Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL ALL STAR GAME 2010/2011

myslim ze vam opat natrhneme prdel... :clap: :fucker:
Taky bych řekl :oslava:
Ty jóó :shock: Já jsem nominovaný :yahoo:

Tohle jsem opravdu nečekal a pokusím se důvěru v mojí osobu co nejvíce oplatit :yes:
petrik píše:myslim ze vam opat natrhneme prdel... :clap: :fucker:
TT1905 píše:Taky bych řekl :oslava:
nominaciu si zasluzil urcite aj alessandro :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Aj kisin... Nevadí... Aj tak o nič nejde.
Boze chlapci :hroza: kisin tam je a takych ako Alessandro je tam spusta..nechapem
ovela slabsi ako je alessandro su tam :lol2: :lol2:
Tak potom ok.
aky sebeeeeec lol :lol2: :lol2: zo svojho timu povyberal :lol2:
sopko píše:aky sebeeeeec lol :lol2: :lol2: zo svojho timu povyberal :lol2:
Lukas sa dostal do AS automticky, takze kajo si vybral iba Joa :idea:
Joe tam povodne ani nefiguroval, ale kedze petrik dobrovolne odstupil, bol donominovany dodatocne. Nechapes, ze sa neda urobit vyber tak, aby boli vsetci spokojni? Navyse ked som limitovany moznostou vyberu len jedneho tipera (tych ostatnych vybere GM druheho timu)..
kajo píše:Joe tam povodne ani nefiguroval, ale kedze petrik dobrovolne odstupil, bol donominovany dodatocne. Nechapes, ze sa neda urobit vyber tak, aby boli vsetci spokojni? Navyse ked som limitovany moznostou vyberu len jedneho tipera (tych ostatnych vybere GM druheho timu)..
no dokonca :roll:
Dawe4 píše:Ty jóó :shock: Já jsem nominovaný :yahoo:

Tohle jsem opravdu nečekal a pokusím se důvěru v mojí osobu co nejvíce oplatit :yes:
Velka gratulacia :!: :oslava: :oslava: :oslava:
petrik píše:myslim ze vam opat natrhneme prdel... :clap: :fucker:
aká náhoda,práve som ti to chcel napísať ja,dostanete nášup,na aký len tak nezabudnete,dúfam,že máte veľké tašky,ten nákup bude ťažký :D :fucker:
Dawe4 píše:Ty jóó :shock: Já jsem nominovaný :yahoo:

Tohle jsem opravdu nečekal a pokusím se důvěru v mojí osobu co nejvíce oplatit :yes:
o tom nepochybujem,si šikovný tipér a nomináciu si si plne zaslúžil,rád ťa budem mať v teame ktorý pôjde druhej konferencii natrhnúť prde. :D :fucker:
Dean píše:
Dawe4 píše:Ty jóó :shock: Já jsem nominovaný :yahoo:

Tohle jsem opravdu nečekal a pokusím se důvěru v mojí osobu co nejvíce oplatit :yes:
o tom nepochybujem,si šikovný tipér a nomináciu si si plne zaslúžil,rád ťa budem mať v teame ktorý pôjde druhej konferencii natrhnúť prde. :D :fucker:
Díky, díky. Cením si tvé důvěry. :yes:

Jinak souhlasím. Druhá konference nemá šanci a ne jen že jim natrhneme jejich prde*e :D ale i koule :D :good: Těšte se! :box:
pozrel som si supisky a myslim, ze je zbytocne vobec hrat
Aj ja? :-O Ked som tu v oktobri vstupoval, som myslel ze to ma trochu uroven :lol2:
Neboj FF, tato sutaz urovne pravdaze ma len ti nejako vycnievas. Poklona :good: :poklona:
WildCelt píše:pozrel som si supisky a myslim, ze je zbytocne vobec hrat
tiez si myslim, ale ked vam minulu sezonu nestacilo... :ja_neviem:
:fucker:
petrik píše:
WildCelt píše:pozrel som si supisky a myslim, ze je zbytocne vobec hrat
tiez si myslim, ale ked vam minulu sezonu nestacilo... :ja_neviem:
:fucker:
ale poučili sa z toho petrík a anagažovali mna,Baffyka a Walta aby sme vám vyprášili kožuch a královsky nás zaplatili ich sponzorovia :wink: .Tak urobíme všetko preto, aby tie love nevyleteli hore komínom,ale sme vám prichystali do tašiek ťažký nákup :D :fucker:

naše hymna,ktorá vás zajtra privíta a bude nás hnať dopredu proti vám,natrhnúť vám vaše ..... :D :cinka:

http://www.youtube.com/watch?v=L0u_qJ6fzjc
Dean píše: naše hymna,ktorá vás zajtra privíta a bude nás hnať dopredu proti vám,natrhnúť vám vaše ..... :D :cinka:
LOOOOL len aby to neskoncilo defenestraciou alebo podobnym nasilnym pucom ak mas v teame nejakych hrdych vyhodnarov... :lol: :lol: :lol:
ale to co za vyber postavili Dark Riders, kazdy nam chce len ri*e natrhnut :roll: ale aspon vyhoda, my sa budeme venovat hre a vyhre :wave: :wave: :wave:
Samí buziši. Joe má pravdu. Len ri*e by trhali. :?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES