Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Lukas33 píše:Na začiatok sa treba hlavne rozhodnúť aký typ ligy.

1. Points – V každom kole sa spočítajú body získané hráčmi. (G,A,Pts...) Tie sa potom pripisujú do tabuľky.

2. Rottieserie – V každom kole sa urobí tabuľka v každej bodovanej kategórii. (G,A,Pts...) Za umiestnenie v každej z kategórii sa pridelujú body.(Ak 20 manažerov – 1. – 20b.....20. – 1b.) Tie sa potom zrátajú a pripočítavajú do tabuľky ligy. Napr. Máme 6 bodovaných kategórii a 20 účastníkov. A môj tím sa v každej umiestní na poslednm mieste, teda do ligovej tabuľky si pripíšem 6x1 – 6 bodov.

3. Head to head – Vzájomné zápasy tímov, o víťazovi rozhoduje počet získaných bodov. Za víťazstvo v zápase (remízu) sa prideľujú body do tabuľky.

Ďalej treba dohodnúť spôsob draftu.

1. Live – Dohodneme sa na niektorý termín a čas a draft prebehne v reálnom čase. Ak nie ste prítomný draftuje za vás hra. Buď podľa vami pripraveného rebríčku hráčov alebo podľa defeaultného. V každom kole máte na draft 90 sekúnd. Ak by ste si potrebovali na 5 min odskočiť a nestihnete to, opäť za vás draftuje hra. Netreba sa báť, že zoberie nejakého mantáka, :) keď som čítal ako ten systém funguje je dosť možné, že vyberie lepšie ako vy.

2. Offline – Jednoducho urobíme draft mimo yahoo a potom sa dodatočne doplní kto koho draftoval.

3. Autopick – Čo dodať, celý draft vybaví hra. Ale to hádam nechceme. :)

Ja sa prikláňam k Live draftu. Na termíne sa snáď zhodneme a každý si hádam 2 hodinky na draft nájde. Neviem si predstaviť že by sa nám podaril uskutočniť offline draft. Viď Kráľ draftu.

Nastavenia ligy. Zvýraznené sú moje odporúčania. Pri tých označených otáznikom som si nie celkom istý. Privítam akékoľvek nápady na zmenu.

Rotisserie & Fantasy Points Settings:
Teams in League: 4-20 ???
Players per Team: 1-25 25
Injured Reserve: 0-5 1?
Maximum Player Acquisitions per Season: None Allowed
No Maximum;
1-100
Maximum Player Acquisitions per Week: None Allowed;
No Maximum;
1-25
Maximum Trades: None Allowed;
No Maximum;
1-40
Waiver Period: 0-7 days 2
Trade Reject Time: 0-7 days 2
Trade Deadline:
None;
February 18;
February 25;
March 4; ??
March 11;
March 18
Maximum Games per Position:
None;
82 ???

Head-to-Head Settings:
Teams in League: 4-20 (even numbers only)???
Players per Team: 1-25 25
Injured Reserve: 0-5 1?? (musí byť naozaj na IR, môžete za neho zobrať náhradu)
Maximum Player Acquisitions:
None Allowed;
No Maximum;
1-100
Maximum Trades:
None Allowed;
No Maximum;
1-40
Waiver Period: 0-7 days 2
Trade Reject Time: 0-7 days 2
Trade Deadline:
None;
February 18;
February 25;
March 4; ???
March 11;
March 18
Playoffs
None;
Weeks 23 & 24 (4 teams & 4 in consolation);
Weeks 24 & 25 (4 teams & 4 in consolation;
Weeks 22, 23, & 24 (6 teams & no consolation);
Weeks 23, 24, & 25 (6 teams & no consolation);
Weeks 22, 23, & 24 (8 teams & no consolation);
Weeks 23, 24, & 25 (8 teams & no consolation) ??? Podľa počtu účastníkov
Minimum Goaltender Games per Team (each week):
None;
1-15 3 ??

Súpiska.

All League Roster Positions:
Position Abbv. Min-Max Allowed
Center: C 0-5 4-5
Left Wing: LW 0-5 4-5
Right Wing: RW 0-5 4-5
Any Wing: W 0-10 8-10
Any Forward: F 0-15 12-15
Defenseman: D 0-10 6-10
Goaltender: G 0-5 2-4
Utility (non-goalie): Util 0-5 ??? neviem co je ale zistím to :)
Injured Reserve: IR 0-5 1
Bench: BN 0-20 5
Teda v zostave na zápas bude klasicky 20 hráčov. (12-6-2). Na „tribúne“ 5 záložných hráčov.

Jednotlivé kategórie za kt. ú môcť hráči získať body.

Statistical Categories:
Forwards/Defensemen:
G -- Goals;
A -- Assists;
P -- Points;
+/- -- Plus/Minus;

PIM -- Penalty Minutes; ??????
PPG -- Powerplay Goals;
PPA -- Powerplay Assists;
PPP -- Powerplay Points;
SHG -- Shorthanded Goals;
SHA -- Shorthanded Assists;
SHP -- Shorthanded Points;
GWG -- Game-Winning Goals;

SOG -- Shots on Goal; ?????
SH% -- Shooting Percentage (Rotisserie, Head-to-Head Only);??
FW -- Faceoffs Won;
FL -- Faceoffs Lost nie
Goaltending:
GS -- Games Started;
W -- Wins;

T -- Ties; ???
L -- Losses; nie
SHO -- Shutouts;
SA -- Shots Against; ????
SV -- Saves Made;
GA -- Goals Against;
GAA -- Goals-Against Average (Rotisserie, Head-to-Head Only);
SV% -- Save Percentage (Rotisserie, Head-to-Head Only)


Tak, myslím že to je všetko. :)
Týmy:

1. Burning Well Forests - ThrashersFan
2. Houston Bulls - leo
3. Miami Eagles - DIDI
4. Providence Thrashers
5. Springfield Icetopes
6. Winnipeg Knights - Lukas33
leo píše:Týmy:

1. Burning Well Forests - The Thrasher
2. Houston Bulls - leo
3. Miami Eagles - DIDI
4. Providence Thrashers - ThrashersFan
5. Springfield Icetopes - Nabby
6. Winnipeg Knights - Lukas33
Hurá, vedu ligu!!! :-D
Města:

Kanada: Toronto,Montreal,Vancouver,Calgary,Edmonton,Winnipeg,Quebec,Hamilton

USA: New York,Los Angeles,Chicago,Dallas,Philadelphia,Houston,Miami,Atlanta,Washington,Boston,Detroit,Phoenix,San Francisco,Oakland,San Jose,Seattle,Minneapolis,St.Paul,San Diego,Bloomington,St.Louis,Tampa,Denver,Pittsburgh,Portland,Cincinnati,Sacramento,Cleveland,Orlando,San Antonio,Kansas City,Las Vegas,Columbus,Indianapolis,Charlotte,Austin,Providence,Nashville,Milwaukee,Jacksonville,Memphis,Louisville,Oklahoma City,New Orleans,Buffalo,Salt Lake City,Raleigh
uz som sa pridal aj ja :good: len mi nejde dat logo timu :-(
Mohu se zeptat kde toto najdu? Kam se přihlásit? Rád bych se zúčastnil.
Moj tim je Hamilton lackhawks, lebo som zabudol meno ,alebo heslo, alebo oboje zo stareho uctu :D, takze Miami Eagles budu zmazani, uz som informoval lukasa
Dawe, pozri tu http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... &sk=t&sd=a

a hlavne teda posledne 2 strany.
Hm tak jsem to nějak prošel a to není pro mě. Nejdu do toho.
Tak uz som sa nejak preklikal a vznikol novy tym

Boston Bears

Obrázek


(spojitost s akymkolvek klubom NHL je cisto zamerna :D )
Skorpion píše:Tak uz som sa nejak preklikal a vznikol novy tym

Boston Bears

Obrázek


(spojitost s akymkolvek klubom NHL je cisto zamerna :D )
:roll:
arek píše:uz som sa pridal aj ja :good: len mi nejde dat logo timu :-(
Ja mám tiež problémik s logom. Nech ho upravujem ako chcem, nechce mi to dovoliť dať ho celé. Ale keď som skúsil iné tak to išlo. Tak neviem v čom je problém. :ja_neviem:
mne islo vsetko OK. Neviem, v com by mohol byt problem. Skratka uploadnut obrazok, orezat a tot vso :ja_neviem:
Uz jsem se pridal i ja :) Muj tym je San Francisco PartyCrashers. S logem a veci podobnymi si zatim hlavu nelamu a ani na to ted nemam cas. Az budu doma, mrknu na to.
Lukas33 píše:
arek píše:uz som sa pridal aj ja :good: len mi nejde dat logo timu :-(
Ja mám tiež problémik s logom. Nech ho upravujem ako chcem, nechce mi to dovoliť dať ho celé. Ale keď som skúsil iné tak to išlo. Tak neviem v čom je problém. :ja_neviem:
Musíš mít čtverec...jak máš obdélník, tak ho celý nedáš...
A čtverec jde celej vždycky, to je ověřený :-)
Co znamena to trade?To muzu po draftovani i hrace vymenovat?
Áno, po drafte môžeš robiť s hráčmi čo chceš. Vymieňať ich s iným manažérom, dať ich na waiver list alebo podpisovať voľných hráčov. (tých kt. nikto nedraftoval)
The Thrasher píše: Musíš mít čtverec...jak máš obdélník, tak ho celý nedáš...
A čtverec jde celej vždycky, to je ověřený :-)
Aha, to znie logicky. :biglol: Idem skúsiť. Vďaka.
chalani, nechcem sa vam do toho miesat, ale tak neda mi to :D

Predmet: potrebujeme doplnit stav !!!
mame teraz 14 managerov. takze este tych 6 by bola fasa. ak o niekom viete (ale kto by to hraval pravidelne), dajte mu na znamost a nech si vytvori tim... Opät plati pravildo - kto skôr pride, ten skor melie...

skoda, ze sa pustate do vlastnej ligy, ked sa mohlo kludne spojit HF + HP, kde je garancia ze to bude fungovat celu sezonu..neviem preco, ale tu by som taku zaruku nemal...ani u vas nie je taky idealny pocet, ta 20tka je proste najidealnejsia, tak stale plati, kto by mal zaujem riest managera, ktory ma v malicku Homi z HP paci sa..vedel by som si tam predstavit skorpyho, ktory mi minulu sezonu spominal, ze by do toho siel, sellyho, lukyho atd. , ale tak je to na vas..ale casu je malo..ako pise Andrej kto skôr pride, ten skor melie...nas online draft startuje 20.9. o 21:00 :frajer2:

:arrow: http://homer-j.blog.hokejportal.sk/?124 ... a#pid30870
Ja som podľa tej diskusie čo tam bežala pretým očakával, že to budú mať preplnené a že by sme sa tam dostali tak 2 až 3. Keby som to vedel asi by som sa zapojil tam.
Ale teraz keď už je tu 13 manažérov (iba o 1 menej ako tam :frajer2: ) tak by bolo blbé keby som to nechal tak a išiel tam. A čo sa týka toho či to vydrží celú sezónu asi to nie je také isté ako u nich. Na druhú stranu pohľad na náš zoznam prihlásených je myslím si dostatočnou garanciou kvality. :)
cepi, spominal som, ze by som siel. No pravdupovediac som myslel, ze je to tato liga, co sa teraz tvori. Trocha som to domotal :oops: . Ked uz som sa tu zaregistroval, tak zostanem. Nerozmysla sa o spojeni tychto dvoch lig? Mat nejakych 26-28 tymov by tiez nemuselo byt zle...
Skorpi: no max. pocet timov je 20.
cepi: tak ako Lukas, ked som pred casom navstivil tu diskusiu na HP (vtedy este ked som sa tam chcel pridat), tak tam boli prispevky typu: nechceme nikoho ineho, len svoji,...a takisto sa mi zdalo ze s poctom ludi nemate problem. Teraz mi to pride tak, ze topiaci sa aj slamky chyta (nemyslim to konkretne na teba :wink:
___________
inak toto ma presne napadlo a chystam sa to tam supnut v ramci diskusie; supol by som to tam aj bez tvojho prispevku
:wink:
kajo píše:Skorpi: no max. pocet timov je 20.
cepi: tak ako Lukas, ked som pred casom navstivil tu diskusiu na HP (vtedy este ked som sa tam chcel pridat), tak tam boli prispevky typu: nechceme nikoho ineho, len svoji,...a takisto sa mi zdalo ze s poctom ludi nemate problem. Teraz mi to pride tak, ze topiaci sa aj slamky chyta (nemyslim to konkretne na teba :wink:
___________
inak toto ma presne napadlo a chystam sa to tam supnut v ramci diskusie; supol by som to tam aj bez tvojho prispevku
:wink:
Tak som si este raz specialne precital ten blog,kde Homer pozyva hracov do hokejportal ligy,ale nenasiel som tam nikde ,ze "nechceme nikoho ineho,len svoji",alebo nieco podobne,naozaj neviem odkial si to zobral.Je to velka skoda,poznam tu na tomto fore kopec super ludi,ktory hokej miluju ako ja,alebo chlapci ktory hraju hokejportal ligu,mohli sme sa nejako dohodnut.

Je to velka skoda,ono sa da zobrat cudzincov,teda doplnit stav do 20,ale nikto nezaruci,ze dotycny dohraje celu sezonu a nevykasle sa na to,ako sa nam to stalo v poslednej sezone..Mozno preto sa v nejakom starsom prispevku mohla objavit poznamka,ze nechceme kazdeho,ale takeho co to dohra do konca.
cepi kdyz uz jsem se dal tady tak nebudu utikat z boje :) Navic uz tak zhruba vim co muzu od ostatnich cekat, akorat me zajima kdy bude ten draft :) Snad az nekdy koncem mesice :roll:
Popradcan píše: Tak som si este raz specialne precital ten blog,kde Homer pozyva hracov do hokejportal ligy,ale nenasiel som tam nikde ,ze "nechceme nikoho ineho,len svoji",alebo nieco podobne,naozaj neviem odkial si to zobral.Je to velka skoda,poznam tu na tomto fore kopec super ludi,ktory hokej miluju ako ja,alebo chlapci ktory hraju hokejportal ligu,mohli sme sa nejako dohodnut.

Je to velka skoda,ono sa da zobrat cudzincov,teda doplnit stav do 20,ale nikto nezaruci,ze dotycny dohraje celu sezonu a nevykasle sa na to,ako sa nam to stalo v poslednej sezone..Mozno preto sa v nejakom starsom prispevku mohla objavit poznamka,ze nechceme kazdeho,ale takeho co to dohra do konca.
Ono to bolo ešte v tom staršom blogu. http://joescores.blog.hokejportal.sk/?1 ... a#pid29926. Nie je tam priamo napísané že nechcú nikoho iného ale vyzeralo to tak, že budete mať plno.
live draft na 20.sept by mi mal vyhovovat.
20. bych nejspíš měl mít čas :-)
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS