Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zigo Palffy

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

ÄŤital som na teletexte ze Zigo sa chce v january vratit do Pittsburgu a chce zasa hrat v NHL!!!super :D :D

Konecne nejaka dobra sprava este nech sa vrati do repre. :cool:
medik911 píše:ÄŤital som na teletexte ze Zigo sa chce v january vratit do Pittsburgu a chce zasa hrat v NHL!!!super :D :D
Bolo by super, keby sa Zigo eąte niekedy do NHL a hlavne reprezentácie vrátil.Drľím mu palce, aby sa mu návrat podaril.Len neviem, či Pittsburgh bude ma» na jeho plat miesto v platovom strope, ked teraz podpíąu Malkina.Skôr si myslím, ľe ho budú musie» ak sa naozaj do NHL vráti vymeni».Uvidíme, ako to nakoniec dopadne.

Ale keby ho vymenili tak by to mohlo byt mozno aj lepsie mohol by konecne vyhrat SC ked ho vymenia do lepsieho klubu!

Ja si myslim ze mu to vide, len na NHL moc nespoliehajte lebo v reguliach NHL je ked hrac oficialne ukonci karieru nemoze sa do NHL vratit dva roky. Ja to tipujem na nejake swedsko, Finsko pripadne svajciarsko

eman22 píše:Ja si myslim ze mu to vide, len na NHL moc nespoliehajte lebo v reguliach NHL je ked hrac oficialne ukonci karieru nemoze sa do NHL vratit dva roky. Ja to tipujem na nejake swedsko, Finsko pripadne svajciarsko
Počky a jaktoľe Haąek mohl - to ten zákon jeątě nebyl?

ano eman ale rok uz to je len!!!TAkze v january sa vrati ako on vravel!

boze,ak by to bola pravda,tak je to nadhera!ale nebudem tomu verit,pokial ho neuvidim obleceneho v drese s tucniakom na hrudi :)

no nevim,nevim jestli to s tím ukončením kariery nepřehnal a tet toho lituje

Koukam ze Zigi chce trufnout naseho dominatora... Jenze na toho nema...ten uz karieru ukoncil asi 3* a furt se (bohuzel) vraci :-)

Ale porad Hasan umi kdybse nezranil tak mohl pomyslet na vezinovu trofej :cool:

Podla mna sa mu to podari a aj mu to prajem :wink:

Chester píše:Podla mna sa mu to podari a aj mu to prajem :wink:
Ja mu to nepreju...nemam ho rad... 8)

V tisku jsem četl že by se měl na začátek rozehrát ve Slávii.

Pochybujem, ze sa Zigo tuto sezonu este vrati :roll: Ani by to nebolo dobre. Radsej nech si to poriadne rozmysli a ked sa rozhodne, ze ano, tak nech maka cele leto ako fredka...

WildCelt píše:Pochybujem, ze sa Zigo tuto sezonu este vrati :roll: Ani by to nebolo dobre. Radsej nech si to poriadne rozmysli a ked sa rozhodne, ze ano, tak nech maka cele leto ako fredka...
Presne to, si myslím aj ja.Nech si Žigo ujasní ,či sa ešte chce vrátiť do NHL a ak áno, tak nech v lete na sebe zapracuje a potom sa vráti.Som zvedavý, ak sa rozhodne vrátiť, či to bude v Pittsburgu, alebo nakoniec skončí, v nejakom inom klube. :wink:

Ziggy na to stale ma, ale myslim, ze nejake zhadzovanie kileciek by sa u neho patrilo previest.

:lol:No já ho nevyděl, ale počítám, že budeš mít pravdu, každopádně už by se mohl vrátit, aby na to pak ještě měl

Je len o nejake 2 mesiace starsi od Stumpela, este sa da, ale fakt by mohol trochu schudnut.

Jo jako já nemyslím, že by měl ažb takový problém s věkem, ale když dlouho nehrál hokej tak aby se dostal ještě do nějaké formy....

Staci zopar zapasov.

Neurazat ZIGA lebo budete mat problem somnou :evil: :!: :!: :evil: :evil: A ked neviete uz hral 3 zapasy!Je to najlepsi hrac bol to najlepsi hrac a bude to najlepsi hrac

A za co hrál?

Najprv za ISLanders potom za LA a potom za pittsburgh

Ale tak jsem to nemyslel, já vím za jaké kluby hrával, ale kde hrál ted ty 3 zápasy?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS