Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

R.I.P. Pavol Demitra #38

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Výborne,Demo!!! :clap:
Síce ste vdaka tebe porazili môj tím,ale nehnevám sa :roll:
pekne, Palovi to teraz ide :good:
Obrázek
No palovi to idee ide odkedy sa vrátil na lad ...myslim že vancouver mu sadol jak ric na šerbeľ :D vyborne palo nech sa darí :good:
Pekne Demo,zatial to vyzera slubne...Nech sa dari aj nadalej,no dnes by si mohol dat trocha pauzu :) ......Hlavne nech zdravie vydrzi...
Skvelý výkon :clap:
28.12.08
Vancouver 3-0 Ottawa
Pali Demitra... 16:55icetime, 1G 1A, +3, 4strely, 0TM a ešte k tomu the first star of game :winner1:

Obrázek

Pekne Pali bodaj by si mal viac takých matchov :thumbsup2: :taptap:
dnes v noci odohral so Sedinovcami super zápas, radosť pozerať sa, škoda, že to v závere nepadlo, dal som na VAN :)
Palo patrí do prvého, dúfam, že to čoskoro pochopí aj Vigneault. Jeho súhra so Sedinovcami bola super, bolo nezmysel ich rozdeliť, ale aspoň sa cítil dôležito pán tréner. Hráči predsa nie sú stroje, majú lepšie aj horšie okamihy. Čo by tento tréner robil s takým Gomezom :?: . Pevne verím, že Pali ešte predvedie čo v ňom je a pomôže svojmu tímu v pravý čas.
Moj nazor keby v tom tyme bol Gomez tak by isiel bud Gomez alebo trener :)

A kedze je GM velky kamarat DEMIHO tak to nemusi pre trenera dopadnut najlesie :) A veru so Sedinovca je to super Demitra hra na RW co je jeho najoblubenejsi post. Dufam ze ked bude fit tak to ten Vigneault pochopi :x
Hokejista Pavol Demitra má opäť zdravotný problém, v utorňajšom zápase NHL v Montreale si zlomil malíček na ľavej ruke. Nepríjemnosť sa útočníkovi Vancouveru, ktorý mal nedávno problémy so slabinami, prihodila pri jednom z tvrdých úderov hokejkou niektorého z hráčov Canadiens.

Demitra mal po zápase na ruke bandáž, generálny manažér Canucks Mike Gillis však verí, že fraktúra nie je až taká vážna, že by Slováka vyradila na dlhšie obdobie. "Mohol by byť v poriadku. Ešte ho vyšetríme, keď sa vrátime domov. Viac budeme vedieť vo štvrtok," povedal Gillis pre denník Vancouver Sun.

sita
Snad to nebude take hrozne.Ved u nasich bratov v Cechach bol jedno obdobie "malicekovsky osial " :) :) ..Mozno aj mi prezijeme nieco podobne :)
Tak nič vážne to nebolo a Demo nastúpi už v piatok proti Bolts, včera to tak ešte nevyzeralo a z farmy sme povolali Grabnera, lenže dnes Palo absolvoval celý tréning a povedal že je pripravený, Grabner teda putoval späť na farmu.. Do zostavy Canucks sa vracia aj Darcy Hordichuk, tak do Manitoby odchádza aj Alex Bolduc.
Pavol Demitra nawet i ze złamanym palcem potrafi dobrze grać. W ostatnim meczu zaliczył dwie asysty. Canucks przegrali z Anaheim ale i tak zdobyli jeden punkt. Atak Demitra - Sundin - Kesler spisuje się bardzo dobrze od czasu kiedy został utworzony. Jeśli nie przytrafią mu się jakieś kontuzje to powinien być groźny w fazie play off. Generalny manager Mike Gillis powinien sprowadzić do klubu w przyszłym sezonie jeszcze jednego Słowaka. Na przykład Gaborika (jeśli będzie zdrowy) czy Mariana Hosse. Porownując grę Pavola Demitry do Matsa Sundina musze powiedzieć że Pavol prezentuje się nieco lepiej choć zarabia połowe mniej...
27.03.09
Colorado 1- 4 Vancouver
Pali Demitra... 16:32icetime, 1G 1A, +1, 3strely, 0TM a ešte k tomu the second star of game :winner2:

Obrázek

Pekne Pali...tohto roku to može s Vancouverom daleko dotiahnuť :thumbsup2: :taptap:
v drese Blues mu to svedčalo viac... :smile03:
V noci streli Palo Demitra :!: 300. gól v NHL :!: (V poradí 6. Slovák, ktorému sa to podarilo' :oslava: :oslava: :oslava: a zároveň to bol preňho 749. bod v najlepšej hokejovej súťaži sveta. Na gól mu prihrávala legenda Toronta Maple Leafs v službách Vancouveru Mats Sundin.
Hezké číslo,ešte pridať tak 100 :D
no vyborne, ak berieme do uvahy nedostatok nasich centrov tak na ZOH bude citelne chybat.
:?: Ako sa cítite?
:arrow: Od operácie ubehli dva týždne. Druhý deň po nej mi rameno začali rozcvičovať, aby mi zasa nestuhlo. Dosť ma to bolí, ale verím, že všetko je na dobrej ceste. Dôležité bude, aby som mohol hýbať ramenom tak ako pred zranením.

:?: Prvú operáciu ste absolvovali v máji a v týchto dňoch už ste mali na ľade páliť puky na súperovu bránku. Čo sa skomplikovalo?
:arrow: V septembri som vykorčuľoval na ľad, no nemohol som dostať rameno do istej polohy. Obmedzovalo ma v pohybe a navyše mi spôsobovalo bolesti. Lekári zisťovali, v čom je problém. Povedali, že sa mi uvoľnila stena medzi svalmi, všetko museli zoškriabať, vyčistiť...

:?: Optimistická prognóza hovorí, že v januári by ste mohli mohli byť späť na ľade. Podľa pesimistickej si už v tejto sezóne nezahráte. Ku ktorej sa prikláňate?
:arrow: Samozrejme verím, že bude platiť prvá. Veril som však aj po prvej operácii. Tri a pol mesiaca vyzerala rehabilitácia úplne dokonalo, ale potom to celé stroskotalo. Dúfam, že keď už ma druhýkrát otvorili a odhalili, v čom je problém, tak už to bude fajn. Lekári dokonca naznačili, že by sa rameno mohlo uzdraviť aj trochu skôr. Nechcem sa však unáhliť. Vrátim sa, až keď bude rameno stopercentne v poriadku. Hádam za dva-tri mesiace budem fit.

:?: Ako momentálne vyzerá vaša príprava?
:arrow: Tri hodiny denne trávim v posilňovni, cvičím na stacionárnom bicykli a začal som zaťažovať aj rameno. Nasleduje masáž, zohrievanie ramena... Už ma to trochu ubíja.

:?: Čo vám robí v týchto dňoch najväčšiu radosť?
:arrow: Určite rodina, deti, na ktoré mám teraz viac času.

:?: Užili ste si Halloween?
:arrow: Jasné, decká si obliekli kostými a vyrazili sme do ulíc zbierať cukríky. Lucas bol smrtka, Zara princezná.

:?: Vy ste si neobliekli masku?
:arrow: Nie, hoci mi deti kúpili kostým piráta. Večer sme sa stretli u známych a potom išli spoločne von, ale rodičia bez masiek.

:?: Chodíte na domáce súboje Vancouvru?
:arrow: Pred každým zápasom sa zídu všetci hráči, aj tí, ktorí sú zranení. Sledujem chlapcov z hľadiska, ale je to ťažké, keď im človek nemôže pomôcť a vie, že ešte to dlho potrvá.

:?: Napriek veľkej maródke si Vancouver počína celkom solídne.
:arrow: Štart bol trochu slabší, ale potom začali pribúdať víťazstvá. V zápasoch proti Coloradu a New Yorku Rangers zachytala výborne brankárska dvojka Andy Raycroft. Podal geniálne výkony, držal mužstvo nad vodou.

:?: Dorazila už aj do Vancouvru panika z prasacej chrípky?
:arrow: Každú chvíľu tú tému síce preberajú v televízii, ale žiadna hystéria zatiaľ v meste nevypukla. Ani v mužstve sme nemali s chrípkou problém, na rozdiel od Edmontonu. Musím zaklopať.

:?: O tri mesiace sa vo Vancouvri začne zimná olympiáda. Zháňali ste pre známych nejaké vstupenky?
:arrow: Pár mojich známych sa na olympiádu chystá a už majú všetko zabezpečené. Niektorých však odradili správy o tom, že sa už nedá zohnať ubytovanie, hotely v centre sú vypredané.

:?: S Mariánom Hossom a Mariánom Gáboríkom ste sa pred troma rokmi vybrali ako fanúšikovia na futbalové majstrovstvách sveta v Nemecku. Vyrazíte aj o rok povzbudiť Slovákov do Južnej Afriky?
:arrow: Ťažko povedať. V lete síce budeme mať pauzu, ale Južná Afrika je dosť ďaleko. Do Nemecka sme šli autom a cestou sme si ešte zahrali golf. Zatiaľ som sa o Afrike s nikým nebavil, ale ak sa naskytne šanca, určite sa nechám nahovoriť.
(pravdask)
S tou silou, no to ma sklamal, že v podstate tá tam zohráva veľký faktor. Gabby nechodí do súbojov a nesťažuje si. Demitrovi to výrazne chýba :verysad:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS