Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vseti­n

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Sezona určitě nad očekávání, ale říká se, že konec dobrý, všecko dobré, ale opačně to platí taky.
Scénář byl podle mého názoru - založeném na zkušenostech a na tom, co sem viděl - ten, že Šumperk si myslel, že přes nás v pohodě přejde, za stavu 2:0 pro nás si asi řekl, že je docela reálné, že by nemusel postoupit, tak si to posichroval jinak. V pátek jsem měl určitě jako celý stadion podezření na rozhodčího, plus zápas byl z naší strany pouze odbruslený s minimálním nasazením. Stejně tak rozhodující match, prohrávat v první minutě 2:0 není v tak důležitém zápase standardní situace.Skore 0:16 v posledních 3 zápasech hovoří za vše, předvedená "hra" taky.
Bohužel, tento názor mi těžko někdo vymluví, na jednu stranu ho ale chápu. Šumperk nebere nic jiného než postup, prachy na to má, my postupové ambice nemáme, peněz taky není nazbyt, tak celkem logické vyústění. Ale mrzí mě to vůči fanouškům.
Mam na to podobny nazor jako ty.... Na patecnim vyjezdu uz se v autobuse bavilo ze se jedeme pro poradnou tlucku s 2 lajnama junioru a primo na stadaku mi nejaky domaci fanda rikal, ze co tu vubec jezdime, ze uz je to stejne rozhodle. Ono je pravda, ze sumpersti urcite neverili tomu ze budou prohravat 0-2 na zapasy, taky jsem napsal ze proste chteli vyhrat vic, ale jakym zpusobem to uz jsem radeji nekomentoval, nemam dukazy tak se v tom radsi nepitvat. Kdyby to alespon prohravali nejak tesne, ale tak vyjma 4.zapasu to jen tak odbruslili. Pokud byly ale nejake techtle mezi vedenimi obou tymu a hraci k tomu byli prinuceni tak urcite z toho nadseni nebyli....Kdyz je povzbuzuje tolik fanousku behem celeho utkani a oni vi ze to prohrajou tak se asi neciti nejlip. Snad se casem dozvim kde je pravda, opravdu by me to zajimalo.
Dnes jsem byl na :pleaseantry: pratelskem utkani ve ValMezu kde hral Vsetin. Na to ze to byl pripravak, tempo bylo celkem slusne, divaku taky dost, ono se ani neni co divit kdyz se jedna o derby jako remen! Domaci byli o neco lepsi, ale narazeli na vyborneho Plska v nasi brance. Ve 3.tretine domacim pomahal sudi co to slo, ti vyuzili 3 presilovky a nakonec zvitezili 5-4.
Selly - kolego - kolik bylo lidí? Ať víme, kolik čekat v pátek u nás, když u nich to stálo dvacku :)
Jak se ti zatím pozdává příprava? Mě špatně - dostat 15 gólů ve 3 zápasech je hrůza, strašně moc vyloučených, ve všech zápasech sme vedli, ale nevyhráli a ve všech sme taky prohráli třetí třetinu. Dneska ve ValMezu jsem to neviděl, ale prej Plšek chytal dobře. Což se o něm doma s Opavou říct nedalo. To samé Hromada, 6 gólů určitě není dobrých....
Ale jsou i pozitiva, je tam nasazení, 4 góly na zápas je určitě dost a mělo by to stačit na výhru. Brunec hraje dobře, teď má "přijít" ještě Peťa Sakrajda, uzdraví se Pepa Mikeš a snad to půjde.
Zklamala mě situace kolem Duby. Buď to pokazilo vedení, že s ním dostatečně nejednalo, nebo mu Prostějova nabídl opravdu o dost peněz víc, než my. V tomto případě je to ovšem s náma taky špatné, pokud si nás klub ze stejné ligy může dovolit takto přeplatit. A že by tu Duba nechtěl hrát, tomu nevěřím....
Cau mountaine, ono me se to tezko odhaduje, ani nevim kolik ma ta Bobri hraz kapacitu :) Ale myslim ze takych 150-200 fans Vsetina tam byt mohlo. Ja jsem se dostal primo do kotle a na konci jsem vychazel jak z kotelny od tech svetlic :lol: S tou pripravou je to tezke. Castokrat se stane ze pokud tym v priprave hraje dobre tak se mu pak v lize nedari a naopak, takze ty vysledky zase nijak neprecenuju. Na druhou stranu onech 15 kousku je fakt hodne :-( S vyloucenima mas recht, ale ve 3.tretine nas sudi vylucoval za to co snad videl jen on sam. Je to sice jen z meho hlediska, ale dovedu byt objektivni, navic v pripravaku kde tak o vysledek nejde. A nebyl jsem sam kdo se rozciloval, to mi ver :yes:
Plsek chytal opravdu dobre, pusobil velice jiste a mel tam i celkem dost great sejvu. Ty goly se tezko chytaly, 1 z brejku, 3 v PP a ten posledni tusim pekna trefa pod viko zblizka.
Co se tyka kadru, tak se musim priznat ze posuny v nem jsem pres leto nejak nesledoval :? Byl jsem casto mimo ( internetu ), ale ani to me neomlouva :bitka3: S tim Dubou je to pro me novinka, snad se nam podari privest jeste nejakou tu posilu.
Myslim ze zitra na Lapaci bude lidi dostat a dovolim si tvrdit ze vic nez v extraligovych arenach pri slavnem Tipsport Cupu :lol2: Jen od nas pojede docela pocetna skupinka, ja jeste nevim, mam jet na SLovensko na vikend a rozhoduju se ci uz v patek odpoledne nebo az sobotu rano.
Krasna vyhra 6-2 ale Zlobri hrali bez Sochorka a Sebesty, zato u nas uz hrali borci jako Pepa Straub :) jen tak dal + ta zlinska lajna hrala taky mrte dobre! :)
Jj, Bobři byli bez těch dvou úplně ztracení. Pro nás to nebyl žádný test, hráli fakt špatně. Vytvořili si dvě šance a dali dva góly. Nám tam zase taky spadlo skoro všecko, ten jejich golman mohl dva góly určitě chytit, ale komu to vadí že? :D
Lidí bylo dost, tak 1500 bych odhadl, čekal jsem míň, tak kolem litru, když to bylo za 30Kč. Zlíňáci se ukazujou celkem dobře, snad jim to vydrží. Plšek chytal za ševce na Rona Cupu, dostal 4 góly. No snad s ním ve Zlíně moc nepočítají, protože bez něho sme úplně ztracení, Hromada mi nepřijde moc kvalitní golman (už loni v juniorce se mi moc nelíbil) ....
Tož 25.8 plný dům na ševce čekám :D
To ja taky doufam ze s Plsou moc pocitat nebudou, je to suverene nejlepsi golman 2.ligy a nam by fest chybel. Ten golman Bobru se mi hoodne libil ten by do te branky snad pustil i slona :lol2: A ten mladik co ho stridal tak z neho jsem nemoh. Pripominal mi vystroji Hasana v pocatcich kariery :lol: Jsem se malem pochcal smichy jak jsem ho videl :)
Na Zlin jsem taky zvedavy a moc me zajima v jake sestave nastoupi. Jestli nasadi to nejlepsi tak asi chytnem poradnu latu, ale zase zapas se silnym souperem by byldobrou proverkou pred ostrou sezonou.
PS: mountaine kde stavas na Lapaci? primo v kotli ci jak :)
Na ševce se těším jak sviňa od té doby, co vyšlo najevo, že s nima budem hrát :) Ono možná s nima budem hrát, protože jestli postoupí v tom Tipsport Cupu, tak se to bude prej nějak krýt, a aby sem přijela jejich juniorka, to nemá cenu....snad se to nějak podaří.
Jinak na přátelákoch teď sedím, protože stávám celou sezonu (pokud jsem na Vsetíně a né na škole). V kotli přímo ne, máme místo s kámošema už roky zhruba nad vchodem na stání. Tam někde u těch zábradlí nad ním. Nad vzdálenějším vchodem od rolby, u branky hostů v 1.třetině. Ty si čistě v kotli?
Ne ne, do kotle primo nechodim, ikdyz ted ve ValMezu jsem se tam nejak ocitnul. My stavame od kotle napravo ( smerem z tribuny, bliz u nasi branky v 1.tretine ) a trosku nahoru. Nemame vzdy to same zabradli, ale za tech zhruba 15 roku co na hokej jezdime jsme si na tu stranu uz nejak zvykli. Raz jsem byl nalevo a pripadal jsem si tak nejak zvlaste, na sezeni jsem este nebyl nikdy :) , to jen na jinych stadionech jeste v extralize
Vcera jsem se byl podivat na derby ve ValMezu a teda slusnou dardu jsme schytali :-( Navic vedeni Bobru se asi shledlo v Strizkovu a zdrazili listky z tusim 40 na 70kc, coz si myslim na 3.nejvyssi soutez je kuwa moc :bitka3: Navic se cinila i ochranka, hodne nasich fans nepustila po 2. prestavce zpatky do hlediste :x A teckou za vcerejsim vecerem byl ehhmmm ehmmm skvely vykon nasi repre :thumbsdown:
Po rade nemastnych vykonu kdy alespon nejaky ten bodik zaridil skvelymi vykony golman Plsek dokazeme vyhrat u 1.tymu tabulky Orlove 6-4 :-O To mi hlava nebere, ale samozrejme to potesi, navic kdyz Orlova vyhrala zapas predtim ve ValMezu 7-2 :lol2:
No, poprvé, co sme dali víc jak dva góly za zápas. Výsledek z Orlové určitě super, ale chce to potvrdit. Takové "náhody" už tady byly (Hodonín). Hlavně prostě musíme začít dávat branky, nejhorší útok v lize a háže se postupovýma ambicema. Obrana sice (to taky nechápu) slušná, ale útok je problém. Dát tomu řád nějaký.
Teď už nevím, jak to vypadá, domácí zápasy v týdnu kvůli škole nestíhám ...
Nj se ten kolotoc otocil, ale tusim ze nekdy v prosinci bysme meli hravat zase soboty doma :) Zitra se asi pojedu podivat do Frydku, odehraju si fotbalovy zapas a pak trada fandit :oslava:
Ze bychom se konecne rozjizdeli? 9 bodu z poslednich 3 zapasu a skore 22-8 o tom doufam vypovida :good:
Stredecni zapas s Veprovem byl paradni, vyhra 7-3, 2 goly v oslabeni, protahle xichty prerovaky po zapse, no nemelo to chybu. Jen tak dal ogari :cool:
Jj, už se mi to začíná taky líbit :) Konečně začínají zlíňáci hrát tak, jak se od nich čeká. Konečně dáváme góly. Je to náhoda, nebo hrajem k světu od příchodu trenéra Juríka? Možné to je, pro mě Hlobil není trenér, ty rozhovory s hráči, kdy se na přesilovku domlouvali, až jak šli na led, kde to sme ...
Teď máme Techniku a 2x Břeclav, dalších 9 bodů by mi vůbec nevadilo :)
To byl ve stredu hokej :beee: Prohrat s predposledni Breclavi 3-4p a jeste podat tak spatny vykon :-( Castecne se to da omluvit absenci nekolika zranenych a nemocnych hracu, trebas takovy Straub by toho v presilovce urcite ukazal vic. Jeho prehled a nahravky chybely. Hned zkraje zapasu jsme hrali 5-3, ale ani jsme golmana hostu poradne neproverili :thumbsdown: Od toho se pak odvijel cely zapas...
Mladika Ondracka si Zlin po perfektnich vykonech hned stahl a rovnou ho postavil do 1.lajny. At uz se nam ti zraneni hraci vrati, nerad to rikam, ale v takove sestave, navic bez pomoci Gotwaldova by jsme hrali o zachranu :?
Co to zas bylo panove, puknout s predposlednima 5-6 :thumbsdown: Navic i lidi prestavaji chodit, tak se krucis proberte :box: Pokud to bude jak loni a zacnete hrat az po vanocich nebudu se zlobit :thumbsup:
Bohužel, hra je pořád stejně ubohá, neuspořádaná, plná chyb. Na začátku sezony bych to chápal, ale v půlce....
Ta série pár výher byla fakt jenom náhoda, od toho už to zase spadlo tam, kde je to od začátku sezony :-(
Tímhle stylem to vidím horkotěžko na postup z 7-8 místa, v PO Valmez, 3:0 na zápasy se skóre 4:22 a rozpouštíme led.
Neco na odlehceni pred dnesnim derby :) Mozna uz jsi to mountaine videl, ale kdyby nahodou ne...

http://hcvs.rajce.idnes.cz/Chalupari_vs ... rby_12-09/

http://hcvs.rajce.idnes.cz/Vecerni_skol ... zdu/#album
Jj, pěkné, před derby se bojuje všema možnýma způsobama :-P Bohužel na zimák nedorazím, studijní povinnosti :verysad:
Tak snad to ogarom v tých dresoch půjde a dajú jim aspoň šestku :)
Kamarade ty uz jsi to prokleti prodlouzeni prenesl z Tampy i na Vsetin ne :D Jsem myslel ze me vcera trefi slak, vedeme 2-0, pak 3-2, ale ti chlupaci nakonec vyhrajou :bitka3: Hokej to byl jinak pekny, hodne sanci na obou stranach, brankari vyborni, jen skoda te prohry :-( Kamos ani do prace jit nechtel, ze pry se mu budou Bobri smat :lol2:
Jinak pred zapasem tam byly i souteze a atrakce a v jedne z nich jsem si vystrilel pivicko :cool: Do hlavni souteze na lede me sice nevylosovali, ale dostal se tam kamos a nakonec vyhral 120 pivek od Radegastu takze bylo veselo :oslava: CO se tyce domacich zapasu tak mam pocit ze pristi vikend se to otoci a meli by jsme hrat doma zase soboty ci nedele :)
Je to možné, Vsetínu taky ty prodloužení stejně jak Tampě vůbec nejdou a většinou prohraje :) Ale co sem slyšel, tak se do jinak nádherného zápasu musel srát i rozhodčí, takže ani nemuselo na žádné prodloužení dojít, co je na tom pravdy?
Už se to otáčí za chvilku no, chce to zároveň naladit na vítěznější vlnu a začít bodovat. Ať mi aspoň ten Vsetín dělá radost, když Tampa nehraje dobře a Arsenal taky nic moc :)
Dali jsme gol na 4-3, ale sudi ho neuznal pro hru vysokou holi. Ja to muzu dost tezko hodnotit, bylo to ve velke rychlosti, ale myslim ze to neuznal spravne. Spis me poradne nakrkl za nektera nase vylouceni, ktere videl jen on sam :thumbsdown: Minimalne ve 2 pripadech asi jen hlavni sudi vedel za co nas vylucuje, kdezto ty fauly bobru videl cely stadion, vesmes takticke v jejich obrannem pasmu. Urcite by si takovyto zapas zaslouzil lepsi vykon sudiho!
Zitra vyjezd do Veprova, uz se moc tesim. Snad vyhrajem a nedostanu po cuni :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES