Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

R.I.P. Pavol Demitra #38

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Toto mam najradsej. Ako vsetci zaskatulkovavaju Minnesotu. Pretoze tam je ten trener, hraju takym stylom, pretoze to niekto napisal ked zacali hrat NHL. Ale Wild dokazu hrat skutocne dobre zapasy (v ostatnej sezone davali ich 3 live prenosy a vsetky zapasy stali za to). A kolko pre divaka pritazlivych zapasov este odohrali. Hraju zo srdcom a bojuju. A tak sa vyhrava. V lige su urcite este defenzivnejsie muzstva... Prichod Demitru posuva muzstvo dalej a myslim si, ze tento trejd prospeje vsetkym. Minnesota ma ako povedal ich GM velmi mlade muzstvo, vela mladych hracov, ktori, ale uz odohrali kopu zapasov v NHL a ziskali vela skusenosti. Je tam skutocne vela kvalitnych hracov, ktori vytvoria skvely tym. A ten tym bude uspesny, v to verim.

ale WildCelt,ja nevravim,ze je MIN zla,dokonca je to moj najoblubenejsi klub spolu s Atlantou.a po prichde Pala sa to este vylepsilo,len dufam,ze Majo zostane.

tak ja mozem napisat demitra, gaborik, rolston, bouchard, white, walz, fernandez v brane a ty si mozes este priratat pecu a mas to to iste, ak nie je vacsia sila na nasej strane :D

Tak napr. Rolston prisiel k Wild len nedavno a uz mu je 33 a vytvoril si bodove maximum a na olympiade bol najlepsim hracom USA a to uz bol v americkom tyme spolu s dalsimi starsimi hracmi odpisovany(ved na svetovom pohari na konci iba sedel). Jednoznacne mu pomohol prichod do hokejom poblaznenej Minnesoty. Tak preco by to nemohlo byt s Demitrom nejjako podobne. A to Rolston takmer vobec nehraval v utoku s Gaborikom. :D

jj,Rolston sa chytil.ale ked si napisal aj Fernandeza,tak ja musim Oilers napisat este obrancov Prongera,Spaceka,Bergerona,este utocnikov Torresa,Pisaniho,Peca sa skor trapil.a samozrejme este skveleho Rolosona,ktory ale bol samozrejme hrac Minnesoty.
dobre,ale uz koncim,lebo ja si stale myslim,ze Wild budu s Demitrom dobri,este ak zostane Gaborik a mozno este niekoho ziskaju,proste ja som mal Minnesotu vzdy rad a teraz ju mam este viac. :D

Kód: Vybrat vše

V Minnesote si od novej akvizície sµubujú, ľe vytvorí silné ofenzívne duo s krajanom Mariánom Gáboríkom. Tento Trenčan v súčasnosti rokuje s Wild o novej zmluve. "Myslím, ľe obom môľe spolupráca iba pomôc». Myslíme si, ľe Marián je najlepąím hráčom v tíme a my sme sa pokúsili nájs» cestu, aby bol eąte lepąím," povedal generálny manaľér Minnesoty Doug Risebrough.
teda podla slov zastupujuceho manazera wilds (povodnym GM je nas WildCelt, ale ten teraz dovolenkuje niekde na slovensku :lol: :lol: :D )...hmm, takze, chcel som len povedat, ze vyzera to nadejne, ze majo tam ostane a dufam, ze demitra sa rychlo aklimatizuje a bude im to sypat.... :roll:

fakt nechapem tych Americanov.ziskali jedneho z najlepsich utocnikov v lige za,sice talentovaneho,ale vobec nie skuseneho hraca,ktory sa ani nemusi presadit(tak ako niekedy jednotka draftu a velka nadej Daigle alebo Stefan),a oni su este dost nespokojni.okolo 60% tych magorov na diskusii Minnesoty su nahnevani.ze Demitra je uz stary,ze ten O´Sullivan da v buducej sezone viac golov ako Demo a podobne grcy.
no na druhej strane sa tam nasli aj taki,ktorym sa trade paci a hlavne si uvedomuju,ze tymto tahom je vacsia sanca,aby zostal Gaborik a cakaju uz na spolupracu D+G.

a este nieco zaujimave som sa tam docital.velka hviezda NBA Kevin Garnett a hrac Minnesoty Timbervolwes je zevraj velky fanusik slovenskeho hokeja a uz sa tesi na Demitru :cool: :cool:

Kajo, to bude asi tym, ze fanusikovia v Minnesote sa fakt do hokeja rozumeju. Ja som bol tiez cely happy, ked som sa dozvedel, ze Demitra ide do Minnesoty. A potom, ked som si uvedomil, ze za koho...

Gabby je v NHL naozaj unikatny hrac, taky styl ako hra on nehra nikto z NHL a to sa so mnou mozete hadat kolko chcete ale este k tomu by som dodal ze s takou dokonalostou, chlapec ma este len 23 a ja sa strasne tesim ze ak mu bude drzat zdravie co z neho bude tak za take 3 az 4 roky, ja si myslim ze hrac ktoreho bude problematicke udrzat bez faulu a podla mna toto vsetko su uvedomuju aj predstavitelia wild a budu ho chciet za kazdu cenu udrzat, z toho plynie aj ziskanie Demitru(mimochodom gabyho najlepsi kamarat) takze teraz je dost nepravdepodobne ze gaby z Wild odide a podla mna spravi dobre ak podpise zmluvu ale zase by som podpisal len na nejake 2 sezony alebo 3 s nejakou klauzulou ze ak sa Wild neprebojuju do PO tak by odisiel. Demitra uz nieje najmladsi ale ja by som ho este do stareho zeleza nedaval podla mna na vrcholnej urovni moze hrat este take 3-4 roky

jj,Wild vlastne ako keby vymenou ziskala dvoch hracov.
a WildCelt:Minnesota chcela niekoho aby sa zlepsili teraz alebo na buducnost?lebo ten O´Sullivan momentalne nemoze konkurovat Demitrovi a Wild ma este dost talentov.napr. taky Pouliot ci ako sa to pise.
podla mna MIN urobila dobre

Kdo vydělá na této výměně se ukáľe aľ v průběhu nové sezony.Jisté vąak je,ľe v Los Angeles se kompletně vyměnilo vedení a chtějí si vybudovat nový tým od základu,ale Minnesota má stabilní manaľerské vedení a potřebuje právě hráče typu P.Demitry který má dostatek zkuąeností a tvořivosti,aby hrál v týmu prvního centra a tahouna v rozhodujících chvílích zápasů.Samozřejmě ideální by bylo kdyby zůstal M.Gaborik který je přesně typ pravého křídla který se dokáľe s Demitrou sehrát.Vyuľití hráčů stejné národnosti se v poslední sezoně velice osvědčilo v několika týmech a není divu,ľe stejnou cestou se vydává i tým Minnesoty.

kazdopadne demitra minnesote urcite vyrazne pomoze...ci uz s gabbym alebo bez neho

Tak teda po pripravnych zapasoch a prvych zapasoch Minnesoty v novej sezone NHL to vyzera tak, ze tah GM Douga Risebrougha ziskat Pala Demitru bol skutocne excelentny :thumbsup2: Palo je perfektny hokejista i clovek. Za take prachy sa snad ani lepsi skuseny hrac zohnat neda. Zatial bodoval v kazdom zapase. Je to komplexny hokejista, ktory hrava za zapas vela minut, hrava presilovky, oslabenia, v rozhodujucich momentoch zapasov. Navyse dokaze hrat hrat aj centra aj kridlo. Navyse este nikdy tymovo nic nevyhral, takze urcite tuzi po uspechu. Som rad, ze sa mu v Minnesote zapacilo a dufam, ze bude celu sezonu zdravy, pretoze ma na to, aby prekonal hranicu 100 bodov a Minnesotu dotlacil hodne daleko. :champions:

"Príchod Demitru reprezentuje najváľnejąiu zmenu, ktorú sme doposiaµ urobili. Ide o kompletného hráča pouľiteµného na krídle aj na pozícii centra, dobre bráni. Je to hokejista, ktorý dokáľe nahra», ale aj skórova». Je cenný nielen pre svoje ofenzívne schopnosti, ale ide o tímového hráča. Verím, ľe nám bude vyhráva» zápasy. Vyhráva buly a v kritických momentoch vie, ako naloľi» s pukom v obrannom pásme. Navyąe sa veµmi dobre pozná s Mariánom Gáboríkom, naąím najlepąím hráčom," komentoval generálny manaľér Wild.

Tak myslim si, ze tu je to napisane este vystiznejsie. :)

Udajne ma Palo problemy.Otras mozgu a je otazne ci nastupi v nocnom zapase.Snad to nebude nic vazne.

Tak Demo sa vratil vo velkom style 1+2 Congratulations :cool:

tak tak skvely vykon Palo len tak dalej ale nech vyhrava Minessota v riadnom case a ne po predlzeni!!!

Demo strelil dva goly!!!!Inak vyrovnany zapas so St.Louis sa rozhodoval az vzaverecnej tretine.Na ten druhy gol asistoval Gabby.....

Demo je proste pan Hrac ... ma skvely prehlad na lade...strasnu bombu priklepom...a cit pre klucku,nahravku...toto ma malo ktory hrac v NHL a este si plni aj povinnosti v zadu...je to taky druhy J.Thorton...ktory vacsinou tvori nahrava....a este to Duo G+D ... isto bude patrim k obavanym :o ...to bude daco take ako Hejduk,Forsberg .....Thorthon a Cheechoo...

ty joi to je ono ked hra DEMO a GABO tak to je skvele dnes 2+1 Gabo a 1+2 Demos proste ked hraju spolu su skvelyyyy :cool: :cool: :cool:

Minnesota Wild trades for Pavol Demitra

..vratime sa do minulosti..stoji vsak za to, len to tak zahucalo.. :cool:

vzapäti si vsimnite uskrn v tvari samotneho sefa :lol2:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=JLARiM9t1eY

palo je velmi dobry hrac a spolu s gaborikom su dokonala dvojica su opory minnesoty

edit: ucime sa gramatiku.

Demitra nesedi v Minnesote a pokial tam bude a bude dostavat dolezite minuty vedla Gaborika Minessota v playoff uspech nezaznamena. Teda este ze by sa palo zmenil a pochopil ze iba sikovne ruky bez akejkolvek fyzickej hry, bez branenia na uspech nestacia. Ale moc tomu neverim.
:arrow: Pavol Demitra: Chcel by som hrať o Stanley cup

Je pravdou, že ste si sám vyžiadali, aby vás nechal hrať spolu s Mariánom Gáboríkom :?:

Málokedy udrží hráčov pokope dlhší čas. Vtedy mi tak trošku došli nervy, zašiel som za ním do tej jeho kabínky a povedal mu, že toho mám plné zuby. Prišiel som do tímu, aby som hral hokej s Majom, tak by som chcel hrať aspoň s jedným stálym spoluhráčom. Nevyhovuje mi, keď hrám stále s niekým iným. Ten potom nevie čítať moju hru a ja jeho. Ale v Minnesote sa hráči stále menia. Keď sa Majo po zranení vrátil na ľad, bol som z trénera šokovaný. Najväčšiu hviezdu celého mužstva dal do štvrtého útoku - aby sa rozohral, dával mu menší priestor na ľade. Mužstvo vtedy vyhrávalo a tréner tvrdil, že ak chce Majo hrať v jednej z prvých dvoch pätiek, musí si to zaslúžiť. To som ešte nezažil. Taký je ale presne štýl jeho koučovania. S nikým nezaobchádza v rukavičkách, ktokoľvek zaváha, hneď mu to dá najavo.

V lete rozdávali kluby mimoriadne lukratívne zmluvy - a aj mladým hráčom. Prekvapuje vás to :?:

Je to nepochopiteľné. Rok sme štrajkovali, a zdá sa, že to bolo nanič. Manažéri sa vyhrážali, že peniaze dávať nebudú, a zrazu v ,,novej NHL" dávajú priemerným hráčom sumy, ktoré by predtým v živote nedostali. Keď sme s chalanmi cvičili v posilňovni, čudovali sme sa nad správami, že hráči, ktorí dávajú 20 gólov a 50 bodov za rok, dostanú povedzme osem miliónov dolárov. Môj agent mi tvrdil, že je to tým, ako ubúda talentov - aj priemernejší hráči dostanú veľké peniaze. (môj nazor :!: pozn.c.)

Môže sa Slovensku stať, že bude čoskoro bojovať o udržanie v A-kategórii majstrovstiev sveta :?:

Zatiaľ to tak vyzerá. Všetci, čo môžu pomôcť slovenskému hokeju, by sa mali zapojiť. Chalani, čo hrajú NHL, by mali ďalej pomáhať svojim mestám. Aby to zle nedopadlo. Švajčiarsko či Nemecko idú v hokeji hore a Slovensko postupne upadá. Medzi šestnásť až dvadsať-ročnými tu nemáme supertalent. Majo Gáborík bol posledný a po ňom to ide dole vodou. Že by sa o nejakom Slovákovi rozprávalo ako o novom Gáboríkovi alebo Hossovi, to ani nie je možné. Nikto taký tu nie je. Niečo sa s tým snažíme spraviť, musíme ale začať od najmenších žiačikov, finančne pomáhať, aby mohli hokej hrať všetci a nielen deti rodičov, čo sú na tom dobre.

Demo je jednoducho borec aj mimo ladu, ma triezve nazory, to sa mi moc rata :thumbsup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS