Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vseti­n

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Selly8 píše:Zitra vyjezd do Veprova, uz se moc tesim. Snad vyhrajem a nedostanu po cuni :D
Skoncilo to fifty fifty, prohralo se 2-1, ale po cuni jsem nedostal. Hokej stal za starou backoru, byl skoro bez sanci z obou stran, proto takove skore. Jinak to ale byla atrakce, meli jsme policejni doprovod uz nekde od Hustopec, obcas i majacky pustili :cool: Pred Prerovem jsme museli vsichni z busu, cekalo tam asi 20 fizlu, vsechny si nas fotili a tocili a hlasili jsme se jak ve skolce :lol2: Prisli jsme akorat na konec 1.tretiny :x Domaci fans se na nic nezmohli, jen na par snehovych kulicek vyslanych na nas autobus. Cesta zpatky to same, az do Lesne s nama jeli.
To by mě sralo nejvíc, že by mě zdrželi a já tak zmeškal skoro třetinu hokeje. Nebyls u Lva na té akci? Tam jinak Jurík "vyhlásil" útok na 4.místo...se současnou hrou teda nevím, to budem rádi za to PO.
S takovou hrou a ctvrti :lol2: Play-off ale bude, v to verim a pak uz to muze dopadnout jakkoliv. Pokud nam ale Gottwaldov prestane pujcovat hrace tak jsme v riti.
O te akci jsem se dozvedel az ve stredu na vyjezdu, takze nebyl. Ty jsi tam byl? Pry tam bylo jen par lidi co jsem slysel.
Byl jsem tam. Jako hospoda byla plná, ale to je U Lva v pátek vždycky. Kvůli té akci tam bylo možná pár lidí. Taky jsem z toho byl docela zklamaný, bylo to hezky nachystané od Radegastu ta akce, různé ceny, soutěže (sice kýčovité oblékání výstroje, ale přece). Moderátor tam byl...naštěstí, protože lidi se vůbec na nic neptali. Ani jeden dotaz nebyl (od lidí, ten moderátor měl něco nachystané).
Škoda, lidi mají na fóru na Pavelce plno keců, ale když si můžou přijít na živo pokecat, tak se asi bojí. Anonymně za klávesnicí to umí každý....
O PO se taky nebojím, ale pokud skončíme 7.-8. a půjdem v prvním kole na soupeře typu Valmez, tak je to jasných 0:3 na zápasy při skóre 4:20. Zázrak a haluz z loňska se opakovat nebude...
Ja na forko chodim jen obcas, ale radsi nepisu nic, me staci tady HFko :) Navic tezko kritizovat nekoho kdo tomu podle me dava opravdu dost. Vzdyt ja ani nevim kde ta hospoda je :D
ValMezu se snad v play-off vyhnem, jeste jsme je tusim neporazili, bobry jedny :-P
Porazili - v přáteláku před letošní sezonou, 6:2 myslím :D Historický moment (hráli bez největších hvězd ale, proto sme je taky asi porazili)
mountain píše:Porazili - v přáteláku před letošní sezonou, 6:2 myslím :D Historický moment (hráli bez největších hvězd ale, proto sme je taky asi porazili)
Tj, na ten zapas jsem byl :oslava: ale myslel jsem v mistraku :) Sak to musi prijit :frajer2:
Lotyši berou na OH 3 ex-vsetíňáky - Galvinše, Darzinše a Berzinše. Chtělo by to letět do Vancouveru a vyvěsit jim tam na oči tři zelenožluté dresy :D
mountain píše:Lotyši berou na OH 3 ex-vsetíňáky - Galvinše, Darzinše a Berzinše. Chtělo by to letět do Vancouveru a vyvěsit jim tam na oči tři zelenožluté dresy :D
A poprosit jestli by se nechteli vratit :) Ono mit ve 2.lize 3 reprezentanty na OH tim by se jen tak kazdy chlubit nemohl :lol2:
V sobotu dobry zapas s Hodoninem, ale ten vysledek... Nase presilovky a ze jich bylo, to byla katastrofa. Hrat 2x 5 na 3 z toho jednou 2 minuty a neskorovat to je otres :x
A aby toho nebylo malo tak zitra derby ve ValMezu, ocekavam poradnou nadilku. Uz tak staci ze me stve ta snehova :D
Přesně, jsem odcházel dost naštvaný (jako ostatně už mockrát), Hodoním byl hratelný. Kdybysme dostali 1:8, tak řeknu OK, nemáme na ně, ale toto....Kdyby Hrňa na konci první třetiny dal na 3:2 po tom odrazu od mantinelu (stačilo trefit prázdnou bránu) nebo jsme v té předlouhé přesilovce ve 2.třetině srovnali na 3:3, vypadalo by to jinak. Rozhodčí to sice pískal naprosto příšerně, ale na obě strany stejně.
Ty přesilovky jsou problém dlouhodobě. Hráči se bojí vystřelit, tahají to po rozích a pak to tak dopadá. Teďka čtu, že skončil Hlobil. To schvaluju, jako trenér se mi moc nelíbil. Teď je ale otázka, jestli to bude s Juríkem lepší. Resp. Jurík+Pavelec, což by jim mohlo trochu zvednout mandle! Sice né všechno je v trenérovi, ale třeba zrovna ty přesilovky jo.
Prej se budem soustředit na 4.místo říkal U Lva Jurík na té akci...pfffff (22 bodů ztráta :D ), bysme se měli spíš pomalu soustředit na to poslední postupové, už máme náskok jenom 4 body. Což se po zápase ve Valmezu určitě nezlepší (to je furt j***t bobra, ale když je příležitost, tak dostanem na prdel).
Hergot, mě před sezonou říct, že budem vůbec bojovat o PO s týmy jako je Břeclav nebo Uničov...
Urcite byl ten Hodonin hratelny, navic kdyz jsme v case 1:50 prohravali 0-2 a dokazali to do prestavky vyrovnat tak jsem myslel ze uz to pujde. Jenze v case nejakych 20:30 dostaneme takoveho smudlaka usmudlaneho a pak uz se to veze.
No tak to jsem zvedav jak nove trenerske dvojici pujde, jako byt bez plejof to si moc dobre nedovedu predstavit. Bobrici se musi trochu poskadlit, navic dost mych kamosu jim fandi takze ty hecovacky k tomu patri :)
Mno, dneska jsem byl mrknout na "naše Áčko" ve Zlíně jak hráli s Třincem. Šlo to, i Pepík Hrabal hrál dobře, David Květoň....je ta extraliga jinde no :) Hlavně co do nasazení a bruslení. Takhle kdyby ti hráči makali u nás - i naši - tak už jen to je poloviční výhra.
Sice jsem ve Zlíně na hokeji fakt jenom občas, ale jedno je tam furt stejné - fandit moc neumí teda. U nás když přijde tisíc lidí a fandí se jak má, tak je to minimálně stejné, ne-li lepší. Ve Zlíně chodí 4k5 lidí a ta atmosféra tomu vůbec neodpovídá.
Ale musím se naučit nějak radovat z těch Zlínských gólů, už tam začínám být nápadný, když se 100 lidí kolem mě raduje a já ruky v kapsách....abych nedostal po tlamě :D
Me lakali minuly patek, ale do sektoru hostu, litvinovskeho :D Nakonec jsem se na to vyprdl a byla to skoda, tusim tam chemici vyhrali. To ze pastikari fandit neumi, to se vi, by se mohli zajet priucit na Lapac :) Mountaine ja bych ty ruky z kapes taky nevytah, ikdyby vedle me stalo 1000 baranu :lol2: , Zlin proste nebrat. Ja jsem mival trosku jiny problem, kdyz jsem delaval na Kladne a chodil tam na hokeje ( ne jen vsetinske ) tak jsem se zase nemohl moc radovat ze vsetinskych golu, pac jsem staval s kamosema na domaci tribune. A kdyz jsem to obcas porusil, uz me nektery karal at se moc neraduju inac dostanu do pysku :lol:
Unicov-Vsetin 2-14 :lol: Ale ani se tomu nedivim, minuly tyden jsem se byl podivat na Orlovou a na to, ze uz jsme v prubehu 4.minuty stridali golmany se dalo krasne vyhrat. To by ale ti nasi borci museli dat aspon petinu tech vylozenych golovek co meli, toto uz jsme dlouho nezazil, brankar soupere musel mit pres 50 zakroku, z toho dobrou polovinu cistych tutovek. Snad bude v plejof ta koncovka tak dobra jak v Unicove :)
Atmosféra na lapači mi strašně chybí, doufám, že se Vsetín zvedne a někdy se ještě vrátí do extraligy :box:
mountain píše:Mno, dneska jsem byl mrknout na "naše Áčko" ve Zlíně jak hráli s Třincem. Šlo to, i Pepík Hrabal hrál dobře, David Květoň....je ta extraliga jinde no :) Hlavně co do nasazení a bruslení. Takhle kdyby ti hráči makali u nás - i naši - tak už jen to je poloviční výhra.
Sice jsem ve Zlíně na hokeji fakt jenom občas, ale jedno je tam furt stejné - fandit moc neumí teda. U nás když přijde tisíc lidí a fandí se jak má, tak je to minimálně stejné, ne-li lepší. Ve Zlíně chodí 4k5 lidí a ta atmosféra tomu vůbec neodpovídá.
Ale musím se naučit nějak radovat z těch Zlínských gólů, už tam začínám být nápadný, když se 100 lidí kolem mě raduje a já ruky v kapsách....abych nedostal po tlamě :D
Kura, co je na tom pravdy?? Kámoše je velký beran od malička, teďka tam ke všemu ještě studuje a atmosféru si nemůže vynachválit :D
No neisi nevim jestli se to nekdy podari, ale mozne je vsechno :)

No s tim Zlinem to ti spis rekne mountain, ja jsem tam nikdy na hokeji nebyl. Ale asi mu to pripada super, protoze nezazil atmosferu na Lapaci. Ja jsem treba hodne chodil na Kladno, kde jsem 2,5 roku zil a tam to byla strasna slabota. Jednou prislo na Trinec asi 1200 fans a jsme si tam pripadali jak na hrbitove. Kolem nas 50 metru nikdo tak jsme tam hulakali s pullitrem v ruce jak o dusu. O Sparte ani nemluvim, tam jsem byl na finale se Vsetinem a to byla katastrofa. Kdyz byl treba vyloucen hrac Sparty tak ten ma*or ( jak ho nazvat...mozna hlasatel ) zacal rvat... To nebyl faul, vsichni piskejte a pepici sborove zacli. A pak zase... Fandime, Sparta do toho.. a tak to slo furt do kola :lol:
Já si nejvíce pamatuju na na PO, když Vsetín vyklepal právě Zlín, to bylo něco fantastického, tam nebyl ani centimert místa a to ani na schodech, nebyl tam snad ani jeden člověk, který by nefandil, bylo to fakt strhující a lepší hokejový zážitek jsem ještě neměl =) Jinak na nezaměnitelné aroma lapače rád vzpomínám. Taková směs párků, hořčice, piva,slivovice :D Když to třeba srovnám s atmosferou ve Vítkovicích, tak je fakt síla, jednou tam dokonce 50 Třineckých fans přehlušilo komplet celou arenu a to prakticky po celý zápas ! A to bylo PO! Kdo nezažil lapač ve zlaté éře neví, jak vypadají ti nejlepší fans ! I když kometa vypadá nadějně ;)
Je to přesně tak. Na Vsetíně se za dob největší slávy (a docela i pokud jsme ještě hráli v extralize) fandilo nejlíp v republice. Takže jak pak jde člověk někam jinam, tak má tendenci srovnávat s tímhle no. A tomu může konkurovat - a na venkovních zápasech musím objektivně uznat i překonat - jenom Kometa (konkurovat myslím těm starým časům, dneska to strčí do kapsy s přehledem samozřejmě).
Teď už je to u nás na druhé lize o poznání slabší. Loni ještě ani tak ne, to bylo nadšení, že je hokej zpátky atd., ale letos je to mnohdy fakt slabota. Ale i tak to často pomůže, ti rozhodčí jsou dost často slabí, takže když na ně békne i 500 lidí, tak to písknou :)
Ke Zlínu jsem hlavně psal to, že tam je slabý poměr lidi-atmosféra. Stejně jak třeba na Slavii, Spartě a vůbec na většině stadionů. Přijde 4k5 lidí na hokej a fandí jenom takový hlouček v rohu, možná 150 lidí. Ono je to dané i stadionem, na Lapači je půlka stadionu stání, které dřív fandilo úplně celé. Dneska už taky jenom kotel nad střídačkou, stejně tak ve Zlíně ten hlouček v rohu. Ale pokud ti lidi nemůžou srovnat s ničím lepším, tak je mi jasné, že to svoje berou za top. Já jsem rád, že to srovnání mám :)
Dnes nam zacina plejof a hura na vyjezd do Veprova :wawe: Uz by neskodilo tam konecne vyhrat a zacit serii takhle pekne pozitivne. Letos tezko zopakujeme lonskou spanilou jizdu, ale byl bych rad kdyby se ogari o to posnazili a na lede nechali maximum. A hlavne zlepsili koncovku nebo to je ted nase nejvetsi slabina.
Přesně, o to mi jde taky. Abych viděl, že prostě udělali maximum co šlo. Že není třeba zrovna forma, nebo to tam prostě nespadne, že to zařeže rozhodčí, ale prostě snaha a srdce tam musí být.
Já co tak vidím naše výkony a hlavně marodku (Mokrejš, Sakrajda...) a papírové předpoklady (snad Zlín pošle Ondráčka a Bořutu, to by bylo hned mnohem lepší), tak postup přes Přerov bude překvapení. Aspoň jednou ale vyhrajem :)
Hm, tak přesně tohle jsem nechtěl, aby se stalo. Porazili se sami, vyloženě zahodili dobře rozehraný zápas. Dvě zbytečná vyloučení - Hrňa 52.minuta a Zavrtálek(C) dokonce 59.minuta - a dvě branky. Konec. Přitom mohli vyhrát.
Tohle se v play off prostě nesmí stávat. Pokud ano, dopadne to přesně takhle.
No je to skoda :-( Po 2 tretinach to vypadalo dost blede, ani do sanci jsme se skoro nedostavali. Mohly za to i caste oslabeni a nektere zakroky urcite rozhodci piskat nemusel. V posledni tretine to nasi ale poradne rozbalili a byl to uplne jiny hokej. Kdyz jsme vyrovnali v 58.minute na 3-3 uz jsem napevno pocital s prodlouzenim. Jenze jak pises Zavrtalek se nechal vyloucit, domaci vyhrali buly a bylo to v riti. Snad to zitra dorovname, urcite se pojedu zase podivat :)
To byly vcera nervy! Zase zahodit tolik sanci to uz neni opravdu mozne. Prodlouzit si trenink a pilovat presilovky a zakonceni jinak skoncime coby dup.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES