Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Slovenská Tipsport liga

Diskuze o nejvyšší slovenské hokejové soutěži.

mitch píše:Playoff MVP David Laliberte byvaly hrac philadefia flyers.
On je dokazom toho, ze ked sa hrac snazi, dostane sa aj do poradneho mancaftu. Uz sme skoro mali aj Voracka, ale teraz sa nejak zopsul.

:winner1:
By som sa tým jinxovaním mohol živiť :-P . Ale po tolkých podarených rokoch si to už zaslúžili, škoda že tam Jožo nevydržal ešte túto sezonu :?
Zilina je vcajku vypada to na opakovane finale s bystricou. uvodime.
Vo včerajšom play-Off zápase medzi Žilinou a Nitrou bolo poriadne dusno. Okrem bitiek sa predviedli aj fanúšikovia, ktorí neustále hádzali na ľad poháre s pivom.

Dokonca sa im podarilo obliať pracovníčku štadióna v boxe časomeračov, ktorá bola následne poriadne vytočená.


ale ta casomeracka od 08:30 :lol2: vidlacka liga na nezaplatenie
to je tak, ked chodia na štadióny ľudia s IQ, ktoré sa radí do spoločenskej subnormy, v hlavách majú akurát tak prázdny vzduch, prinajlepšom piliny.

Nitrianski fanúšikovia z tvrdého jadra možno sú najlepší na Slovensku, ale inak sú to absolútne vymletí primitívni chlapci. Škoda. Aspoň sa presviedčam, že som dobre urobil, keď som v roku 2011 prestal chodiť do Nitry na hokej.
http://www.hockeynitra.com/?q=clanok%2F ... line%2F706" onclick="window.open(this.href);return false;
Pasha píše:to je tak, ked chodia na štadióny ľudia s IQ, ktoré sa radí do spoločenskej subnormy, v hlavách majú akurát tak prázdny vzduch, prinajlepšom piliny.

Nitrianski fanúšikovia z tvrdého jadra možno sú najlepší na Slovensku, ale inak sú to absolútne vymletí primitívni chlapci. Škoda. Aspoň sa presviedčam, že som dobre urobil, keď som v roku 2011 prestal chodiť do Nitry na hokej.
nemyslim si ze zrovna na hokeji je väcsia koncentracia debilov ako standard ze sa tam nejak koncentruju. ono v samotnej nitre ich je dost takze aj na hokeji takych urcite najdes.mna by napriklad ani nenapdlo chodit do nocnych podnikov na mostnej, ale v nitre uz nezijem len casto navstevujem.
na Slovensku v Detve vyvinuli nove treningove metody

https://sport.aktuality.sk/c/377980/vid ... gn=HP-new2
Neviem či tu niekto vôbec sleduje našu ligu.. ale vrelo odporúčam sledovať Poprad-Bystrica. Náhodou som pozrel prvý zápas série a po asi dvoch rokoch abstinencie musím povedať, že som videl kvalitný hokej, snahu z oboch strán a v podstate play off na vysokej úrovni. Gól mladého Abdula či ako sa volal na úrovni nhl..

Škoda tej nálepky "tipsport" súťaže, dosť to skresľuje pohľad na fakt, že Poprad musel prehravať 3:0 aby začal hrať. Kurzy museli lietať hore dole :-D
Ale sledujeme, sledujeme...
V poslednych 3-4 rokoch sa dramaticky zvysil pocet severoamerickych hracov v nasej lige, ten narast kvality suvisi IMO hlavne s tym. Ono je predsa len rozdiel ked ako legionari prichadzaju kanadania v najlepsom veku oproti davnejsej minulosti ked vacsinu legionarov tvorili cesi za zenitom tesne pred koncom kariery. Iste, ani ti kanadania nie su vzdy zasahom do cierneho, ale je ich tu uz tolko ze sa medzi nimi najde dostatok kvality ktora nasledne dviha kvalitu celej sutaze.
Druhou stranou mince je zase to ze tym padom zostava na supiskach extraligovych timov o to menej miesta pre vlastnych mladych odchovancov a prechod z juniorov do acka sa nasim chlapcom skomplikoval. Aj preto sa v poslednej dobe hlasno hovori o obmedzeni poctu cudzincov na supiskach a zavedeni povinnych kvot pre mladych hracov. Samozrejme je otazne ci by tym zase neutrpela kvalita predvadzanej hry
A celkom ma potesil uspech michaloviec v barazi...
V ziline to uz cele roky stagnuje po vsetkych strankach (sportovej/funkcionarskej/divackej), na zapasy chodilo tolko divakov co na dedinsky futbal... Dufam ze Michalovce to ozivia
Game 6 dnes, pome bime tych zvolencanov.
Podme bratia do finale dudlaj dudlaj daaa. Nemozeme prehrat s nejakou bystricou ved doteraz tam piju vodu z hajzla. Ale pozor s vykonom ako v game 7 to nebude stacit to sme sa tam dostali iba tym ze sme mali vysoku uspesnost strelby ale vykon nic moc.
Po tom co som videl game 7 a prvy zapas finale tak to vidim na 4-0 pre bystricu. jasne lepsi tim.
mitch píše:
stř 10. dub 2019 10:25
Po tom co som videl game 7 a prvy zapas finale tak to vidim na 4-0 pre bystricu. jasne lepsi tim.
jj, pri takomto hernom prejave sa moze podarit vyhrat 1-2 zapasy (ako sa podarilo game7 vo zvolene a vcera skoro tiez), ale len tazko sa da uspiet v serii na 4 vitazne...

aj ked si myslim ze ta hra v game7 bola ovplyvnena priebeznym stavom ked nitra hned od zaciatku viedla a zvolen sa snazil vyrovnat kym nitra si mohla dovolit len branit a brejkovat

inak mezei s jeho blbymi faulami v poslednych minutach zapasu stal nitru v tomto PO uz viac ako 1 dobry vysledok - okrem vcerajska este minimalne game4 proti zvolenu ked sa nechal vylucit 4min pred koncom za stavu 1:1 a zvolen dal z toho vitazny gol. Jasne ze mezei je pre nitru strasne dolezitym hracom a lidrom, odmaka toho na lade strasne vela, ale tieto vylucenia ten celkovy dojem v mojich ociach kazia... :neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO