Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, NAVRHY

arek píše:a kedy si to pozeral? Boli pristupne, ale boli nahodene az pocas piatka..
bol som tam niekedy v piatok večer, klikol som na tipovanie, ale stránka ostala prázdna. Skúšal som potom vybrať aj ďalšie dni, čo sú v ponuke v roletke, ale stránka ostala stále prázdna, teda žiadne zápasy sa nezobrazovali.
Opravdu neni mozne zpristupnit tipovani souperu alespon nasledujici den?
Pokud se evidentne zjistuje podle zacatku zapasu zda se smi jeste tipovat nebo ne, jak velky problem je udelat tuto kontrolu pred zobrazenim tipu v sekci - Prehled tipu
:modlenie:
a k comu ti to je Andy? ja myslim ze je to tak dobre ako to je - tipy by som zobrazil max po skonceni celeho PO, to iste plati pre zakladnu cast, tipy by som dal zobrazit az po zavere kola - vzdy prave skoncene kolo. nevidim dovod nejak viac sledovat tipy superov.
No je mi to napr. k tomu, ze tu soutez vnimam jako zapas dvou tymu. Takze by me treba zajimalo styl, jakym souper tipuje. Takhle proste muzu jen nahazet 1,0,2 na tyden dopredu a pak se jako prijit mrknout, jak to dopadlo...
Tipy souperu po skonceni kola me opravdu nezajimaji.
tak ale zlaty moj ked si si chcel odsledovat styl tipovania tak na to si mal celu sezonu, myslim ze vacsina ludi sa viac menej drzi nejakeho sposobu nevidim zmysel aby si to vedel den potom... mas dokazat svoje kvality - nemas len tak nabuchat nieco ale ked si dobry tak odhadujes co najlepsie vysledky a nie co asi dal super predsa.

timovu taktiku v ramci timu chapem a podporujem ale som proti aby sa zbytocne ovplyvnovali tiperi kvoli superovmu timu


vid teraz EI- WH prve dva zapasy uplne vyrovnane, keby sme tipy videli hned by kazdy hundral ze len sme sa prisposobili a mali o malicko viac stastia, ale ako vidiet vyrovnane to moze byt aj ked tipy supera nevidime
janik píše:som proti aby sa zbytocne ovplyvnovali tiperi kvoli superovmu timu
To jsi mohl napsat hned a tu omacku kolem si klidne nechat od cesty.
Tady je jadro sporu a o tom chci diskutovat. Ok, ty, Azizek jsi proti, treba bude nekdo pro. Pokud ne, nezbyde mi nez se podridit, jenom upozornuju, ze me to proste bavi min.

Ovsem, pak jsou tu jeste lide jako Selly8, kteri maji problem s pochopenim psaneho textu a mysli si, ze chci kopirovat cizi tipy. Tak to odmitam..
Priste tam dam jineho smajlika nebo rovnou napisu do zavorky za to myslim to ze srandy a snad to pochopis...
ja by som tiez bol za to aby sa tipy vsetkych zverejnovali hned ako ich uz nie je mozne zmenit (t.j. hned po zaciatku daneho zapasu)

:plus: vacsia transparentnost (aj ked dufam ze o cestnosti vyhodnocovania nikto nepochybuje)
:plus: vacsi zazitok pre maniakov co by mozno aj po nociach chceli popri sledovani zapasov NHL sledovat aj to ako sa priebezne vyvija ich zapas KTL, pripadne zapasy inych serii

:minus: :ja_neviem:
Selly8 píše:Priste tam dam jineho smajlika nebo rovnou napisu do zavorky za to myslim to ze srandy a snad to pochopis...
Me to v tom kontextu neprislo vhodny ani se smajlem.. :ja_neviem:
Mne by sa to tiez celkom pozdavalo, aspon by si vedel skor na com si a ako dopadol tvoj tim a nemusel cakat na oficialne vyhodnotenie. Ja v tom problem nevidim, pokial je ale nejaky po technickej stranke, to uz :ja_neviem:
aj mne by sa to pozdavalo, ale kto to urobi? :sarcasm:
arek píše:aj mne by sa to pozdavalo, ale kto to urobi? :sarcasm:
No, konecne jsme u jadra :giggle:?
AndyF píše:No je mi to napr. k tomu, ze tu soutez vnimam jako zapas dvou tymu. Takze by me treba zajimalo styl, jakym souper tipuje. Takhle proste muzu jen nahazet 1,0,2 na tyden dopredu a pak se jako prijit mrknout, jak to dopadlo...
Tipy souperu po skonceni kola me opravdu nezajimaji.
tento prispevok obhajuje zapasove kola, tim moze byt ovplyvneny stylom tipovania supera a preto nie je celkom na mieste porovnavat v dany den bodove zisky timov z odlisnych zapasov
Žádám aby někdo něco udělal s webem. Gogo měl natipováno, tipy uložené, večer je kontroloval a byly tam, a ráno n/a, 0 bodů. :roll:
kedy tak zvykne tipovat? - kedy vcera cca natipoval?
Zaujímavé je , že sa to stále deje iba 2 max 3 ludom...
Mne sa to nestalo ešte nikdy... :roll: :roll:
Nechcem vážne vytvarat konflikt, ale už je to vážne dosť otrepané sa na toto stále stažovat.
Kolko krát natipujem, hned skontrolujem ci su tam (zatial sa nestalo že by tipy neostali) a aj rano bolo vsetko tak ako som dal... :ja_neviem:
to je mi luto. Pozrel som sa do databazy, a gogove tipy neboli ani tam :ja_neviem: Ak chce, moze kludne svoje tipy preposielat aj niekomu z nas vyhodnocovatelov, mne, janikovi, ohlundovi alebo dejfovi. To plati aj pre ostatnych.
gogo píše:koukám se na to tipování jako demen*, po minulé chybě, když jsem si nekontroloval uložení mých tipů, po včerejšku už nevím co říct, tipy byly uloženy, ještě večer jsem koukal jestli něco nezměním a ráno tip žádný, nula bodů ... nevím co na to říct, nerad bych někomu ublížil :ja_neviem:
vyzera to tak, ze s tymto ma jediny problem len gogo :hmm:
existuje jednoduche riesenie - ak je niekde nejaky tech.zadrhel, navrhujem, aby gogo preposielal svoje tipy prostr. PM na HF tomu, kto ma momentalne na starosti rannajsie vyhodnocovacky....Ohlund, Janik a nasledne by si jeho tipy z PM, vyhodnocovatelia vytiahli a zapocitali do celkovych stats
gogo môze kludne preposlat svoje tipy aj svojmu GM, aby naahodou nevznikali nejake podozrenia :)
samozrejme, gogo nech normalne skusa tipovat aj na KTL stranke, ale ako taku zebezpeku, by som mu umoznil natipovat aj prostr. PM
cepi píše:vyzera to tak, ze s tymto ma jediny problem len gogo :hmm:
existuje jednoduche riesenie - ak je niekde nejaky tech.zadrhel, navrhujem, aby gogo preposielal svoje tipy prostr. PM na HF tomu, kto ma momentalne na starosti rannajsie vyhodnocovacky....Ohlund, Janik a nasledne by si jeho tipy z PM, vyhodnocovatelia vytiahli a zapocitali do celkovych stats
gogo môze kludne preposlat svoje tipy aj svojmu GM, aby naahodou nevznikali nejake podozrenia :)
samozrejme, gogo nech normalne skusa tipovat aj na KTL stranke, ale ako taku zebezpeku, by som mu umoznil natipovat aj prostr. PM
:thumbsup:
ked tak PM poslat tak aby v nej bol jeho GM, admini cepi a arek a ja a ohlund nech vsetci vidime ze tam tie tipy poslal a uplne najlepsie si spravit screenshot aby to bolo podlozene lebo to neoverime. samozrejme ale bolo by najlepsie zistit ak je tam nejaky problem pripadne nech zanho natipuje napriklad jeho GM zo svojho PC s prihlasovacimi udajmi goga nech sa vyskusa ci nieje problem u goga
este mi napadla jedna vec ja mam pocit ze sa mi raz stalo ze ked som si chcel zmenit nejaky tip uz ked sa nieco hralo - u zapasu kde to este slo tak rano som si aj tak nasiel povodne tipy a nie tie zmenene - nie je to na 100% ale mam taky pocit aj som to tu vtedy niekde pisal.

tak nemenil si si gogo nieco po odohrati nejakeho ineho zapasu? ci by aj tam nemohol byt problem ze uz to tu zmenu proste nejak nezoberie pripadne ci to potom nezrusilo vsetky jeho tipy ak to bolo prvy krat z jeho strany ze nieco proste nestihol a chcel natipovat aspon zvysok
jo děkuji, je docela dobře možné, že se na problému podepisuje moje "padesátka" a jen mám problém si to přiznat :shock: všechno je jednou poprvé, zkusím to jinak, kdyby se problém opakoval, udělám to tak jako navrhuje Cepík ... děkuji
problem bol uz aj predtym a nielen u goga.. takze s 50tkou si nerob starosti :)
janik raz(tusim po prechode na novy hosting) tam bolo zle nastavene casove pasmo a tak sa dalo este tipovat chvilu po zacati, ale to som si pomerne skoro vsimol a nastavil som cas spravne.. ale neviem ci ti teda spätne upravilo tipy alebo co..
sosky pre vitazov KTL, budu riesene po skonceni rocnika NHL
v suvislosti s volbami navrhujem oslovit kandidatov s niekolkymi zakladnymi otazkami a zverejnit tu na jednom mieste ich odpovede aby v tom mali volici prehlad a mohli si lahsie vybrat.

napr.:
O: aky system pre novu sezonu preferujete?
Cathy - najlepsie len jeden tip kol, preferujem hybridne kola
dado - jednoznacne tabulkove kola, pripadne kombinacia hybridnych a tabulkovych kol
dejf - vsetky kola hybridne
TA - max. 2 typy kol, tabulkove + hybridne (viac tabulkovych)
Wildcelt - striedat tabulkove a zapasove kola v pomere 50:50
(to je len priklad, ich skutocny nazor je mozno iny ;) :D )

a tak dalej dalsie "zasadne" otazky... ;)
napr. co by chceli ako komisari dosiahnut, v com by sa angazovali atd. niektori to napisali do topicu "kampan a diskusia" ale niektori nie, tak by to bolo prehladnejsie keby je to niekde pekne zosumarizovane (idealne na zaciatku volebneho topicu)
283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS