Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL ALL STAR GAME 2010/2011

Joe pravda...tak 1/2 all stars game ( :angel: )
Tentokrat ti to preslo, premie ti ponechavam, ale nabuduce... :frajer2:
Gratuluji soupeři k výhře. Bohužel jste nás přejeli zcela jasně.
A chlapům z DR se převelice omlouvám za svůj výkon. Je to hanba co jsem předvedl :hroza:
pekne sme nakupili :oops: vravel som, uz pohlad na supisky bol velavravny :D
a ked aj ja by som bol u vas treti najlepsi, tak to uz je co povedat :hroza:
ty kokso,človek nemôže uveriť vlastným očiam.Rozoberať takúto prkotinu už 2 dni v kuse? :-O Mám pocit,akoby si niektorý mysleli,že vyhrali zlatú medailu na OH v hokeji. :hroza: Ako boli ste lepší,gratulujem vyhrali ste zaslúžene,ale robiť takéto dlhé uzávery z 1 nepodareného dna? :-O :shock: Jeden den vyšiel,na druhý to mohlo byť úplne naopak,ale ok ked vás to baví ,tak to rozoberajte aj do budúcich Vianoc :twisted:

My sa skôr sústredíme na pokračovanie KTL a poriadne potrénujeme na odvetu,ked sa vám pokúsime revanšovať aj s úrokami. :twisted:
Miloš, však si nám jasne nakázal, že súper je psychicky dosť dole, tak sa podľa toho máme zariadiť a urobiť im troška veselšie Vianoce, to sa ako vidíš podarilo, tak ich už nechaj... :smile03: :)
ja som naopak dost sklamany, ze viac nerypali :-( malo nam nalozili, nemyslim v zapase, ale po nom :D
a tak aj sme chceli, ale nie vsetkym sa to pacilo :ja_neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG