Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, NAVRHY

Takový fabulace a ovlivňování voličů člověk neviděl ani při setkání Fica s Paroubkem. :rofl:
kua petrik ty si neni normalny :lol:
ja kukam ze ci im uz vsetkym preplo zas :lol:
Jsem rad, dejf, ze chces vsechny kola hybridni :good:
Nerikej, ze ne, hehe...
oznacil som Wilda + Dada

Wildo - u neho mu davam poslednu sancu :-P stale verim, ze na to proste ma a patri tam :yes:
Dado - mozne pisanie clankov je u mna vyraznym KTL plusom ale samozrejme, nebudem mat nic proti, ak sa v komisii objavi aj nemenovany :D cesky kandidat
Volby dávno skončené a znovu ticho, nikde ani výsledky alebo neaké to slovko k tomu ... :-/
Len dodám že jednoznačne boli zvolení Wildo s dejfom, tušim po 18 hlasov obaja.
Ohlund píše:Volby dávno skončené a znovu ticho, nikde ani výsledky alebo neaké to slovko k tomu ... :-/
Len dodám že jednoznačne boli zvolení Wildo s dejfom, tušim po 18 hlasov obaja.
no tak KTL teraz urcite nie je top prioritou dna, riesia sa MS, vrcholiace PO NHL...
je sice pravda ze by sa patrilo tie volby nejako "oficialne uzavriet" ale tak nie je to nieco co by ktovieako "horelo"
maju vas v pi*i, tak to pochopte.

uz ani nemate pravo vediet vysledok volieb.

teda mate.

spocitajte si ho sami.

a drzte huby.
DADO uz mi zacinas poriadne liezt na nervi si tu ako ... nebudem radsej pokracovat, kym si na HF nebol bolo to 100x normalnejsie a byt to na mne mas uz dozivotny BAN za tie tvoje reakcie a spravanie ake tu predvadzas :!:
dostal malo hlasov tak si cakal...
*tak co si cakal...
Fortune píše:dostal malo hlasov tak si cakal...
malo hlasov? neskoncil som nahodou treti? :rofl:

som zvedavy kto by tebe dal hlas. len nas tu obtazujes svojimi uchylnostami v POKECi a to je vsetko...

Inac som ani nevedel, dokedy trvaju volby. Moja chyba.

Preto, takto oneskorene, dakujem vsetkym, ktori mi dali hlas. Naozaj si to uprimne vazim a dakujem za doveru.

Ako som uz pisal niektorym, keby nahodou prisla ponuka manazovat web KTL, tak budem nad nou seriozne uvazovat. Ak do toho pojdem, tak urcite nikoho z volicov nesklamem. KTL web potrebuje ozivit a byt v plnej prevadzke, prinasat zaujimavosti, rozhovory a nie stagnovat a nezmoct sa ani na suhrn samotnej sezony KTL...
janik píše:DADO uz mi zacinas poriadne liezt na nervi si tu ako ... nebudem radsej pokracovat, kym si na HF nebol bolo to 100x normalnejsie a byt to na mne mas uz dozivotny BAN za tie tvoje reakcie a spravanie ake tu predvadzas :!:
Tak preco nikto neoznami normalne vysledky volieb? Clanok iba s vysledkami? Alebo LEN a LEN jedna posrana sprava, pripadne hromadna PMka?

Sam vies, ze to je chyba. Vedia to aj ostatni. Ale ty a niektori dalsi sa chytia mojho utociaceho prispevku a vsetko otocia tak, ze ja pacham najvacsie zlo. Ze vlastne je to moje vsetko chyba.

Pritom ja aspon tvorim, ale niektori mlcia.

Janik, pobozkaj mi, alebo mi doslova ako pes oliz celu tvar ako prejav vdaky. Ak by som tu nebol ja, nemali by ludia ako ty svoju voodu babiku. Tazsie by znasali tlak a kritiku ostatnych. Alebo by nerobili nic a nikto by nic nerobil. Alebo by sa nasiel niekto talentovanejsi ako ja, ktory by vedel s vami zatocit.

Nepisem Komisii, ale ludom, ktorych sa to tyka a oni vedia, ktori to su.

Ty a tebe podobni ludia sa uz roky rokuce zahravaju s ohnom. Ak nenastane zmena, tak KTL coskoro pribudne velka konkurencia. Ale budu ju robit ludia, ktori to budu chciet robit. A potom... Potom tu uz nebudem ja, ani nikto, komu sa nebude nic pacit. Budu tu mozna dva timy, ktore budu spokojne so vsetkym. Vlastne s nicim. Lebo nicota, to pride...

Kopaj, kopaj, dalej,
chybu nepriznavaj,
hola, hola, hej!
stále to isté, kedy konečne založíš to konkurenčné fórm, stiahneš odtiaľ väčšinu čo stojí za tvojimi prevratnými novinkami a dokážš že máš pravdu..? Alebo na to nemáš gule a radšej tu budeš za debila..? Tak smelo do toho dado... :good:
Walt píše:stále to isté, kedy konečne založíš to konkurenčné fórm, stiahneš odtiaľ väčšinu čo stojí za tvojimi prevratnými novinkami a dokážš že máš pravdu..? Alebo na to nemáš gule a radšej tu budeš za debila..? Tak smelo do toho dado... :good:
Na rozdiel od teba aj nieco dokazem a nebudem sa tu BEZDOVODNE do niekoho obuvat. Ja mam zatial zodpovednost rovnajucu sa tomuto :ho*no: ... Ked si ju mal ty, tak to aj tak vyzeralo.

Nevzdavam sa este a nenecham KTL napospas ludom, ktori ju maju u prdele. Potom prace ludi, akym je arek, vyjde navnivoc a zo dna na den KTL skonci. KTL mi dala vela zabavy a naposledy aj neskutocne vydrety titul. Som jej dlzny toho, aby sa nedostala do vacsich :ho*no:, kam ju doviedli niektori clenovia komisie.

Takze taku radost ti neurobim a nedopustim upadok KTL. To, ze sa ti nepodarilo je skvela vec. No to, ze nebudes v komisii je este lepsia.
od teba to príde troška komicky ak píšeš, že sa chceš pričiniť, aby niekoho práca nevyšla navnivoč... kde si bol doteraz..?
o mne a mojej práci, čo som urobil či neurobil ty písať nemusíš, ja som toho v živote už preskákal a dokázal dosť a aj tu som robil v rámci možností dosť.., ale to tebe nemusím vysvetľovať, lebo človek s klapkami na očiach, ktorého najväčšou zábavou je rýpať spoza klávesnice je pre mňa vzduch...

no a ak si si nevšimol, každý sa venuje MS, stará komisia už nefunguje a nová ešte nie..! Je to chyba samozrejme, ale aby z toho bolo potrebné zasa vytvárať nejaký extrémny problém, to si nemyslím.
Walt píše:od teba to príde troška komicky ak píšeš, že sa chceš pričiniť, aby niekoho práca nevyšla navnivoč... kde si bol doteraz..?
o mne a mojej práci, čo som urobil či neurobil ty písať nemusíš, ja som toho v živote už preskákal a dokázal dosť a aj tu som robil v rámci možností dosť.., ale to tebe nemusím vysvetľovať, lebo človek s klapkami na očiach, ktorého najväčšou zábavou je rýpať spoza klávesnice je pre mňa vzduch...

no a ak si si nevšimol, každý sa venuje MS, stará komisia už nefunguje a nová ešte nie..! Je to chyba samozrejme, ale aby z toho bolo potrebné zasa vytvárať nejaký extrémny problém, to si nemyslím.
Ja nemam problem pomoct. Celkovo HFku som viackrat v minulosti pomohol. Normalne som nuteny tu napisat vsetko, na co si spomeniem:

1. rozhovor s Petrom Budajom
2. sutaz o podpisy Petra Budaja pre 3-5 clenov (ak ma pamat neklame, tak posta vsetky podpisy stratila ... :sok: )
3. promo clanok na NHLpro.cz v case najvacsej slavy tohto webu
4. V neposlednom rade aj financny prispevok.

Mozno toho bolo viac, ale nespomeniem si. Najma prve tri veci su specificke, lebo nikto neurobil nic podobne. Ak niekto do mna bude hustit, ze mi na HF/KTL nezalezi, tak nech si precita tento post. Ale on bude hustit aj tak. :D

No je to velka chyba, ze nefunguje ziadna komisia... Priznal si to a je to fajn. Nevytvaram dramy, len som si rypol a poukazal na to svojskym sposobom. A v podstate pomaham komisii, lebo odputavam pozornost od ich nedoriesenych veci, ktore uz mali byt doriesene...

To, ze som okrem hore spomenutych veci, nepomahal komisii, je preto, ze som nikdy v nej nebol. Bol som tam raz, ale skoncil som, lebo som este predtym prehlasil, ze ak sa mi nepodari presadit to a to, tak skoncim. Viem, ze to bola chyba odist bez boja, ale potom by sa toho mojho slubu chytil napriklad uchylak Fortune a este by si ma niekde pockat a :fifik:

Takze mi na tomto vsetko zalezi, bol som aj na skype konferencii, kde mnohi chybali. Uvidime, co prinesie buducnost. Snad je to len tym oteplenim, ze sa komisia zbrzdila a bude vsetko v poriadku. Pretoze tohtorocne zlozenie sa mi paci o mnoho viac ako minulorocne.

Len prosim ta Walt, naozaj ta slusne prosim, upokoj si uchylaka Fortuneho, lebo zjavne mu to sustavne hranie sa na doby minule, udrelo do hlavy.
lebo tebe fajcenie hracov colorada neudrelo do hlavy co? :D trpak

vidno, ze ked ti nikto nenaletel na sladke recicky tak to skusas drsnym pristupom a struhas tu formu, a tym dosiahnes este vacsi prd ako doteraz!

a dakujeme, ze si opat spomenul svoje milniky zivota, fakt uz sme skoro zabudli... vdaka ti pane boze
Fortune píše:lebo tebe fajcenie hracov colorada neudrelo do hlavy co? :D trpak

vidno, ze ked ti nikto nenaletel na sladke recicky tak to skusas drsnym pristupom a struhas tu formu, a tym dosiahnes este vacsi prd ako doteraz!

a dakujeme, ze si opat spomenul svoje milniky zivota, fakt uz sme skoro zabudli... vdaka ti pane boze
Nepotrebujem sa prezentovat sladkymi recickami. Nemali by ziadny ciel. Ak by tu islo o peniaze alebo o nejake vyhody, tak to je ina vec. Tu ide o hobby, o zabavu, o zodpovednost niecomu sa venovat a tvorit nieco pre druhych. Ak ty chces z toho vytazit nieco viac, tak si na nespravnom fore.

Nespomenul som milniky svojho zivota, lebo som sa nenarodil v roku 2006, kedy som prisiel na toto forum. Spomenul som veci, ktore som pre forum spravil len kvoli tomu, ze Walt taktiez povedal, ze nejaku pracu odviedol. Nechcel som, aby to vyzeralo, ze on nieco spravil a ja nic, tak som napisal konkretne priklad. Kebyze by som nenapisal konkretne priklady, ale vseobecne dristy, tak by si sa toho chytil, ako doposial kazdej jednej veci.
to sa tu zase riesili veci :roll:
sice mi je to divne, ale myslim ze sa zastanem dada :eek2: :D ma totiz podla mna plne pravo byt so sucasnym stavom nespokojny a svoju nespokojnost aj vramci slusnosti prejavovat. vy by ste zrejme tiez boli sklamani keby sa vam podari vyhrat KTL a nedockate sa na tu temu ani jedineho clanku na stranke ani nicoho. organizacia tych volieb tiez nebola dotiahnuta, vyhlasili sa volby a tym to pre organizatorov zhaslo, volby neboli po uplynuti urceneho terminu nijako uzatvorene ci vyhodnotene, ziadne vysledky neboli vyhlasene - bez ohladu na okolnosti a na sustredenie sa na playoff NHL ci MS su to nedostatky s ktorymi maju radovi ucastnici KTL pravo byt nespokojni.
ak sa vam nepaci dadov styl resp. sposob jeho kritiky tak si ho dajte do ignore listu, bude to urcite lepsie ako rozputanie takejto nic neriesiacej ci priam urazlivej diskusie... :thumbsdown:
momentalna situacia je specificka aj v tom, ze ako pise Walt, stara komisia povazuje svoje posobenie uz za ukoncene, nova zase este nebola ustanovena, takze momentalne vladne akasi docasna anarchia :D na to sa vsak vyhovarat neda, je to len dalsi z organizacnych problemov ktory by ti co im na tom zalezi mohli skritizovat... :neviem:
Dakujem Petrik.

Myslim si, ze Petrikov post je dokazom, ze vacsina ludi zo sucasnej komisie vie, ze proti nim nemam "to", co som mal proti predoslej. A ze dokazu zniest kritiku akymkolvek sposobom podanu.

:klobuk:
co sa tyka volieb, ich konanie sa hned po skonceni sezony KTL je podla mna chybou

mnohi, ci uz ti, ktori ju riadia ci samotni tiperi maju toho plne zuby a chce to cas znova prist tomu na chut

zamer petrika, ze je tu po skonceni sezony dost aktivnych userov mal sice nieco do seba, ale jasne sa hlavne teraz ukazalo, ze sa sustredia na vrcholiace sa hokejove boje

a ku skoremu zvoleniu komisie koli tomu, aby mala viac casu na pripravu novej sezony sa ani nebudem vyjadrovat, kedze viem i z vlastnej skusenosti, ze sa to aj tak zvykne robit az na poslednu chvilu :D

preto si znovu trosku rypnem, nemusi len dado :jn: termin volieb, ktory bol ked som bol v komisii bol omnoho lepsi, kandidatura zacinala pocas draftu NHL a samotne volby prebiehali pocas otvorenia trhu s volnymi hracmi v NHL, cize tiez v case, ked tieto udalosti prilakavaju sem na forum znovu userov i pocas uz krasnych letnych dni a co je hlavne, je to uz obdobie novych nadeji pred novou sezonou, kedy sa uz vsetci pomaly zacinaju tesit z bliziacej sa sezony, co je presny opak toho znechutenia, ake je este aj teraz u niektorych

a este jedna poznamka, kedze niektori by chceli predlzovat sezonu, tipovat dlho, radsej tipovat kratsie, hrat vypate playoff, zazivat i velke sklamania a mat dlhsi cas si od toho oddychnut, potom sa clovek na to omnoho viac tesi, ako keby to ma byt len taka pomaly uz rutina, ze len tipovat, tipovat a tipovat


vdaka za hlasy

:)
WildCelt píše:co sa tyka volieb, ich konanie sa hned po skonceni sezony KTL je podla mna chybou

mnohi, ci uz ti, ktori ju riadia ci samotni tiperi maju toho plne zuby a chce to cas znova prist tomu na chut

zamer petrika, ze je tu po skonceni sezony dost aktivnych userov mal sice nieco do seba, ale jasne sa hlavne teraz ukazalo, ze sa sustredia na vrcholiace sa hokejove boje

a ku skoremu zvoleniu komisie koli tomu, aby mala viac casu na pripravu novej sezony sa ani nebudem vyjadrovat, kedze viem i z vlastnej skusenosti, ze sa to aj tak zvykne robit az na poslednu chvilu :D

preto si znovu trosku rypnem, nemusi len dado :jn: termin volieb, ktory bol ked som bol v komisii bol omnoho lepsi, kandidatura zacinala pocas draftu NHL a samotne volby prebiehali pocas otvorenia trhu s volnymi hracmi v NHL, cize tiez v case, ked tieto udalosti prilakavaju sem na forum znovu userov i pocas uz krasnych letnych dni a co je hlavne, je to uz obdobie novych nadeji pred novou sezonou, kedy sa uz vsetci pomaly zacinaju tesit z bliziacej sa sezony, co je presny opak toho znechutenia, ake je este aj teraz u niektorych

a este jedna poznamka, kedze niektori by chceli predlzovat sezonu, tipovat dlho, radsej tipovat kratsie, hrat vypate playoff, zazivat i velke sklamania a mat dlhsi cas si od toho oddychnut, potom sa clovek na to omnoho viac tesi, ako keby to ma byt len taka pomaly uz rutina, ze len tipovat, tipovat a tipovat


vdaka za hlasy

:)
no IMO nie je problem s nezaujmom "volicov", tych 29 zucastnenych ludi je cca 35%, to je na pomery KTL podla mna celkom slusne cislo a nezda sa mi pravdepodobne ze by neskorsi termin na prelome juna/jula mal potencial tento pocet zucastnenych ludi nejako vyrazne zvysit. podobna ucast bola aj v ankete o tom kto aky typ kola preferuje, aj tam sa vyjadrilo +/- 30 ludi.
samozrejme ze by bolo super aby sa volieb a podobnych dolezitych ankiet/hlasovani zucastnilo viac ludi - 50-60 ci este viac - ale dufat v nieco take je zrejme nerealne. predsa len ta situacia sa oproti napr. 3-4 rokom dozadu zmenila, vela ludi ktori KTL vyraznejsie prezivali a zaujimali sa o nu poodchadzalo a ti co ich nahradili nie su vo vacsine pripadov az taki angazovani. je to samozrejme skoda, ale tazko sa s tym da nieco robit

problem je IMO v tom ze arek ma teraz zrejme skuskove obdobie + boli MS a tak nejaka KTL, s ktorou sa musel dost s*at posledneho vyse pol roka a ktora tak ci tak zacne az o 5 mesiacov musi byt v jeho rebricku majovych priorit uplne prirodzene podstatne nizsie... a nikto dalsi zo starej komisie (snad s vynimkou schvolca ktory ale odisiel do USA) nebol schopny areka v tychto organizacnych zalezitostiach podporit a pomoct (aspon teda co sa nejakych oficialnych vyhlaseni pre verejnost tyka - co kto robil vramci komisie netusim, posudit mozem iba ako sa kto (ne)prejavoval v komunikacii s nami radovymi tipermi). a vysledok - nedotiahnutych / neuzavretych veci bolo tuto sezonu viac ako by bolo zdrave (a ani zdaleka nesuviseli s prechodom na samostatny web a novym sposobom tipovania, co by este bolo ako-tak ospravedlnitelne), co je podla mna skoda, lebo urcite nielen mne to celkovy dojem zo sezony trosku pokazilo...
spominal som pocet hlasujucich :?: narazal som na celkovu atmosferu, ze nikto nema ani chut napisat, ze co a ako, este stale je tu citit tu staru sezonu

cize tato zmena nepriniesla zelany efekt, sam si naznacil, ze sa pocet hlasov pohybuje v rovnakych cislach v oboch obdobiach, takze preco to nevratit ako to bolo, bola to len dalsia zbytocna zmena k nicomu, ako mnohe ine
WildCelt píše:spominal som pocet hlasujucich :?: narazal som na celkovu atmosferu, ze nikto nema ani chut napisat, ze co a ako, este stale je tu citit tu staru sezonu

cize tato zmena nepriniesla zelany efekt, sam si naznacil, ze sa pocet hlasov pohybuje v rovnakych cislach v oboch obdobiach, takze preco to nevratit ako to bolo, bola to len dalsia zbytocna zmena k nicomu, ako mnohe ine
:D nic take som nenaznacoval :D
pisal som ze podla mna ten termina na prelome juna/jula nema potencial vyrazne zvysit pocet zucastnenych

osobne mi je to ale v podstate fuk, ti co maju zaujem a odsleduju si to sa volieb zucastnia ci uz v aprili juni alebo septembri, ti co zaujem nemaju sa pravdepodobne tak ci tak nezucastnia... po tych par sezonych som dospel k nazoru ze termin konania volieb ucast v pozitivnom ci negativnom zmysle ovplyvni len malo
ale tu vobec nejde o ucast, ide o to, ze by mal byt nejaky cas si premysliet ci vobec clovek chce ist do toho ci nechce, vsetci mali toho plne zuby, po case by mozno skusili ist do toho viaceri, mozno i ti, ktori tam boli
283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG