Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HC LEV Praha

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

tak LEV po dnesku ma istotu play off hned v prvej sezone :wave:
a skonci najhorsie na siedmom mieste
a v PO natrafia na jedneho z dvojice CSKA alebo Dynamo Moskva
ja osbne by som si prial Dynamo :wink:
Gratulujem k postupu do play off tvôjho Levíka ,tou famoznou jazdou v závere sezony ,ked vás už vela ludí odpisovalo ste si to zaslúžili. :frajer2:

to isté i s tým súperom by sa dalo povedať i u môjho oblúbeného klubu Slovanu Bratislava(teda s tým rozdielom,že dúfam,že my budeme 6),tak uvidíme ktorý tím nakoniec to Dynamo dostane a ktorý dostane CSKA.Rozhodnú o tom dnešné zápasy. :frajer2:
Dean píše:Gratulujem k postupu do play off tvôjho Levíka ,tou famoznou jazdou v závere sezony ,ked vás už vela ludí odpisovalo ste si to zaslúžili. :frajer2:

to isté i s tým súperom by sa dalo povedať i u môjho oblúbeného klubu Slovanu Bratislava(teda s tým rozdielom,že dúfam,že my budeme 6),tak uvidíme ktorý tím nakoniec to Dynamo dostane a ktorý dostane CSKA.Rozhodnú o tom dnešné zápasy. :frajer2:
vidim ze dnesna bitka o supera s aktualnou horsou formou bude este napinavy :cool:
pozeram ze slovan nechce nechat nic na nahodu a bude mat Janusa v brane
Tak nevyuzili sme zavahanie slovana a zakopli sme aj, len ktovie ci po vysledky z Rigy sme si supera aj nevybrali :) , ale hadam nie

taze nam prischlo CSKA, hoci s nim mam bilanciu 0-2, ale tak PO je ina sutaz tak uvidime jak sa to vyvynie

ale verime v postup :clap:
tak prvy zapas 3:2 po predlzeni pre CSKA

o zapase rozhodli presilovky kedy CSKA vyuzili 3 zo 6. pokusov, najvacsiu zasluhu na to ma Alexander Radulov (ake prekvapenie :D ) ked pri prvom gole pekne nasiel brata Igora a v predlzeni ked nasiel pred branou volneho Rylova ten rozhodol a to este v tretej tretine nepremenil Alexander najazd

Lev zial vyuzil len jednu presilovku ked po strele Lepista, Repik tecovanou prihravkou nasiel Vranu a ten nemal problem prekonat Stanu, ktory v zapase vychytal aj osamoteneho Hossu. Bol vsak kratky pred koncom riadneho casu na strelu REpika ktory sa pekne uvolnil

v zapase v hre 5 na 5 Lev nebol horsi, tak je na com stavat

dnes hadam bude lepsia disciplina a podari sa vyrovnat seriu :clap:
scoobyno dnes to tiez nedopadlo ako by sme si niektory zelali ale ta vyhra uz visi na vlasku
tak nic opat prehra a opat po predlzeni

velka skoda najma preto ze sme viedli 2:1 a gol dostali dve minuty pred koncom

tak uvidime ako to bude v Prahe, dolezity bude najma prvy zapas a ustrazenie Radulovcov
tak a je koniec sezony, stav serie 0:4 je velmi kruty
zial chybalo aj kus stastia, najma v prvych dvoch zapasoch, mozno stacilo vyhrat jeden zapas a seria mohla vyzerat inak
ale nevadi, ako novacik sme splnili co sme chceli a to je play off :wave:
tak kedze je po sezone tak pomaly budujeme tim na dalsi rocnik

Brankari - Tomáš Pöpperle

Obrana - Jiří Hunkes, Jakub Krejčík, Juraj Mikuš, Jakub Nakládal, Ondřej Němec, Mathias Porseland, Nathan Oystrick

Utok - Michal Birner, Lukáš Cingel, Nicklas Danielsson, Erik Christensen, Jiří Novotný, Tomáš Rachůnek, Michal Řepík, Jiří Sekáč, Petr Vrána

obrana uz vyzera byt celkom dobre, taze teraz treba este aspon 5. dobrych utocnikov
Scoobyno píše:tak kedze je po sezone tak pomaly budujeme tim na dalsi rocnik

Brankari - Tomáš Pöpperle

Obrana - Jiří Hunkes, Jakub Krejčík, Juraj Mikuš, Jakub Nakládal, Ondřej Němec, Mathias Porseland, Nathan Oystrick

Utok - Michal Birner, Lukáš Cingel, Nicklas Danielsson, Erik Christensen, Jiří Novotný, Tomáš Rachůnek, Michal Řepík, Jiří Sekáč, Petr Vrána

obrana uz vyzera byt celkom dobre, taze teraz treba este aspon 5. dobrych utocnikov
Když se stabilizuje kádr, tak snad zopakují play off a věřil bych i postupu do 2. kola :)
pribudli traja hraci

Calle Ridderwall - svedsky utocnik, najproduktivnejsi hrac zakladnej casti nemeckej DEL ligy

Justin Azavedo - kanadsko-portugalsky center, najproduktivnejsi hrac playoff finskej ligy

Petri Vehanen - jeden z najlepsich finskych brankarom za poslednych 10 rokov

:wave: :jupi: :good:

tak tomu poviem posily, spokojnost
Přesně tak! Paráda!
Jsem zvědavej kdo bude jednička, jestli Vehanen nebo Pöpperle.
A ještě ten Azevedo, nejen že byl nejproduktivnější hráč play-off finské ligy, ale v bodování základní části skončil 2. :)
ja by som bol spokojny keby to fungovalo ako tento rok u Blackhawks, dvaja rovnocenni brankari

ale asi bude chytat ten kto bude mat lepsiu formu, ale je dobre mat v time dvoch dobrych brankarov
Asi jo, ještě by to chtělo udržet Mäenpääu a Klepiše... :frajer2:
posily do utoku

Petr Tatíček - z Davosu

Martin Thörnberg - z Torpedo Nizhny Novgorod, aktulany ucastnik MS, v minulej sezone treti najlepsi strelec ligy :thumbsup:
novy obranca, 29rocny finsky reprezentant posilni Hc Lev

Topi Jaakola
z SKA Petrohrad prichadza dalsi Fin

Teemu Ramstedt :good:
Z buhvi odkud prichazi posila, totiz proste prichazi: Mykola Olehovych Zherdev
Zerdev poziadal o ukoncenie spoluprace s HC Lev, lebo vraj sa mu cnie za rodinou.

:rofl: :rofl:
Evidentne český alkohol nešmakoval ako očakával.

Podstatnejšia správa než odchod ožrana - príchod Ryana O`Byrneho.
Cathy píše:Zerdev poziadal o ukoncenie spoluprace s HC Lev, lebo vraj sa mu cnie za rodinou.

:rofl: :rofl:
za rodinou :-D

"Podľa našich informácií mal Žerdev znovu problém. Opil sa," prezradil. "Pripravujeme kódex cti hráča KHL. Pokiaľ bude mať niekto z hokejistov našej ligy problémy s alkoholom, po vzore NHL ho pošleme na povinnú liečbu," vyhlásil šéf nadnárodnej súťaže.

Jeho slová potvrdil aj tréner Nižnekamska Vladimir Krikunov: "Videl som jeho vyčínanie na internete. Čo si o tom myslím? Vodka sa dá piť aj po skončení kariéry."

Rodák z ukrajinského Kyjeva tak vydržal v Leve iba mesiac. V auguste mal osláviť vtedy novú zmluvu s pražským klubom bujarou oslavou a rozbitím novučičkého luxusného auta Bentley Continental GT.

Žerdev v tom čase údajne usporiadal hlučný večierok v hoteli Barvicha Luxury Village neďaleko Moskvy, kde sa mali susedia sťažovať na jeho opilecké výtržnosti.

Na konci júla mal odísť na letisko, odkiaľ mal smerovať do Prahy, kde sa chcel pripojiť k svojmu novému tímu. Žerdev sa však nemohol úspešne zaregistrovať na let Moskva-Praha, keďže stratil cestovný pas. (smesk)

:oslava:
Tak vraj vyhadzov a on o tom nevie :rofl: :rofl: dobra uhorkova komedia

:cookies:
Tak Lev má za sebou 1. zápas letošního ročníku KHL

Prohrál v Doněcku 3:2 po prodloužení, zápas jsem viděl. Katastrofální, pasivní výkon, obrovský počet vyloučení (24 trestných minut). Kdyby neměli Vehanena a Nakládala (rukou zachraňoval puk na brankové čáře) tak dostanou daleko víc, takhle je pro ně bod výhrou. Z ničeho dal Lev 2 góly, ale neustálá oslabení (5 na 3 hráli snad 4x) už nevydrželi.

Donbass Doněck - Lev Praha 2:3pp
30. Wilson (Podhradský, Jakucenja), 49. Robitaille (Kašpar), 63. Jakucenja (Laine) – 8. Ridderwall (Němec), 25. Řepík (Vrána)
taze po dovolenke a zmeskani 4. vonkajsich zapasov som videl zatial vsetky 3 zapasy doma a musim vyslovit spokojnost, najma vcerajsi zapas proti Dinamu Moskva bol dobry, zapas proti Podolsku bol jednoznacny a zapas proti Torpedu N. Novgorod mal tiez svoj naboj ale prve dve tretiny nie az tak dobry vykon, resp. super hral dobre

v brane som videl zatial iba Vehanena ale nesklamal, je to kvalitny brankar

obrana Jaakola v priprave hral dobre, tak neviem preco nehral doma ani raz, ale zbytok obrancov hra slusne

v utoku je to nabite a po odchode Zherdeva ma potesil podpis Klepisa a aj ked nehraju ci Christensen, Danielsson alebo ako vcera Kubalík, Azevedo, Ridderwall tak tim dokaze vyhravat, len by to chcelo asi aj nejake goly od hracov ako Birner, Vrana, Danielsson

a na zaklade videneho mozno to postavenie do 4. miesta v tabulke nemusi byt nerealne :clap:
tak som rad ze moja predpoved sa naplnila a v zakladnej casti sme obsadili nakoniec tretie miesto, aj ked po odchode Christensena a Danielssona som tomu prestaval verim, ale ziskali sme velmi skuseneho trenera a Ullstroma a kader sa zacal ustalovat a pri zraneni Kapanena sme mali hracov ktori bodovali. Chytil sa azevedo, roztrielal Novotny, ocakavanie naplnili Thornberg so Sekacom a ani zbytok nesklamal. Mna osobne prekvapil Sevc, pred sezonou som od neho tolko necakal :good:

v PO sa zatial velmi dari Vranovi, plus aj Zackrisson hra nad ocakavanie a ako sa dalo cakat aj forma Oystricka isla hore, plus v brane obaja velmi super na cele s Vehanenom

vo finale zatial 2:0 a nechcem to zakriknut ale vyzera to velmi dobre, tak dufam ze jeden zapas von urveme :wave:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS