Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL ALL STAR GAME 2010/2011

Obrázek
VÝBER TIPÉROV
Tímy jednotlivých konferencií sa pre ALL STAR game 2010/2011 (rovnako ako v minulej sezóne) budú skladať z 8 tipérov.

Za GM výberov jednotlivých konferencií budú určení GM tímov, ktoré su po 4. kole na čele svojej konferencie (ak nebudú mať záujem tak manažér ďalšieho teamu atď...).

Ďalej ma garantovanú účasť najlepšie trio tipérov z každej konferencie podľa priebežnej tabuľky jednotlivcov po 4. kole.

Ďalej 1 tipér "vo forme" alebo na "hot streaku" - t.j. najlepší tipér vrámci konferencie v prebiehajúcom 5. kole.

Jedného tipéra si bude môcť každý GM vybrať do tímu podľa vlastného uváženia - nominovať môže ľubovoľného tipéra zo svojej konferencie.

Posledných dvoch tipérov si GM vyberú navzájom - GM určí skupinu 6 tipérov ktorých by chcel na AS game do svojho tímu nominovať a jeho náprotivok t.j. GM opačného výberu mu z jeho skupiny nominovaných vyberie posledných dvoch tipérov do teamu.


edit: :!: deadline pre uzatvorenie supisiek je 20.12.2010 :!:
- v tento den budu nominovani hraci "vo forme" t.j. ti co v ten den budu najvyssie v priebeznej tabulke 5. kola
najneskor v tento den musia svoje nominacie zverejnit aj GM - jedneho tipera do vlastneho teamu a 2 superom zo zoznamov ktore si navzajom pripravia - tieto zoznamy by mohli zverejnit aspon den dopredu ;)


ZÁPAS
Víťaza ALL STAR game určí vyšší súčet bodov 6 najlepších tipérov z jednotlivých tímov.

V prípade remízy nasleduje predĺženie, čiže sa pripočítaju aj body zvyšných dvoch tipérov a vyhráva tím s vyšším celkovým súčtom bodov všetkých tipérov.

V prípade, že ani predĺženie o víťazovi nerozhodne, nasledujú samostatné nájazdy za rovnakých pravidiel ako v kolách hraným zápasovým systémom (GM ešte pred začatím zápasu určia ich poradie).
9 tiperov v TOP10 KTL je z DRK :razzi:
Nič prekvapivé. Naša konferencia je o dosť nadupanejšia...
Gratulujem vasej konferencii, uzite si to, taketo veci sa stavaju raz za 10 rokov :yes:
____________________________________________
švolco píše:taketo veci sa stavaju raz za 10 rokov :yes:

:giggle: c.
tak po skonceni 4. kola mozeme postupne zacat kompletizovat aj supisky:

EAGLES:
GM - kajo (DD)
3 najlepsi tiperi z tabulky jednotlivcov po 4. kole: Lukas33 (DD), BigPete (FB), TA (ST)

DARK RIDERS:
GM - Dean (BF)
3 naj tiperi: kisin (EI), FLYERS FAN (SH), Baffy (BF)

blahozelam a poprosim nominovanych (najma GM) aby tu v tejto teme co najskor potvrdili svoju ucast ;)
švolco píše:Gratulujem vasej konferencii, uzite si to, taketo veci sa stavaju raz za 10 rokov :yes:
____________________________________________
švolco píše:taketo veci sa stavaju raz za 10 rokov :yes:

:giggle: c.
Navic se prohodili BF a SC a Krokodyli kteri byli loni nejlepsim tymem zapadu jsou ted ve stredu tabulky zato Letci svou novou konkurenci trhaji na kusy :cinka:
Rád prijímam šancu viesť team výberu našej konferencie do toho prestižneho súboja KTL ALL STAR ,proti výberu druhej konferencie vedenou starým partákom kajčom,ktorému k nominácii touto cestou gratulujem.. :frajer2:
Konecne bude mat zapad poriadny vyber, lebo ten minulorocny bol dost biedny .... Uz ked bol x-men GM, to hovorilo za vsetko :hroza: :D A dalsi do partie som bol ja a nabby, to bolo ako vtip :hroza: :lol2: Sak to tak aj na konci vyzeralo. O tom debakli sa mi este teraz sniva :cry:
tu by hviezda mojho kalibru nemala chýbať :scare: :scare: :scare: :scare:
pre pripomenutie: KONFERENCIA EAGLES 94 : 77 KONFERENCIA DARK RIDERS

:clap: :clap: :clap:
kua pozeram na tie nominacie a som normalne pomyleny - v podvedomi mam zafixovane ze milos s Baffykom su "nasi" a oni su zrazu u konkurencie :D :P
Kajo vyber mňa a je jasné kto vyhrá :scare: :scare: :scare:
Soupeř...
michal225 píše:Kajo vyber mňa a je jasné kto vyhrá :scare: :scare: :scare:
kde ty chces ist ? :D :lol2:
TT1905 píše:Soupeř...
teraz nehovoríme o tebe :fucker: :scare:
Samozřejmě že ne. Já bych se narozdíl od tebe nehrnul někam kde nemám co dělat :fucker:
Steven píše: edit: :!: deadline pre uzatvorenie supisiek je 20.12.2010 :!:
- v tento den budu nominovani hraci "vo forme" t.j. ti co v ten den budu najvyssie v priebeznej tabulke 5. kola
najneskor v tento den musia svoje nominacie zverejnit aj GM - jedneho tipera do vlastneho teamu a 2 superom zo zoznamov ktore si navzajom pripravia - tieto zoznamy by mohli zverejnit aspon den dopredu ;)
doplneny termin uzatvarania supisiek ;)
TT1905 píše:Samozřejmě že ne. Já bych se narozdíl od tebe nehrnul někam kde nemám co dělat :fucker:
za to že ty na to nemáš je tvoj problém,ja idem kam patrým
michal225 píše:
TT1905 píše:Samozřejmě že ne. Já bych se narozdíl od tebe nehrnul někam kde nemám co dělat :fucker:
za to že ty na to nemáš je tvoj problém,ja idem kam patrým
hádam ja stačilo chalani, skúste si to vykecávať v chate... :thumbsdown: :backtotopic:
Walt píše:
michal225 píše:
TT1905 píše:Samozřejmě že ne. Já bych se narozdíl od tebe nehrnul někam kde nemám co dělat :fucker:
za to že ty na to nemáš je tvoj problém,ja idem kam patrým
hádam ja stačilo chalani, skúste si to vykecávať v chate... :thumbsdown: :backtotopic:
ja si nemám čo s ním povvedať,on sa dovtieral :lol3:
petrik píše:kua pozeram na tie nominacie a som normalne pomyleny - v podvedomi mam zafixovane ze milos s Baffykom su "nasi" a oni su zrazu u konkurencie :D :P
Tak vieš petrik,sponzorov teamov z konferencie Riders,už nebavilo pozerať sa ako dostávajú ich chalani náter, dali dokopy financie , mne a Baffykovi dali tak královskú ponuku ktorá nešla odmietnuť,aby sme zabezpečil naše rodinky na 100 rokov dopredu. :D :oslava:
ked vidim priebezne nominacie, to aby som sa zacal modlit, toto by bol fest prestizny duel :D
Ivan píše:Konecne bude mat zapad poriadny vyber, lebo ten minulorocny bol dost biedny .... Uz ked bol x-men GM, to hovorilo za vsetko :hroza: :D A dalsi do partie som bol ja a nabby, to bolo ako vtip :hroza: :lol2: Sak to tak aj na konci vyzeralo. O tom debakli sa mi este teraz sniva :cry:
Ivan , ved vtedy sa nam dobre darilo sak som bol po 3.kole tusim 2.celkovo a ty dost podobne :ja_neviem: ... akurat nam nevysiel ten zapas
mide16 píše:
Ivan píše:Konecne bude mat zapad poriadny vyber, lebo ten minulorocny bol dost biedny .... Uz ked bol x-men GM, to hovorilo za vsetko :hroza: :D A dalsi do partie som bol ja a nabby, to bolo ako vtip :hroza: :lol2: Sak to tak aj na konci vyzeralo. O tom debakli sa mi este teraz sniva :cry:
Ivan , ved vtedy sa nam dobre darilo sak som bol po 3.kole tusim 2.celkovo a ty dost podobne :ja_neviem: ... akurat nam nevysiel ten zapas
Ja viem, ale aj tak som vedel, ze to pokazime, a ten den nam poriadne nevysiel :verysad:
inak kajo & milos, gratulujem samozrejme :good: aj ostatnym :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG