Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Spolecna Ceskoslovenska liga

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Chteli by ste spolecnu C-S ligu?

Můžete vybrat 1 možnost


Co vy na to?

Ano chcel by som ,spoloÄŤnĂş ÄŤeskoslovenskĂş ligu.Boli by to perfektnĂ© zápasy, pred vypredanĂ˝mi Ä…tadiĂłnmi.Podµa mĹ

Ja som za. Aspon by sme ukazali Nafukanym pepikom, ze nasa Liga nie je az taka zla.

eman22 píše:Ja som za. Aspon by sme ukazali Nafukanym pepikom, ze nasa Liga nie je az taka zla.
To vy jste nafoukanĂ˝.

cheataĹ™ píše:
eman22 píše:Ja som za. Aspon by sme ukazali Nafukanym pepikom, ze nasa Liga nie je az taka zla.
To vy jste nafoukanĂ˝.
Přesně tak... já dokáľu uznat, ľe některý kluby by se v naąí lize nestratily

(P.S. Ale bylo by jich jako ąafránu. )

ale taky Vsetin by porazal aj Lipt. Mikulas :lol: :lol: :lol:

jo a Äľilinu aj Kladno!

androj píše:jo a Äľilinu aj Kladno!
O Ziline sa seredne mylis. Je to nas momentalny majster a myslim ze vsetin by jej vacsie problemy nerobil.

Ja by som moc nechcel spolocnu ligu nechcem spochybnovat kvalitu ceskej ligy lebo Ceska liga je urcite kvalitnejsia ako Slovenska.Ale radsej by som bol za to keby sa zmenil system Slovenskej ligy. :)

androj píše:jo a Äľilinu aj Kladno!
ty ty ty humorista jeden :wink: .....ja by som bol za a bol by som velmi zvedavy,ako by cesi reagovali,keby boli v prvej 5 tri slovenske kluby......MSHK DO TOHO!

canesman píše:
androj píše:jo a Äľilinu aj Kladno!
ty ty ty humorista jeden :wink: .....ja by som bol za a bol by som velmi zvedavy,ako by cesi reagovali,keby boli v prvej 5 tri slovenske kluby......MSHK DO TOHO!
hmm, a kde by se tam ty kluby vzaly??? 8)
Jedine za nakyho toho kaprika :P

slovan,kosice,trencicn by vam ukazali :wink: .....a dufam,ze aj zilinka by sla do play off

canesman píše:slovan,kosice,trencicn by vam ukazali :wink: .....a dufam,ze aj zilinka by sla do play off
Slovan-Ano. Kosice-Spis ne. Trencin-mozna. Zilina-NE, NE, NE...
Ostatni kluby by hraly spis o udrzeni...

Slovan, Trencin, Kosice, Nitra, Poprad by sa vo Vasej lige urcite nestratili a spolu s Libercom, Slaviou, Spartou, Pardubicami Zlinom by bojovali o titul...

Tabulka:

1. Slovan
2. Liberec
3. Slavia
4. Kosice
5. PArdubice
6. Sparta
7. Trencin
8. Zlin
9. Nitra
10. Poprad

OpenFire píše:
1. Slovan
2. Liberec
3. Slavia
4. Kosice
5. PArdubice
6. Sparta
7. Trencin
8. Zlin
9. Nitra
10. Poprad
tabulka podle me:
1.Liberec
2.Slavia
3.Sparta
4.Slovan
5.Trencin
6.Zlin
7.Kosice
8.Pardubice
9.Propad
10.Nitra

To je »aľko robi» tabulky z 10 tymami pretoľe Cesi by urcite nesuhlasili aby bolo spolocna su»aľ z 10 tymami a asi by to ani nic dobreho neprinieslo.
Najlepsie by to bolo ako v Ruskej lige z 18 tymami ale to zas mi nemame na to tolko muľstiev kedľe v 1 lige(co je 2 slovenska liga po extralige) je problemom pre muľstvo ktore hra baraľ z extraligistom postupi», moľno sa to teraz podarí B.Bystrici.
Idealne by bolo 12 ceskych 6 slovenskych alebo 10 ceskych a 8 slovenskych ale to zas by dopadli (teraz nehovorĂ­m o Slovane,Trencine, KoÄ…iciach, Poprade ci Nitre )ako Dubnica ked hrala extraligu.

Pane boze co to tu vymejslite? Gdo by to podle vas financoval???? A navic:Uz tagle si nektery tymy u nas stezujou na dlouhy cesty a ted si bredstavte, ze by Slovan hral v Plzni nebo obracene a pod....Si snad delate srandu ne???? 8)

predstav si Karlove Vary-Kosice :lol: :lol: :lol:

tak by mohla byt zase doprava riesena letecky

Joe S. píše:predstav si Karlove Vary-Kosice :lol: :lol: :lol:

tak by mohla byt zase doprava riesena letecky
jj...Podle me je to nesmysl...urcite by to bylo zajimavy...ale strasne slozity...ale moch by bejt nakej turnaj finalistu naseho a vaseho play off, nebo tak neco...

Joe S. píše:predstav si Karlove Vary-Kosice :lol: :lol: :lol:

tak by mohla byt zase doprava riesena letecky
By mě zajímalo, jak to řeąili za komunistů nebo jak to řeąej v USA a Kanadě, taky letecky.

Play off by bylo hodně zajímavý :thumbsup2: určitě hodně sledované a divácky atraktivní

co by se asi psalo tady na foru ? :o :o :o

tipuji :ferovka: a dost hustÄ›

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

excelent píše:Play off by bylo hodnÄ› zajĂ­mavĂ˝ :thumbsup2: urÄŤitÄ› hodnÄ› sledovanĂ© a divácky atraktivnĂ­

co by se asi psalo tady na foru ? :o :o :o

tipuji :ferovka: a dost hustÄ›

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
jj. To je docela pravdepodobny...zvlast, kdyz vemes v uvahu soucasnou napjatou situaci :D :D :D :wink:

Senátor Palpatine píše: tabulka podle me:
1.Liberec
2.Slavia
3.Sparta
4.Slovan
5.Trencin
6.Zlin
7.Kosice
8.Pardubice
9.Propad
10.Nitra
neviem, ÄŤi by tam bolo len 10 tĂ­mov, ale s tou prvou skĂ´r 5-kou sĂşhlasĂ­m :)

skĂ´r by som to videl takto:
1.Liberec
2.Slavia
3.Slovan
4.Sparta
5.Kosice
6.Zlin
7.Trencin
8.Pardubice
9.Nitra
10.Zvolen


myslím, ľe by to bolo zaujímavé, ale finančne veµmi náročné, utiahlo by to bez problémov len prvých 5 muľstiev mojej tabulky

Podla mna Pardubice su na tom financne velmi dobre :wink:

Hmm...kazdopadne se to neuskutecni driv nez za 10 let...jestli vubec negdy... 8)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS