Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zigo Palffy

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Az na to, ze ja vas vnimam, ale ked sa chce niekto po tak dlhej pauze vratit k hokeju, da sa to nazvat jedinym pojmom: KRIZA STREDNEHO VEKU!

chorche a co hovoris na navrat Lemiuxa :?: To bolo nieco uplne ine, ako teraz mozny navrat Palffyho :?:

ja to neriesim, pockam si ak zacne opät aktivne bruslit, potom o tom môzme diskutovat..

Hej, Lemieux sa nevytratil z ladovych ploch z rozmaru. Ziggy skratka povedal po zraneni,o ktorom teraz uz ani nevie, ze na hokej serie. Do 2 mesiacov by bol fit a on vrazil hokeju kudlu do chrbta. Taky je treti najlepsi Slovak, co kedy hral v NHL po Mikitovi a Bondrovi. V hlavke ma chaozz....

Matejko píše:Mikita nie je slovak...
Tak to asi tazko...

Ma slovenske korene, narodil sa na Slovensku a podla mna este stale nieco vie po slovensky, podla mna Slovakom je... tento clanok hovori za vsetko:

http://sport.aktuality.sk/magazin/siren ... -pod-tatry?

pred rokom alebo dvoma max som kukal bol pozvany v nejakej relacii... vie v pohode po slovensky akurat troaska US prizvuk a sam seba poklada za Slovaka
vyzera to tak, ze aj v buducej sezone Zigo zahorakom
Zigo Palfy v Skalici na dalsie 3 sezony :yahoo:

Obrázek

pre nasu extraligu vynikajuca sprava :good: a to znamena, ze mame dalsieho adepta finale?, nakolko Zigo si dal taku poziadavku, ze ostane v Skalici jedine vtedy, ak budu zahoraci vaznym adeptom len na tie najvyssie extraligove priecky :thumbsup:

:arrow: videorozhovor :arrow: http://www.hokejportal.sk/photos/zigooopodpis3_.jpg
cepi píše:Zigo Palfy v Skalici na dalsie 3 sezony :yahoo:

Obrázek

pre nasu extraligu vynikajuca sprava :good: a to znamena, ze mame dalsieho adepta finale?, nakolko Zigo si dal taku poziadavku, ze ostane v Skalici jedine vtedy, ak budu zahoraci vaznym adeptom len na tie najvyssie extraligove priecky :thumbsup:

:arrow: videorozhovor :arrow: http://www.hokejportal.sk/photos/zigooopodpis3_.jpg
Ty kokos! :shock:
No aspoň sa mám na čo pozerať po hokejovej aj vizuálnej stránke :twisted:
:lol2: :lol2: :lol2:
"Myslím si, že cestovania bolo dosť. Minulý rok som tu bol veľmi spokojný, podmienky pre mňa sú dostačujúce, so Stanislavom Chovancom sme sa dohodli na tri roky a dúfam, že budú úspešné," povedal po podpise zmluvy Žigmund Pálffy, ktorého doplnil Stanislav Chovanec: "Keď dokázal odmietnuť ponuku Petrohradu a zostať v Skalici, je to veľký človek, veľký Skaličan a veľa to hovorí o jeho ľudských vlastnostiach. Som na to nielen ako primátor mesta, ale aj ako fanúšik a hokejový funkcionár hrdý. Myslím si, že fanúšikovia sa majú na čo tešiť."
No tento rok budem ako aj minulý fandiť Skalici a Trenčínu,aj ked som od Košíc :)
Už by mohla i Skalica vyhrať :oops:
Je vidět že Žiggy má moc rád Skalici a nedá na ni dopustit :thumbsup: I když jeho účinkování ve Slavii byla pro mě spíše něco jako komedie. :thumbsdown:
On odtial pochádza,je od neho veľmi pekné,že sa nepchá za každú cenu do ameriky,aj ked by ešte kludne mohol strčiť do vrecka aj dvadsiatnikov. :)

Nenadarmo mu vravia Skalický gróf :wink:
Gróf je jako šéf? :oops:
Nevím,ale tak ho prezývajú. :D To vieš,nie?
Gróf je veľký pán a asi preto,lebo je veľký hokejista :D
Tak to potom jo :thumbsup: :frajer2:
3 goly...parada...riadne to mladým natrel :good:
tak Žigovi dnes ide, už iba jediný bod ho delí od stovky, hádam sa podarí...
Ja nemam rad ziga podla mna je namysleny a zakerny. Naposledy ked hral v steelke tak som ho chvilu sledoval korculoval si po modrej kde bol aj peter mocek a chcel prejst okolo mocek ho stuchol ramenom. costo normalne nic sa nestalo pallfy pokracoval dalej a ked sa rozhodca nepozeral tak grof pallfy presiel zanho a zozadu ho sekol pod nohavice na nechranenu cast. tak ked som toto videl padol u mna az na uplne dno ku Domemu a Lazovi
Palffyho vykony su vynikajuce. Zaroven je to vsak obrovska hanba pre vsetkych ostatnych hracov extraligy. Specialne pre hracov co su na vrchole sil ze nejaky dochodca tam medzi nimi totalne dominuje a robi si s nimi co chce.
Dome silné reči po druhom zápase aj pred tretím zápasom o jeho osobnej obrane a Pálffy 2+3 pri výsledku 6:3..
:hufi:
asi si myslí že ked je 100-kilové hovedo že zaručí výhru či čo :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS