Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zigo Palffy

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

aha tak hral asi za Mi to dal za 10 minut 8 golov potom hral este nejake priatelske za skalicu ale ne Extraligu

Ziggyho hokejove kvality sa nedaju urazit.

podla mna bi sa mal vratit

A proc by ne? Kdyz se na to cejti, tak to muze zkusit...pri nejhorsim skonci po par odehranejch zapasech. Ja mu verim, podle me na to porad ma ;)

samozrejme ze sa vrati, dokonca sa vyjadril ze v buducnosti by opät rad reprezentoval.. :thumbsup:

ja osobne to vidim tak, ze sa najskĂ´r rozohra v rodnej Skalici a potom opusti rodnu hrudku, vidim to na Slaviu..zhruba pred cca mesiacom som s nim zachytil rozhovor, spomenul, ze sa chysta do Prahy..a v jeho hladaciku nebol Vaclavak..

Jasne, po tak dlhej pauze a po tych kilogramoch, co nabral, nech len pekne oddychuje, raz ukazal hokeju chrbat, tak nech uz len lezi hore kopenisom!

Ziggy maka naplno, urcite sa rozohra v Skalici a potom sa poberie je vsak otazne ci do zahranicia alebo ostane doma ked doma tipujem to na Trencin alebo Slovan. Ked to bude Cesko pravdepodobne sa dohodne so Slaviou, Ja si vsak myslim ze najviac by mu sedelo Svedsko.

Neviem ci ste zaregistrovali rozhovor s Andym Murryom kde povedal ze Ziga by bral aj hned.

Nech si ide hrat kamsi do Slavie, ked ozaj chce hrat hokej, ale preco skoncil s hokejom, ked ho ma tak rad Nikto nech mi nevravi, ze to bolo len kvoli zraneniu.

chorche píše:Nech si ide hrat kamsi do Slavie, ked ozaj chce hrat hokej, ale preco skoncil s hokejom, ked ho ma tak rad Nikto nech mi nevravi, ze to bolo len kvoli zraneniu.
Je to podla mna jasne, chcel si zalozit rodinu a urcite ju nechcel vychovavat v Amerike ale na rodnom Slovensku preto to spravil, urcite na tom ma levi podiel aj jeho zena, tak ja velmi prekvapeny niesom, podla mna zranenie na tom zohralo tak 10% rolu. Je spat, bol talent stale, a talent sa proste zabudnut neda, urcite by o tom vedel Mario Lemieux rozpravat :wink:

Kolki hokejisti zvladaju aj hokej, aj rodinu - a nemusia s nou byt v Amerike! Co je Zigo sprostejsi od ostatnych? Vlastne, beriem spat, je. Len hokej vedel hrat na spickovej urovni.

chorche píše:Kolki hokejisti zvladaju aj hokej, aj rodinu - a nemusia s nou byt v Amerike! Co je Zigo sprostejsi od ostatnych? Vlastne, beriem spat, je. Len hokej vedel hrat na spickovej urovni.
Hmm... kolki? lebo mna ziadny nenapada ze jeho zena zije v Europe a on lieta po Amerike cely rok. :roll:

Vsetci okrem Ziga.

chorche píše:Vsetci okrem Ziga.
nie nie prehral si... ani jeden :P :D

ale mal bi sa vratit vedel hrat no ale uvidime je to len na nom ci sa vrati

OpenFire: Nezartuj. :wink:

Tak to sa mylis. A co sa tyka Ziggyho, tak to zranenie bola len zasterka. Vysral sa na hokej. A teraz sa chce vratit? No jasne, urcite sa dostane v skoro 40-tke do takej formy, ako pred piatimi rokmi. Snivajte s nami! Skonci ako dalsi SVK odpad Zednik a jemu podobni hraci Kriplanders. Ale ak by naaahodou nie, tak aj tak by nehral v NHL, ale len kdesi v zasitej europskej hokejovj lige.

neviem chorche ale este som nevidel aby niekto urazal vlastnych hracov tak ako si to urobil ty so Zednikom.. :?: inak ZIggo bol blby dost to sa vie ale hokej to je ina kava tam bol pan hokejista a urcite aj bude. taky Hasek bol prec a pozrite kde je teraz a Ziggo ma na haseka este vela vela rokov aby mohol byt aj v NHL.

Tak tu sa podla mna (a urcite nielen mna :) ) riadne mylis chorche :protest: Palffy ma rad hokej urcite tak ako malokto a to, ze ukoncil (alebo skor dufajme, ze prerusil :wink: ) karieru bolo len a len preto, ze musel koli zranenemu ramenu :!: A tvoje slova, ze sa "vysral na hokej" su v tomto pripade az urazkou :evil:

Az a to, ze Zed hra objektivne ho*no, s tym nikto nic nespravi. Palffy? Bol to hokejista svetoveho formatu. BOL! Ale kriza stredneho veku v jeho poslabsej makovici robi svoje. Odrazu si zmyslel hrat hokej. Akoby Maradona zajtra chcel nastupit za trebars Neapol....

chorche to musis vsade pouzivat vyrazy ako ho*no, sra*ka a podobne vyrazy ??? uz ma to nebavi citat a ked to este raz uvidim tak adminom dam navrh na 24 hod BAN nech sa naucit pisat slusne :!: :!: :!: janik :!: :!: :!:

palfy = 2 najlepsi hokejista aky sa kedy narodil na slovenskom uzemi...
palffyho navrat= VELKA UDALOST! :cool:
palffyho odchod= mal na to istotne vlastne dovody, sam najlepsie vie,preco sa rozhodol skoncit a ZIADNY samozvany odbornik sa nema co starat do jeho sukromneho rozhodnutia :!: ...

Skratka si povedal: "Seru na vas, du domu!" A teraz aj vyzera ako Cartman. :lol: :lol: :lol:

Synku, nemozez zabanovat ziadneho cloveka, co sa vyzna v hokeji a pise o nom k veci ako ja. Skor by som zabanoval dementov, co take veci robia. A okem toho som doslovne citoval, tak laskavo nepiskuj a drz hubu a krok a chod sa vratit k tomu tlstemu kucharovi Zigovi!

chorche chorche, poznam takych ludi ako si ty, cely zivot si rozpravaju len svoje a nikdy nepocuvaju druhych a potom to tak aj vyzera :roll: :backtotopic:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES