Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vseti­n

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Co rikate na Vsetin?

Podle me Vsetin letos neskonci posledni...tym se sehral, neoslabil, neposilil a ted budou hrat trochu vejs...doufam...

Prej neposili:) takovejch cizuncu co tam prislo:)Podle budou zasse na dne tabulky

To je sice hezky, ze prisli cizinci, ale to neznamena, ze posilili... podle me uroven tymu zustala, ale pudou tak o misto, dve nahoru... :frajer:

Senátor Palpatine píše:To je sice hezky, ze prisli cizinci, ale to neznamena, ze posilili... podle me uroven tymu zustala, ale pudou tak o misto, dve nahoru... :frajer:
Taky si myslím, ľe to nějak tak bude.

cheataĹ™ píše:
Senátor Palpatine píše:To je sice hezky, ze prisli cizinci, ale to neznamena, ze posilili... podle me uroven tymu zustala, ale pudou tak o misto, dve nahoru... :frajer:
Taky si myslím, ľe to nějak tak bude.
Muzu se zeptat, pro koho si hlasoval?

MĹŻÄľeÄ….

cheataĹ™ píše:MĹŻÄľeÄ….
Tak se ptam

Tak dobře, já odpovídám:

hlasoval jsem pro jméno: Josef Kučera.

Protoľe patří mezi mé oblíbené brankáře podle jména.
Proč se ptáą?

cheataĹ™ píše:Tak dobĹ™e, já odpovĂ­dám:

hlasoval jsem pro jméno: Josef Kučera.

Protoľe patří mezi mé oblíbené brankáře, podle jména.
Proč se ptáą?
no nic...ja jen ze to bude jasna trojka... :cool: 8)

Beznadějně poslední, co se dá dělat, někdo mi říkal, abych řekl pravdu, slyšel jsem od hodně lidí, že Vsetín nemá co dělat v extralize, já zase říkám, že zrovna Vsetín mám rád, takže jsem rád, že se letos udrží.
Ale mají pravdu v tom, že uzavření ligy by bylo špatné, takhle mají týmy o co bojovat, letos je to výjimká, ale doufám, že zase od příštího roku se bude sestupovat. Týmy nahoře hrají o titul a týmy dole hrají vlastně jen tak.

Ja sem v posledni dobe zmenil nazor a sem pro baraz, ale v tom systemu co uz sem nekde zminoval, ze posledni tymy extraligy budou hrat neco jako play off o udrzeni, aby si nikdo nemoch stezovat, ze ten 2. mel vic casu na pripravu.

Ale slysel sem, ze se jednalo spis o uplnym uzavreni nez o obnoveni baraze...

The Thrasher píše:Ja sem v posledni dobe zmenil nazor a sem pro baraz, ale v tom systemu co uz sem nekde zminoval, ze posledni tymy extraligy budou hrat neco jako play off o udrzeni, aby si nikdo nemoch stezovat, ze ten 2. mel vic casu na pripravu.

Ale slysel sem, ze se jednalo spis o uplnym uzavreni nez o obnoveni baraze...
Jednalo se o úplném uzavření, jenže stát podotkl, že by to byla kartelová dohoda, tak se snad ani nehlasovalo.
Samozřejmě se chtěla extraliga uzavřít a to zejména k vůli tomu, že extraligové kluby nechtějí v extralize Ústí - které má hodně obyvatel, tím pádem velkou základnu a už by ho těžko sesazovali, hlavním důvodem je, že Šafer měl na kluby totiž nějaký kecy a podle mě tam nechtějí ani Mladou Boleslav. Slavie dokonce chtěla Počet klubů zmenšit na 10.
Tak pro me dnes velice dobra zprava, sice to neni jeste oficialni ale snad to nebude nejaka kachna - Vsetin vraci po roce svuj A tym zpatky do soutezi presne receno do 2.narodni ligy :good: . By to byl mazec derby s ValMezem a za par let zpatky do extraligy a pepici dostanu pokurit!!! :clap:
Co jsem byl doma tak jsem musel zajit po dlouhe dobe na hokej do Vsetina a musim rict ze vsetinsky hokejovy duch zije dal :good: Je sice pravda ze mezi extraligou a treti nejvyssi soutezi u nas je propastny rozdil ( chvilkama jsem se musel i smat ) ale atmosfera byla na obou zapasech vyborna, muslim ze hodne tymu z extraligy by se mohlo stydet :D . Fandilo se cely zapas, dokonce Vsetin oba matche vyhral ( tusim ze pred tim nevyhrali doma pekne dlouho, asi jsem jim holt prinesl stesti :D ) taky jsem si poradne zabekal a doufam ze se zase na Lapac co nejdriv dostanu, ikdyz v letosni sezone uz to asi nebude :verysad:
tak tomuto ceskemu klubu zelam vsetko dobre patrili medzi moje oblubene klubi v cechach a dufam ze za par rokov sa vratial naspat na pozicie ktore im patria
Tak konečně pozitivní zpráva pro fanoušky Vsetína.
http://www.regionvalassko.cz/aktuality_ ... 140&page=1
T.Kopecky: Taky bych tomu rad veril ale v soucasne dobe se mi to jevi jako nerealne. Na Vsetine je stale dost problemu, navic soucasny kadr by na postup jednoznacne nemel a finance by se shanely jeste hur. Ted se Vsetin pohybuje tusim nekde na 9.-10.miste coz by pri klici pro play-off kdy do nej postupuji vsichni krome posledniho ( nemam to overene, ale snad je tomu opravdu tak ) melo zarucit za se ve 3.lize objevi i v pristi sezone :roll: . Jinak mladeznicke tymy jsou furt na dobre urovni, skoda ze pak ti mladi odchazeji jinam protoze se ve 3.lize nechteji zakopat.
Josef1975: Tak kazda alespon trochu pozitivni zprava ohledne VHK potesi :good:
Vsetín příští sezonu zase bude hrát ve stejné soutěži. Do play off postupují první tři týmy přímo do druhého kola, 4. až 13. tým hrají předkolo. Poslední tým po základní části padá do krajské soutěže. Mládež , ať už junioři nebo dorost, letos vypadají na baráž.
S temi mladezniky je to skoda, neni to atk davno co juniorka hravala finale extraligy. Bohuzel i tady se projevuje neucast A tymu v extralize, ti nejlepsi mladici jdou primo do juniorky z ktere maji sanci prodrat se do extraligoveho kadru napr do Zlina.
Nejenom hrávali finále. Juniorka byla dvakrát mistr, naposledy v roce 2005. Je pravda, že před letošní sezonou "utekli" nejlepší junioři někam jinam a bohužel to bylo hned vidět. Možná, kdyby se postavila za Zubíka nová hala, bylo by alespoň něco nového, do čeho by se nemuselo tolik investovat. I když na druhou stranu by hala byla zatížena nějakým úvěrem a ty prachy by do "haly" šly taky. Ale je fakt, že strojovna je v hrozném stavu, šly zvěsti, že je to "časovaná bomba". :)
Tak jeste jeden zapas a zacina play-off :clap: Vsetin se po vyborne druhe pulce souteze dostal az na pate misto coz mu zarucuje zahajeni serie na Lapaci :cool: Ikdyz ono je to defacto jedno, spis bych rekl ze venku jsme jeste uspesnejsi nez doma :D
Mno hlavně je špatný ten systém PO, že se hraje jenom na dva vítězné zápasy. U předkola ok, ale u ostrého PO je to blbost, pak je to víc o štěstí a o tom, jak se povede/nepovede jeden zápas. Taky kvůli divákům je to na prd. Před každou sezonou se ty herní systémy mění a je to jenom horší a horší, ale tak co bych po ČSLH nechtěl že...
Hlavně nedostat do předkola ten Přerov, s nima je to zrádné. Kohokoliv jiného rozbijem :-)
S tim systemem play-off mas pravdu, samotnym hracum to neni po chuti, ale co se da delat, oni ti nahore vi vsechno nejlip :x Jako souper zatim vychazi Breclav coz by bylo podle me OK. Hlavne ted vyhrat ve Sternberku a bude.... S Prerovem by to byl docela mazec, ono je docela zname ze se Zubrama zrovna moc nemusime :D A navic to jejich pivo :beee:
Tak tak, šak sme to viděli teďka ten poslední zápas, tam není favorit a může se stát cokoliv.
Já osobně bych bral ten Jičín, protože Břeclav není to tak dávno byla v pohodě poslední a za poslední dobu se zvedli a dotáhli to až na předkolo, takže abysme nedoplatili na tu jejich formu. Ale máme na to porazit všechny tři.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS