Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, NAVRHY

jj, s tym suhlasim
WildCelt píše:ale tu vobec nejde o ucast, ide o to, ze by mal byt nejaky cas si premysliet ci vobec clovek chce ist do toho ci nechce, vsetci mali toho plne zuby, po case by mozno skusili ist do toho viaceri, mozno i ti, ktori tam boli
Má to svoju logiku :yes:
tak od ukoncenia volieb uz presli takmer 3 tyzdne. MS skoncili pred viac ako tyzdnom
vysledky volieb stale nie su nijako oficialne vyhlasene, nova komisia stale nebola nijako "ustanovena" ci nieco podobne (skratka este nezacala svoju cinnost), nemame vytvorene ziadne komisionarske forum kde by sme pripadne mohli zacat nieco riesit... - skratka a dobre, nedeje sa vobec nic

vsetko toto sa zrejme ocakava od areka, ak nie pre nic ine tak aspon preto ze jediny v novej komisii je adminom a moze teda vytvarat specialne subfora, davat k nim pristupy atd atd a tiez je jedinym pokracujucim clenom starej komisie. arek pls, ja viem ze mas zrejme skuskove a teda uplne ine problemy, ale skus dat aspon nejaky strucny oznam kedy mozeme nieco ocakavat, nech zase nedavame zamienky istym vyryvacom na ich "konstruktivne" kritiky...

kludne by mi ku stastiu stacilo jednoriadkove avizo napr.: "nova komisia zacne svoju cinnost v druhej polovici juna" alebo nieco podobne... lebo takto to ozaj vyzera ze na to vsetci kadime :P aj nejaky vseobecny termin je lepsi ako ziaden, neskor sa moze podla aktualnej situacie upresnit ;)
chalani, mal som skuskove, potom statnice, a teraz ma este dalsie statnice cakaju (posledne 11.6.)...tak treba vydrzat a dame sa do roboty. Vysledky volieb mozes kludne vyhlasit aj ty petrik, poverujem ta tym :D
arek píše:chalani, mal som skuskove, potom statnice, a teraz ma este dalsie statnice cakaju (posledne 11.6.)...tak treba vydrzat a dame sa do roboty. Vysledky volieb mozes kludne vyhlasit aj ty petrik, poverujem ta tym :D
tak dik :D
nejdem sa vracat k tomu co bolo ani ku praci komisie, cez leto si zvoleni clenovia verim sadnu spolu minimalne tu na fore alebo na skype a pokusime sa pre ludi pripravit dobre zorganizovanu sezonu kde sa pokusime vyvarovat chyb, tie vsak urcite budu lebo nie sme stroje no urcite verim tomu ze minimalne zaklady budu robene tak ako byt robene maju

kritika najma konstruktivna je vacsinou k dobru veci a moze posuvat veci k lepsiemu no pre mna osobne bude dolezita najma od niekoho kto sa aj sam bude schopny zapojit do prace ked na to pride moznost lebo len kecat dokaze kazdy no prilozit skutocne ruku k dielu len malo kto, najma ked ide len o zabavu a nie su za to ziadne odmeny, ziadne sochy ani ine ovacie a mnohokrat sa skor dostane tej nechcenej odmeny v podobe kritiky hundrania a dalsich podobnych zalezitosti.

teraz uzivajte volna od tohto pekneho sportu a ked pride spravny cas tak sa vsetci s chutou pustime do prace
janik píše: cez leto si zvoleni clenovia verim sadnu spolu minimalne tu na fore alebo na skype a pokusime sa pre ludi pripravit dobre zorganizovanu sezonu kde sa pokusime vyvarovat chyb,
Hlavne budte v komisii pripravení aj nato že sezona bude kvôli výluke skrátená, ovplyvní to počet kôl aj ich dlžku...
Ohlund píše:
janik píše: cez leto si zvoleni clenovia verim sadnu spolu minimalne tu na fore alebo na skype a pokusime sa pre ludi pripravit dobre zorganizovanu sezonu kde sa pokusime vyvarovat chyb,
Hlavne budte v komisii pripravení aj nato že sezona bude kvôli výluke skrátená, ovplyvní to počet kôl aj ich dlžku...
jasne ale to sa dozvieme az neskor a mozno to ani sami v NHL nebudu vediet do poslednej chvile ale myslim ze v komisii je dost skusenych ludi aby na nieco take dokazali reagovat dostatocne kvalitne
283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS