Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL ALL STAR GAME 2010/2011

Joe ty máš niečo s očami, :-O že tu v tej súvislosti píšeš len o nás a našej konferencii a to už 2 x, rovnako tomu bolo včera v chate :D ,pritom stačí si kuknúť 1 príspevok tu hore a hned bude jasné kto s tým začal? :lol: Poznáš to porekadlo,ako sa do hory volá,tak sa z nej ozýva. :oslava: :frajer2:

Neberte to tak vážne,blížia sa Vianoce treba sa baviť,nie chytať za slovíčka a vyzdvihovať hecovačky. :)
vsak milos, ja sa vas len snazim rozhodit, vyviest z miery :lol2:


a chytat za slovicka? to musim, ide o moj buduci job, takze :frajer2:

no a vianoce? vobec nepocitujem ze idu....
:wave: LET´S GO EAGLES :wave:

víra je naše síla...
http://www.youtube.com/watch?v=P4qsYlJpgho
TT Radio 4ALL posílá vzkaz All-Star výběru konference Dark Riders! Pánové, hlavně dnes večer nebrečte :clap:
http://www.youtube.com/watch?v=MBsPgZLrrxU

:groupwave: EAGLES :groupwave:
a ti, ktori z DR lepsie rozumeju anglicky, mame este iny hit :-D

http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc :lol2:
Ten jsem nevolil z toho důvodu, že refrén obsahuje slova "Stále tě miluju" :D
podstatny je nazov :lol2:
To ano, ale kdybych to sem dal já, čeká mě sprška posměšných připomínek, tak jsem se tomu raději vyhnul. Ale název je všeříkající :biglol:
nooo mame to zatial velmi pekne rozohrate :thumbsup: najmä zasluhou môjho spoluhraca deca :moj:

Ohlund « 24 Dec 2010, 03:47 » 51:37 krásne im dávate zatial

ak sa nic nepredvidatelne nestane :clap: :butt: :clap:
:lol3: :wave: :lol3: :wave: :lol3: :wave: :lol3:

snad som sa neofajcil, vyslo mi to na 70:49 pre nas :clap: :clap: :clap:

:yahoo: :fucker: :yahoo: :fucker: :yahoo:

BUKEKELA VIANOCE VSETKYM! :oslava:
teraz uz len zlomit "kliatbu all star game" a po prvykrat v historii KTL vyhrat celkovy titul aj all star pre tu istu konferenciu... :box:
inak samozrejme kajo & spol. gratz - latku co som vam minuly rok so svojim vyberom nasadil ste urcite nepodliezli :good:
good job :serus:
no a pre milosa s kumpanmi - nepotrebujete pozicat nejake tasky? :lol:
To jsem se teda předvedl :hroza: :lol: Ale hoši paráda, super výkon, jsem na vás pyšnej :wave:
:hroza: sa tu radujete akokeby ste vyhrali nejake majstrovstva :thumbsdown: normalny klasicky zapas, co sa nepodaril :-P
No čo sa dá robiť,boli ste včera lepší,vyhrali ste gratulujem. :wink:

Všetkým vám chalani prajem krásne Vianoce,veľa zdravia,šťastia,lásky a pohody nielen počas dneška ,ale aj do budúceho roka,ktorý už klope na dvere. :wink:
petrik píše:no a pre milosa s kumpanmi - nepotrebujete pozicat nejake tasky? :lol:
no aby mali kde vopchat vianocny darcek od nas :-D
parada :clap: krasna nadielka pod vianocny stromcek a navyse pre mna najlepsi vykon z pomendzi all star tipujucich :clap: :clap: :clap:
Ked už potrebujete z nás si robiť posmech a dobrý deň, tak chalanov z toho vynechajte,nech sa páči triafajte sa do mňa,ja som to zapríčinil ,nesiem najväčšiu zodpovednosť za prehru,tak sa realizujte na mne, ich nechajte na pokoji a užiť si sviatkov. :roll: :wink:


Deco klobúk dole,parádny výkon :yes:
To bol zapas all stars? :lol2: (ale v pohode, skratka vam to nevyslo chalani)

Najvacsi hrdina jednoznacne deco..najprv si musi miestenku vybojovat v poslednom kole, aby nam pomohol takto prevalcovat zjavne dekoncentrovaneho supera :good:

Inak chcem sa podakovat vsetkym spoluhracom. Well done :good:
Baffy « 24 Dec 2010, 07:15 » ... :hroza: to je ostuda,gratuluji,rozdrtili jste nás :poklona2:

neboj baffyku jednu tasku ako spomina petrik zasleme aj do Ostravy :lol2: :wink:

prestiz stivi prestiz :-P bez hecoviaciek a vytesovaciek by to bolo co za all stars :beee: my stari harcovnici :D to vnimame predsa len malinko inak :wink:

co dodat deco :ja_neviem: :cool:

kajco bolo mi potesenim :serus:

milosi, to je v pohode, na papieri ste mali slusnu zostavu, ale nam to proste opät raz pekne sadlo, tak snad v roku 2024 :lol2: :smile03: :ahoj:
Kdyz jste se tak rozjeli s tema videama tak tu mam jedno pro DR :D Jinac ogari z eastu nice job :cool:


____________
ciky caky uz sme zase vyhrali lalala :D c.
tak zase to vyšlo dnes už bývalým kolegům z Eagles parádně....dostali jsme pěkně za uši... gratulace k výhře a zároveň se omlouvám spoluhráčům z DR za svůj ostudný výkon.... :oops:
kajo a nebol to all stars game? :) vsak tolko hviezd nastupilo spolu v jednom time az to znamenalo drtivu vyhru :wave:

konecne som aj ja pricuchol k tomu, co to je vyhrat ASG, pri mojej premiere som to nezvladol, teraz som bol lepsi ako vacsina hracov supera :frajer2: a co je hlavne, kajo nebude siahat na premie :yahoo: a bude na :oslava: :oslava: :oslava:

a pre kolegovcov z dark riders, musite este vela halusiek pojest, aby ste sa mohli s nami rovnat :cinka: :razzi:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS