov... :cool: Co sa tyka toho, ze pomaly budeme bojovat o A-cko, vazne to tak vyzera. Aj tym, ze je par hokejistov ( medi ktorych Pali urcite patri ), ktory pridu reprezentovat fzdy ked mozu a niektori sa na to fzdy ked mozu vybodnu...Ked pomaly odide Demova a Hossova generacia do dochodku, za nas uz nebude mat kto hrat... :cry: :cry:
Vznikli spekulacie ze pali mozno sa stane kapitanom wild a to je parada.Urcite by si to zasluzil.A aspon by konecne kapitanske c nekolovalo medzi tolkimi hracmi.
Mas uplnu pravdu, Pali by si to zasluzil najviac zo fsetkych hracov Minnesoty...:) A Dufam, ze Gabby bude A-cko...:)
wow...tak to by bola uz parada...3 kapitanov-slovakov....nooooo drzim palce........
Pali je kapitan!!!! :taptap: :thumbsup2: :taptap:
Zatial len na oktober, ale mohli by mu to nechat.
Jo, je to f tej Minnesote dost blbe, to striedanie kapitanov. Ale dufam, ze s Demom budu tak spokojni, ze zostane na trvalo... :D
Ak Wild budu vyhravat urcite by ho mohli nechat celu sezonu a dufajme ze sa Gaborik nezrani a zasa im to pojde ako predtim.
Ja dúfam že sa kapitanske C-čko bude striedat po mesiaci ako to bolo doteraz.Podla mna si ho zasluzia viacery hraci WILD !!! (Koivu,Rolston,Bouchard,Belanger,Gaborik,Walz) aspon títo hraci nech sú dočasne kapitani ale môžu byt aj nemenovaný!Proste nech sa to tam rotuje.

Ale ajtak Demitra je dočasne zranení ked má problemy so slabinami ked vynechal zapas s Calgary a s Edmontonom,
Demitra asi nebude zly kapitan, aj ked mne sa tam osobnostne hodia ine typy, ale uz to raz ukazal v narodnom time ked bol kapitanom na olympiade ze vie byt uspesny kapitan. To bola vtedy zmena po dlhych rokoch so satanom.
Zistil som,ze zatial vobec nie je jasne kedy Pali naskoci...Pri beznej chodzi je to ok,ale korculovat vobec nevie...hmm,dufam,ze sa cim skor da do kopy,lebo Gabby je bez neho nulovy.....Su jak siamske dojcata:D
Palo dnes hral a bodoval... neviete ci este hrava na kridle lebo ako tych centrov mame v repre ako maku neviem co sa tlaci na to kridlo vsak na centri mu to slo super
na to by mal vedet odpovedat Minnesota1 alebo WildCelt :wink:

Ja len tolko, ze Palo uz nie je kapitanom. V novembri nim bude Rolston.
Demo nepocestuje s divochmi na najblizsi trip. Objasnil to trener Lemaire :D
"No Demo on the trip. He's in the clinic, with one leg on one side, the other on the other side and there's a guy rubbing him," Lemaire said, hysterically laughing at the peculiar picture he painted. "He hasn't moved from that table." :lol:

:sad2: :cry: :eek2: :lol: :sad2:
a toto je dalsi vynikajuci Slovensky utocnik ktory hrava za klub Minnesota Wild :wink:
presne tak...Demitra GAborik to je duo...palo dal 1+1 proti Dallasu...prihraval Gaborikovi na prvy gol...super Demo !
Pavol Demitra nema sancu ked sa hra fyzicky hokej. Vobec to nevie, on ma sikovne ruky ale to nestaci. A vcera to bolo vidiet. Dokonca Branko Radivojevic bol viac na lade ako Demitra. Prave kvoli tomuto si myslim ze by sa Minnesota mala zbavit demitru lebo v playoff je im nanic, tam sa bojuje pri mantineli, specialne s tymami ako sme my.
Demitra v zapase proti Vancouveru sa podielal na oboch golov Minesoty a pripisal si dve asistencie. :good:
debil píše:Odoslané: Ne Máj 04, 2008 11:25 am
Pavol Demitra smeruje do Vancouveru. Aspon tak hovoria najnovsie klebety. no nech len dojde bude sranda.
debil predbehol asi komplet vsetkych, kedze to az teraz vychadza na jednotl. strankach ci weboch :roll: sikula :D

mne je jedno kam pôjde, Wild by jeho odchodom moc nestratili, nech si skôr udrzia Rolstona ako Demitru..
Vancouver sa mu pacil ako mesto, alebo skor jeho zene :eek2: :D to uz spominal v nejakom rozhovore davnejsie :coucou: :angel: asi ma uz niekto plne zuby Minnesoty :roll:
Ale ako ste aj vy vraveli,ako bude on fungovat bez Gabbyho a Gabby bez neho? :o Ved sa celý slovenský útok z wild zodpadne :cry:
Už som si zvykla na G+D+R
:?: V nedeľu letíte s rodinou do Kanady. Ako vám vyšla letná príprava v Trenčíne?

:arrow: „Som spokojný. Opäť sme dali dokopy dobrú partiu, hoci tohto roku nám z nej odišlo zopár hráčov do ruskej KHL. Pri každom tréningu na ľade sa o niečo hralo, bolo cítiť zdravé súťažné napätie. Neraz prišlo aj k hádkam, medzi skupinami bola tichá šatňa. V príprave to nie je nič nezvyčajné.“

:?: Vancouver prežil v minulej sezóne sklamanie, mužstvo nepostúpilo do play off. Nastali zmeny. Bude tím Canucks silnejší?

:arrow: „Verím, že áno. Cítim to aj z telefonických rozhovorov s trénerom Alainom Vigneaultom či novým generálnym manažérom Mikom Gillisom, ktorý bol predtým mojím agentom. Hráčsky káder je takmer uzavretý, môžu ho ešte doplniť jeden- dvaja útočníci.“

:?: Niekoľko klubov - a medzi nimi aj Vancouver - čaká na rozhodnutie Matsa Sundina. Klub Canucks mu ponúka asi najviac: 20 miliónov dolárov na dva roky. Bude švédsky veterán vaším spoluhráčom?

:arrow: „Chcel by som to! Posilnili by sme ofenzívu. Lenže Sundin sa doteraz nevyjadril, stále váha. Zmrazil tak peniaze naňho vyčlenené. Zopár hráčov už stratilo trpezlivosť, odišlo do ruských klubov. Rátam, že ak Sundin nepríde do Vancouveru, dôjde ešte k výmenám, aby sme posilnili útok.“

:?: Proti Vancouveru ste v Západnej konferencii často hrali, mužstvo poznáte. Akú má silu?

:arrow: „Najväčšia je v bránke, Kanaďan Roberto Luongo je najlepší gólman v celej NHL. Aj obrana je kvalitná, stabilizovaná. Chýba nám jeden útočník - či už center alebo krídlo - aby sme mali dve úderné lajny. K oporám patria švédske dvojčatá Daniel a Henrik Sedinovci. Obranná tretia päťka patrí medzi najlepšie v súťaži. Vo štvrtej nechýba bitkách, ako je to zvykom v NHL. Mužstvo má na postup do play off.“

:?: V predchádzajúcich dvoch sezónach ste si zahrali v bojoch o Stanley Cup v Minnesote. Aké spomienky vám zostali?

:arrow: "Veľmi pekné, zahral som si v mužstve so Slovákmi Gáboríkom i Radivojevičom. Urobili sme výborný kolektív, lepší som v NHL vari nezažil. Mužstvo Wild však hralo defenzívny hokej, strieľali sme málo gólov. Najviac mi prekážali časté zmeny v zostave, stále som mal nových spoluhráčov. Ani pre rodinu to nebolo vyhovujúce.“

:?: Bude hrať Vancouver ofenzívne?

:arrow: „Generálneho manažéra dobre poznám, viem, o aký hokej sa budú s trénerom usilovať. Mike Gillis vždy presadzoval útočnú hru. Navyše keď máme v bránke Luonga, môžeme hru viac otvoriť, bude padať viac gólov. Taký hokej mi viac sedí.“

:?: Po dvoch rokoch sa vaše cesty so spoluhráčom v útoku Gáboríkom rozišli. Zahráte si s ním ešte v NHL v jednom tíme?

:arrow: „Nevylučujem to. Bramborovi sa v Minnesote končí zmluva a ak sa s klubom nedohodne na novej, je pravdepodobné, že z tímu odíde ešte pred koncom sezóny, aby ho nestratili zadarmo.“

:?: Rodina si Minnesotu príliš neužila. Ako prijala zmenu?

:arrow: „Všetci sa už tešia. V Minnesote sme okrem hokeja nemali veľa zábavy, v tvrdej zime strávila manželka s deťmi veľa času v obchodných domoch. Vancouver ponúka rôzne možnosti. Päťročný Lucas sa teší na lyžovačku v okolitých horách.

:?: Čo vás čaká v najbližších dňoch?

:arrow: „Cesta do Kanady. Do batožiny si beriem len výstroj a hokejky. A nesmieme zabudnúť na rozprávky pre deti. Veci máme zväčša dvojmo, pre Slovensko a pre Ameriku. V utorok nám príde kontajner z Minnesoty. Dom máme vytypovaný, ale ešte si ho musíme prehliadnuť. Chceme ho mať veľký, aby sa pomestili aj návštevy zo Slovenska. Vancouver láka rodinu, známych.“

:?: V roku 2010 sa v ňom uskutoční zimná olympiáda. Budete reprezentovať Slovensko?

:arrow: „Už nie som najmladší, ale na olympijskom turnaji by som si chcel zahrať. Rád spomínam na mužstvo, ktoré sme mali v Turíne 2006, aj keď sa štvrťfinále s Českom skončilo pre mňa zranením oka. Vo Vancouveri by som si takpovediac zahral pred domácim publikom.“ (sme.sk)
Paľo Demitra zrejme bude chýbať svojmu tímu, ale na akú dobu to ešte nie je známe. Asi to kus potrvá, lebo má narazené rebrá. :arrow: http://sport.aktuality.sk/hokej/nhl/nhl ... -sa-zranil
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES