Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vseti­n

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Jn, sem nervil pak po každé zahozené šanci. Naprosto zbytečné drama jsme dopustili, po první třetině mohlo být 3:0, po druhé 5:1 a konec. Ono Tihlář je aktuálně asi nejlepší gólman v 2.lize, jenže my jsme na gól potřebovali fotbalovou bránu....
Ve 3.třetině se mi pak vůbec nelíbilo, že od první minuty jsme stáli na vlastní modré a vůbec nechtěli hrát. Přitom do té doby Přerov nepředvedl vůbec nic a zbytečně jsme jim předali iniciativu a nechali je se vrátit do zápasu. Rozhodčí nás pak začal vyhazovat za každou blbost a vůbec se nám to nemuselo vyplatit.
Chce to zlepšit tu koncovku+přesilovky, to v PO rozhoduje. A ještě hrát s nějakýma pořádnýma bekama, #3 co předváděl, to bylo k pláči, ti další mladí z juniorky byli taky slabí. Proč nepřijel třeba Bořuta? Nebo proč nehraje ten Špaček?
A snad bude Mokrejš ok. Třetinu sice dohrál, ale pak už to asi nešlo.
Sezona skončila. Nutno říct, že zaslouženě. Přerov byl lepší prakticky ve všem. A hrát zápas, kde máme nůž na krku, s juniorama a dokonce dorostencema, to je taky špatná vizitka.
Letos se mi ta sezona vůbec nelíbila. Po loňském nadšení a úspěchu si asi všichni mysleli, že to půjde samo, nebo že nám Zlín bude posílat na každý zápas 10 hráčů, kteří nám to zadarmo vyhrajou. Omyl. Postrádal jsem nějakou koncepční práci, konzistenci nebo něco takového. Drtivá většina hráčů zůstala za očekáváním a za výkony z minulé sezony a výsledek letošní sezony tomu prostě odpovídá.
Je to na prd co k tomu vic dodat :-( Ted me hlavne zajima jak se to vyresi pres leto, jestli bude pokracovat spoluprace s Gottwaldovem anebo si pujdeme vlastni cestou. Ja bych byl radeji za 2.moznost, ale to by chtelo jiste financni prostredky aby na Lapaci hrali borci co na 2. ligu v pohode maji a ne 2 lajny junioru :hroza:
Bohužel finance jsou na Vsetíně (jak je poslední dobou zvykem) základní problém. Proto taky hodnotím spolupráci se Zlínem pozitivně. Jasně, taky jsem Zlín nesnášel, když jsme hráli extraligu, ale (na rozdíl od velké části "fanoušků") jsem se nad to povznesl a pochopil, že je to tak lepší. Sice jsem čekal, že hráčů bude víc a že se ve 2.lize budou více prosazovat, ale i tak. Hráli tady pro nás zadarmo a většinou hráli dobře. Pomoc to rozhodně byla a z naší strany nás to nic nestálo. Svádět letošní neúspěch na hráče ze Zlína je jenom hodně chabá výmluva.
Radši budu hrát s nima, než s juniorama a tzv. "odchovancema", kteří nemají ani na tu 2.ligu. Samozřejmě pokud by byli peníze na opravdové posily, tak bych taky volil jakousi "samostatnost", ale to myslím nehrozí.
No tak to na to mame nazory podobne, protoze s tema financema taky moc nepocitam. Melo byt puvodne nejakych 10M na ruzne opravy, nakonec si mesto rozmyslelo a nebude z toho ani polovina. Kadr bych ale uvital vice nemenny, uz me docela sralo kdyz jsem pred kazdym zapasem musel lustit co to mame zase na hrace :D Bohuzel system je tak v nizsich ligach nastaveny, tymy z extraligy uzavrou pred sezonou soupisky, prebytek poslou do 1.ligy a ty zase do ligy druhe. My teda mame tu vyhodu ze k nam to chodi rovnou z Gotwaldova. Treba takovy Ondracek to byla posila jak hrom. Do podzimu casu dost, snad se udeji na Lapaci nejake pozitivni zmeny :thumbsup:
Hlavně bych byl rád, aby se kádr (alespoň osa - dvě pětky a golman) podepsali co nejdřív. Ne jak loni, kdy na konci srpna neměl ještě nikdo smlouvu. To je pak jasné, že někteří hráči zvolí jistotu jinde (třeba Brunec ve Valmezu), než čekat na poslední chvíli, jestli mu náhodou nenabídne smlouvu Vsetín. Jo, možná před 10 lety by to řada hráčů zkusila, ale nohy na zem - už dávno nejsme takový pojem, aby se k nám hráči hrnuli jenom proto, že jsme Vsetín.
Pak se bude jednat o nové smlouvě se Zlínem....jako já jsem pro. Jak jsme psal, čekal jsem od toho víc, ale pomoc to rozhodně byla. Ondráček když přijel, byl jasně nejlepší hráč, Bořuta taky patřil k nadprůměru a Mokrejš si na to začal taky zvykat. A nic nás to nestálo. Teda kromě úbytku návštěvnosti, ikdyž i to si myslím, že je jenom výmluva několika tupců, kteří prostě "na G-čka chodit nebudou, že to není Vsetín". (takový Vaněk třeba - nejproduktivnější hráč, není to náhodou Zlíňák, že ne...). O takové rádoby fanoušky stejně nestojím. Ti hráči to taky nemají jednoduché, když sem přijedou, hrajou na plno a pak když dají branku, tak stadion ani nemá pomalu radost....
No to teda. Byl jsem tam a hrůza.
http://hokej.idnes.cz/video-fotbalovi-c ... _1liga_cig
Za všechno můžou ty vypatlané idiotské hlavy z Baníku. Takoví šmejdi, co přijedou za zápas jenom dělat bordel, mlátit lidi a rozbíjet věci patří do basy a né na stadion! Prej Vsetín nezvládl pořadatelství....jo, dá se to tak alibisticky říct, ale co měli dělat, když na zápas přijelo 50-100 takových "fanoušků"? Lidí od bezpečnostní agentury je na celém zimáku tak 10, policie stála hrdinně venku a jenom přihlížela (fail jak sviňa!). To máme na každý zápas zajišťovat tři antony těžkooděnců?
Kdyby na hokej přijeli normální lidi, tak bohatě stačí těch 10 bezpečáků.
Ja jsem se na hokej bohuzel nedostal, ze sluzebky jsem se vratil v 7 vecer, dost me to sere, to musel byt poradny mazec... Dalsi zapas v Sumperku jsme chytli poradny naklad, snad to tak nebude pokracovat i nadale :-( Pry se chceme chytnout v Hradisti, na to jsem opravdu zvedav. No a v sobotu pokud se nepletu tak zajizdime na bobri hraz, skoda ze mam fotbal, na hokej zacnu poradne jezdit asi az po sezone :-(
Se Šumperkem jsem to sledoval živě na té jejich online televizi (palec nahoru, vysílají svoje domácí zápasy živě i s komentářem) a bohužel musím konstatovat, že ten výsledek docela odpovídá tomu, jak jsme hráli my a jak hrál Šumperk :-/
Hradiště se na nás hecne, vždyť tam hraje minimálně jedna celá pětka od nás, tam, to nebude jednoduché. Bez posílení to nevidím, viděl jsem přípravné zápasy a dva ligové a hlavně ten útok je špatný - bezzubý, vytvoří si minimum šancí, málo nebezpečný. Nevidím to moc optimisticky, PO by byl velký úspěch, ale počítám spíš, že se budem plácat kolem 11.místa.
Další zápasy už neuvidím, protože mi začíná semestr a jelikož přesunuli hrací den na neděli, tak to nestíhám :-(
Vcera jsem byl podruhe na Lapaci a byla z toho znovu vyhra za 3 body, asi bych mel jezdit casteji. Vcera se hral skvely zapas, dramaticky az do posledni vteriny, vyhrali jsme s Prostejovem 4-3. Hoste uz 3 a pul minuty pred koncem odvolali golmana, chvilicku hrali i 6 na 3 a doslova nas drtili az to vedlo k posunuti brany a trestnym strilenim v 59.minute. Hostujici hrac puk procedil pod Plskem, ale diky uz dost rozjezddenemu ledu se puk zastavil na care :oslava: Oba golmani podali paradni vykony, hraci se rvali o kazdy puk a atmosfera byla taky paradni. Kez by se na Vsetine takovy hokej hral co nejcasteji :)
Už je to lepší než v přípravě a na začátku sezony. Protože se posílil kádr, přišel Dubec, Tesařík, jezdí pomáhat junioři z Třince, tak je to hned lepší. Škoda jen, že se tyhle věci řešily až tak pozdě, protože už příprava jasně ukázala, že to bude slabé a doufat, že se to se startem sezony nějak rapidně změní, bylo naivní. Ale hlavně že aspoň tak, lepší pozdějc než vůbec.
A diváci jsou odvislí od výsledků. Když se začne vyhrávat (hlavně doma!), tak lidi chodit budou. Aspoň se o to ti hráči doma musí porvat a musí být vidět, že bojujou.
Dnes nam zacina plejof na lede 4.Prostejova a uz se nemuzu dockat :wave: Verim ze to bude paradni vyjezd okoreneny vyhrou nasich, ikdyz na lede Prostejova jsme letos nebodovali a naopak si pripsali 2 petigolove pridely. Plejof je ale jina liga, proto verim, Lets go Vsetin lets go :rocker:
Vcerejsi prohra v prodlouzeni mrzi, ale kdyz se nevyuzije 109 sekund dlouha presilovka 5 na 3 tak neni co resit, bohuzel. A jeste ted me boli hlava z hanackej reznej :banana:
To je pravda no, ale s těma přesilovkama máme obecně problém. Neviděl jsem zase tolik zápasů, protože kvůli škole nejsem často na Vsetíně, ale co jsem to viděl, tak ty přesilovky jsou špatné. V playoff je to důležité, navíc 5 na 3 :-(
V pondělí je to must win. Doufám, že to nedopadne jak s poslední zápas s Valmezem - taky zvali fanoušky kde se dalo (stěžovali, že nikdo nechodí), pak přišlo teda docela dost lidí a výsledek byl, že hráli úplně hrozně (a shodou okolností si to taky prohráli mimo jiné přesilovkama). Ale to je Valmez, tam je to v hlavách mě přijde, tohle by mohlo být lepší.
Zase nevyuzita 5-3, tentokrat neco pres minutu a pul :slap: Sice jsme dali 3 presilovkove goly, ale v jedne i inkasovali a uz to s nama vypada blede. Ta hra je takova misty az krecovita, jde videt ze ogari chcou ale prostejim to nejde na 100%. Napr. vcera to bylo az nehorazne kolikrat nasi hraci podklouzli nebo spatne odslapli :scare: Hostum se to nestavalo, takze ledem to nebylo. Ted uz zbyva jen dat se na modleni...
http://www.youtube.com/watch?v=ZDEwwKdl ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!

Vcera nepopsatelna parada a uz se tesim na zitrek :yahoo: Ikdyz je jasne ze venku je to vzdycky lepsi, to jedou vesmes lidi co chcou fandit :good:
Huraa na vyjezd, v patek jsme to vyrovnali a atmosfera byla jak za dob extraligy, parada :cool: Dnes se tak obetuju ze budu i ridit :D

A jeste neco z patku... http://www.youtube.com/watch?v=0hGCzL25 ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

Přílohy

A mame po sezone, skoda, ovsem ctvrtfinale to bylo paradni :good: A aspon se muzu konecne oholit :lol:
Neco na ukonceni sezony, odted uz me letosni ceska klubova sezona bude zajimat jen okrajove

http://supporters.cz/clanek.asp?id=3908" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak tohle jsou ti fanoušci na ledě - však to se jenom slavilo s hráčema (podle toho to vypadá, jak kdybysme postoupili spíš my :-) ), tak co nějaký blb psal na onlajnech něco ve stylu "vsetínští bezmozci naskákali na led, napadli pořadatelskou službu i realizační tým domácího mužstva" nebo něco takového - to teda asi vůbec nebyla pravda vidím...
Tak nejak vznikaji famy :D Akorat kdyz zacali prelezat prvni fans pres mantinel tak se je snazili animaci zastavit ale marne. Byli tam v nasem sektoru asi 4 tak nemeli sanci, ale k jejich napadeni nedoslo. A pak uz se jen slavilo s hraci, pozdeji s fanousky domacich a dokonce i domaci hraci prijeli pred nas sektor a dekovali. S Prostejovem jsou proste nadstandartni vztahy, cetl jsem ze pro oba kluby byla tahle serie hodne plusova ze strany financi nebot navstevy byly vice nez slusne a poradatelska sluzba byla o paru lidech protoze se problemy necekaly a tak tomu i bylo :thumbsup: A policajty jsem videl az po poslednim zapase a to 4 chlapiky tak 100 metru za stadionem. S Prerovem ci Havirovem by to bylo o necem jinem :lol: Tam bych ani autem radsi nejel...
Selly8 píše:S Prerovem ci Havirovem by to bylo o necem jinem :lol: Tam bych ani autem radsi nejel...
:lol2: :lol2:
A co Mora? :D http://img2.rajce.idnes.cz/d0202/6/6100 ... C_0171.jpg
Borec to hecl, asi nema rad prostejov :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS