Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Polska liga

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

sledujem slovensky a cesky hokej uz nekolko rokov .paci se mi kvalita tohto hokeja aj fandim aj nekolkim klubom na slovenku aj cesku...ale moje srdce bije pre PODHALE a od 23 rokov sem na kazdym ich stretniutiu.hokej to je moj cely svet.a powem wam ze ne kazdy slovak by bol w polsku hwezda.u nas problem je infrastruktura a populita hokeja .je malo klubow a su to bedne kluby nikto nie ma zaujem o sponsoring a tu je problem :( :( .nasza perełka MARCIN KOLUSZ hra za ocelarni Trinec a uwiditer ze bude to welmi kvalitni hrac.....zdravim!

vasa "perełka" je podla mna Wojtek Wolski z Colorada.a ktorym slovenskym muzstvam konkretne fandis?ak Ziline,mas plus :lol: :lol: :lol:
inak chodim dost casto do Targu :wink:

A PEWNO ZE FANDIM żYLINIEale aj popradu a tehorocny final si ogladał z welka huta!a prijemnosta.mozno prijedes a na nas mecz do targu??ja som juz w zilinie a poprade bol

wasa a ceska liga su kvalitniejsze od polskiej za to u nas su lepsi fanusikovie.lepse fandia!ale to by si musal uwidetnp na stretniutiu PODHALE CRACOVIA........ZDAVIM

piter1977 píše:A PEWNO ZE FANDIM ĹĽYLINIEale aj popradu a tehorocny final si ogladaĹ‚ z welka huta!a prijemnosta.mozno prijedes a na nas mecz do targu??ja som juz w zilinie a poprade bol
no a mozno by som aj prisiel na nejaky vas zapas.mam to blizko

kajo píše:
piter1977 píše:A PEWNO ZE FANDIM ĹĽYLINIEale aj popradu a tehorocny final si ogladaĹ‚ z welka huta!a prijemnosta.mozno prijedes a na nas mecz do targu??ja som juz w zilinie a poprade bol
no a mozno by som aj prisiel na nejaky vas zapas.mam to blizko
zaujimava tato tema priznam sa ze o polskej lige neviem nic. tak chod na vyzvedy a potom nam porozpravas ake to bolo :D

janik liga mozna ne je vwlmi zaujmawa ale su tu ako i u was ktore vedu prym ako CRACOVIA,PODHALE,GKS TYCHY ci UNIA OSWIETIM...atmosfera na stretniutach tyhto tymu je skvela.porownowalna z ta aka je w Cechach,nemecku lebo Svicarsku..hra tu wela Slovakov ,cechov a rusov!!!zdravim

Zdravim ta piter... si takym prijemnym ozivenim fora, je dobre ze tu chodia aj ludia inach narodnosti aspon sa dozvieme viac aj o ostatnych ligach pretoze len to co precitame v mediach(noviny, TV...) je dost malo a niekedy mozno skreslujuce...

O vasej lige vela toho neviem, prevdupovediac poznam 3 hracov Wolski, Oliwa, Czerkavski ( ci ako pise), ktoreho kanonierske schopnosti porovnavali aj s BonrovĂ­mi.

aj ja teba zdrawim openfire...w polsku hra nekolko slovakov aj cechow ne su to wybarni hraci ale w naszej lige su dobri.u nas chrawali Roman Mega,martin Miklik,Pawol Fedor a jeszcze kilu slovakov.teraz hra za nas tim PODHALE Matus Hanes a dwaja cesi Marian Kacir a Tomas Jakes.liga ma 4 celkom dobre tymy tyle tylko ze sponsori ne maju zaujem o hokej!ja ligui Slovensku sledujem na STV a cesim sa ze mogu sledowat w tv hokej live.w tv sledujem aj ligi nemecku,cesku,svicarsku,rakouskou aj Nhla to wsechno LIVE!!!!!!na podhale Hodim uz 23 roki !!welmi rad sem ze mam moznost sledowat wasu ligi chociaz welu skusenych a wybornych hracow non stop odhadia z tej ligi ci to do zamoria lebo ceska,finska ci swedska to aj tak kvalita je vyborna.a na koncec dodam ze wasa reprezentacja stale mne zawodi mate mnustwo hwiezd len ne mate dobreho tymu ..mozno pre to ze je u was za wela inidividualit.

Polskou ligu nesleduju...co tam je za kluby?

neviem, dlhe roky hrali o spicu Nowy Targ a Oswiencim, pricom ked som sledovaval vysledky, Oswiencim ziskaval pravidelne tituly

piter1977: Nemas nakou stranku polsky ligy nebo tak neco?

tak jasne ze mam http://www.hokej24.pl je to stana polkieho hokeja delana prez fanouskov.dneska sa zacala nasa liga a moje PODHALE wyhralao z krynica 5-1.jednou z bramek wstrelil slovak Matus Hanes a gola srtelil aj cesky stranieri tomas Jakes.Podhale je najskouseniejsy klub w polsku malisme 17 krat mistra a kazdyj sezon sme w hre o najwyzse cele.zdravim

Ta stranka mi nejde nacitat :(

kuko je s nio dneska problem preto ze zacala sa liga a server je zaplnyny na full.skus to pozdnej lebo zaitra.je to welmi dobra stranka. http://www.wojas-podhale.z-ne.pl/
tu ak chcete je stranka mojeho klubu PODHALA NOWY TARG

zdravím »a aj ja, je pekne, ľe k nam zavital aj Polsky fanda :cool:
Potom povedz aj ostatnym kamosom z Polska nech sem na toto najlepsie forum o hokeji zavĂ­taju!
O polskom hokeji nemam vobec prehlad tak teraz sa ho aspon dozviem trochu :cool:
UÄľ som sa dozvedel o Vasom najlepsom klube Podhale :cool:

sechny bol wcera opet w NOWYM TARGU lebo w taliansku mu to niewyslo! a bude na 99% hrat za podhale nowy taeg

w drugim kole Podhale porazilo sanok 5-1 a znowa bramku dal Matus Hanes!je to skvely hrac

4. kolo:

Tychy - Podhale Nowy Targ 6:6
Kraków - Unia Osvětim 5:4
Sanok - ToruĹ

5. kolo:

Stoczniowiec GdaĹ

6. kolo:

24.09.2006:
Tychy - ToruĹ

Celková tabulka:

1. Tychy 6 5 0 1 0 0 35 : 13 16
2. Podhale Nowy Targ 6 3 0 2 0 1 27 : 19 11
3. Stoczniowiec GdaĹ

Joooooooooo Tychy vyhral!!!! :taptap: :taptap: :fan: :fan: :clap: :gitara: :ejha:
PS... Co je to Tychy ? :hufi: :hufi:

7. kolo:

Stoczniowiec GdaĹ

Senátor Palpatine píše:Joooooooooo Tychy vyhral!!!! :taptap: :taptap: :fan: :fan: :clap: :gitara: :ejha:
PS... Co je to Tychy ? :hufi: :hufi:
To je polskĂ˝ klub.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS