Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zigo Palffy

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

lilo68 píše:presne tak tu ho je škoda....a keď odíde tak Skalica pôjde opäť tam kde aj bola a bude rada keď vôbec postúpi do play off :)
To bolo vidno aj teraz, Žigo bol na olympiáde a Skalica prehrávala jeden zápas za druhým...
Extreme7 píše:
lilo68 píše:presne tak tu ho je škoda....a keď odíde tak Skalica pôjde opäť tam kde aj bola a bude rada keď vôbec postúpi do play off :)
To bolo vidno aj teraz, Žigo bol na olympiáde a Skalica prehrávala jeden zápas za druhým...
Ja som rád, že nesledujem našu Extraligu. To len vďaka hráčovi, ako je Žigo Skalica vyhráva? Veď na ZOH absolútne nič nepredviedol, to by som mohol ísť asi aj ja hrať tú našu najvyššiu hokejovú ligu.
No ale bolo aj vidieť, že Palffy hráva extraligu. Niežeby nejak vyslovene prepadol, ale bol teda dosť neviditeľný a keď sa už do nejakej tej šance dostal tak ju nepremenil.. Vlastne to je to čo si so Ziggyho na OH pamätám: niekoľko nepremenených šancí.
begbeee píše:No ale bolo aj vidieť, že Palffy hráva extraligu. Niežeby nejak vyslovene prepadol, ale bol teda dosť neviditeľný a keď sa už do nejakej tej šance dostal tak ju nepremenil.. Vlastne to je to čo si so Ziggyho na OH pamätám: niekoľko nepremenených šancí.
desiatky
Je to až vtipné, ako si starci Pálffy so Šatanom robia s extraligy dobrý deň.

Žigo prvý:
14 zápasov, 25 bodov
Miro druhý:
15 zápasov, 20 bodov
Mr.Cubone píše:Je to až vtipné, ako si starci Pálffy so Šatanom robia s extraligy dobrý deň.

Žigo prvý:
14 zápasov, 25 bodov
Miro druhý:
15 zápasov, 20 bodov
Neviem či by som to označil za "vtipné", skôr smutné. Skvelí hráči, o tom žádná, ale kvalita srandaligy je, aj keď sa mierne zlepšuje, stále žalostná.
:hroza: :hroza: :hroza:

toto je katastrofa. dochodca palffy najproduktivnejsi hrac. zabalte to aj s celou ligou.
Nevím, jaká je kvalita na Slovensku, ale zase bych to nesnižoval. Přece to jenom jsou vaši nejlepší hráči generace.
U nás zas řádí staříci Nedvěd se Strakou. Ve Finsku a Švýcarsku jsou zase v první trojce obránci Peltonen a Nummelin.
Ville Peltonen nie je obranca.
palffy ma vysoku produktivitu, lebo jeho hokejove iq daleko daleko presahuje nasu ligu, scasti je to aj skusenostami, ale predvidanie, cit pre hru a pozicna hra su veci, ktore neuci ziaden trener. to je ako keby hocikto z nas siel hrat hokejbal na miestne sidlisko s malymi detmi...skoda, ze jeho ludske iq je uplne hlboko na bode mrazu.
Ty vole Palffy-Stumpel to je jak avengers :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS