Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Slovenská Tipsport liga

Diskuze o nejvyšší slovenské hokejové soutěži.

Človek že si zapne "extra" ligu a zase sa len presvedčí, ako dobre, že tam nechodí, najmä teda na nitriansky "zimák". Urážať Michala Handzuša, také niečo snáď nepotrebuje komentár. Dobre Bystrica, ešte tri výhry. :good:
Tak samozrejme sedliakov co im trci slama spoza usi je nitra plna. Myslel som ze sa od lockoutovej sezony 04/05 nieco zmenilo ale nie zas je to tu.
normalne som zostal soknuty....asi tak ako komentator Pali Gaspar, ten sa zmohol akurat tak na, skoda reci
Miso si tam na o hlavu mensieho Slovaka povyskocil, ale preboha, ved to je PO, emocie pracuju, ale toto co zborovo zaznelo stadionom, nemam slov ani teraz
deti na stadione dostali krasny priklad toho, ako si vazit legendy a niekoho, kto pre svk hokej spravil neocenitelne sluzby
blizia sa MS, pochybujem, ze sa ich Miso zucastni, ak by ano, ta ista sedliacka zberba mu bude drukovat a ak sa zadari, vynasat do nebies :grc:
Nitra mi tymto pocinom neskutocne klesla v ociach (a to jej celkom fandim) a ak maju mat Kosice s tymito sedliakmi druzbu adios amigos, chvalabohu, tu nasu fakligu sledujem len okrajovo; PO si clovek pozrie celkom rad, ale po dnesnom prejave je riadna pachut v ustach a dufam, ze Bystrica posle tu zberbu kade lahsie (aj ked jasne, ze nr hokejisti su v tomto nevinne)

samozrejme, ze na rôznych diskusiach sa viac rozobera tento incident, ako samotny vysledok
http://www.hokejportal.net/?q=clanok/58 ... 1/diskusia" onclick="window.open(this.href);return false;
Presne podla ocakavania 2:2 velmi vyrovnana seria. Piaty zapas velmi klucovy, dufam ze domace prostredie pomoze. Ale bez primitivnosti niektorych divakov.
Dobre barani, ešte dve výhry.
2:2 po dvoch tretina v game 6. Pome musime to vyhrat.
Este jeden zapas, Bystricka :pray:
podme bime ich bez zlutovania 1:1 v druhej tretine
Prvykrat v zivote som videl v televizii reklamu na nabor deti na hokej. Museli sme nato cakat do roku 2015. Ako takyto centralizovany nabor cez tv nie je zrovna standard to si maju robit kluby lokalne ale ked to nedokazu aj toto je moznost.
Asi lepšie ako nič (aj keď jeden semi-úspešný projekt už zväz KSS pochoval, asi preto, lebo nebol "jeho"), ale kvalita je otrasná. Horší je už len ten alzácky zelený zm*d.
Slovensko bude mat noveho sampiona, neuslesni finalisti poslednych dvoch rokov sa stretnu vo finale. Je to uplne jasne chcem vyhrat.mame vyhodu domaceho ladu.musime to vyhrat.
supeeer bime tie sv*ne :clap: nitrickaaa :wave:
Druhy zapas sme neboli lepsi tim, Valent ma zatial 95% uspesnost , uvidime ako je to udratelne. 2-0 je velmi nadejne. V bystrici teraz vyhrat jeden zapas.
Mitch - vám fandím takže snáď to vyhráte.. Len snáď budete niekedy meniť vzduchotechniku.. Lebo to dymno je nepríjemné pre všetkých
Samozrejme akonahle pochvalim brankara dostane 3 rychle goly. Myslim ze dnes prehrame.
Nebyt zbabraneho uvodu, vyvoj zapasu mohol byt uplne odlisny...skoda, z Vasej strany mi vcera chybala vacsisa agresivita a tlacenie sa do branky, akosi ste nemali sovj dnes, dnes je uplne iny den, iny zapas a inak budete hrat...ber to tak, ze ste si vybrali slabsi den...lebo Bb bohvieako neoslnila s tymi prvymi troma golmi...Vasa obrana sa tam rozostupila ako keby mal z vody vystupit niekto svaty a zlakla sa....brankar tiez vela nezmohol.....hodit za hlavu adnes znova fandit

Bol si tam osobne, alebo cez tv?

Mna prijemne prekvapilo ze huste dava finale zdarma, fajn kvalita a nesekalo :)
Valent je ču*ák, ako sa to môže stať 2 zápasy posebe vo finále že totálne domrdajú úvod a nič nechytí.. Nitre som to aj prial ale práve stratili momentum a už si to Bystrica postráži, nechali Tománka odísť a teraz im tam šúpe jeden za druhým :hroza: . Nitra sú PO chokeri..
Výborne Barani, ešte dva! :good:
Stale su dva zapasy u nas z troch. Takze nas caka velmi klucovy piaty zapas nastastie doma. Nemusime byt nevyhnutne lepsi tim staci vyhrat. Pred dvoma rokmni sme vo finale vyhrali 3 zapasy, super 2 a prehrali sme finale.
Blackwater hetrik v piatom zapase. sme jednu vyhru od titulu. :pray:
Majstri! :wave: :oslava: :cinka:
konecne je titul tom spravnom meste a nemaju ho kadejaki sellaci. :wave:
Playoff MVP David Laliberte byvaly hrac philadefia flyers.

Obrázek
Prijazd majstrov v noci
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS