Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

dejf píše:
Selly8 píše:Arek ocekavam nejakou odmenu :jn:
Místo žlutý budeš růžovej.
:jupi:
petrik píše:
Antonor píše:ja som uz z hry vonku :-(
uff, ale dobre si to este tuto poslednu noc otocil... nakoniec je to len tesna vyhra 9:8 (v brane nakoniec opat 6:0 pre mna :sok: )
tak ci tak, druhu polovicu sezony som zakoncil bilanciou 10-1 :cinka:

v prvom kole budeme krotit nejakych mackov, kedze cepi si na PO zjavne vyberal supera a vynral si mna... :petrik: o motivaciu navyse ho sundat :petrik: :box:


tak v brane mam dlhodoby problem a kedze moji brankari odohrali len 5 zapasov tak to bolo 0:6..co sa tyka ostatnych stats tak to dopadlo asi tak nejak ako som to ocakaval...co sa tyka sezony...mal som zly draft netrafil som sa vo vela hracoch a preto som musel trejdovat ...napokon to v poli nevyzera na konci sezony vobec zle len ta brana
cepi píše:blahozelam Redymu k zasluzenemu triumfu a potvrdilo sa
cepi píše:Denver Blizzard (na zaver super tazkeho kalibru)
vysledok sice hovori jasnou recou, ale v niektorych stats to bolo znacne vyrovnane

G - 13:14
A - 18:18
B - 31:32
HIT - 98:100
BLK - 65:65
v GS ma Redy zvalcoval, forma jeho COL GS je momentalne neskutocna

kazdopadne, mam 100 chuti niekoho niekde poslat

neda mi nezareagovat na suboj Poprad Blackhawks - Quebec Flyers 13:2....

prakticky pocas celej sezony sa snazim apelovat na to, aby aj porazeni, nepostupujuci GM´s, tuto hru dohrali, dobojovali do konca, lebo svojou neaktivitou potapaju ostatnych GM´s....nula bodov, tak asi takto nejako dopadla moja snaha.....samozrejme, nehadzem vsetkych do jedneho vreca, v tomto konkretnom pripade reagujem na Rona a naopak, klobuk dolu pred takym Revom, plantajucom sa na samom dne ligy, ktory este nejaky den spät riesil moves, mal aktivnych hracov v poli....ale Rono sa na to totalne vybodol....viem o tom, ze ak by som porazil Redyho, tento suboj je z môjho pohladu v podstate nepodstatny, ale ide mi o cely ten princip....stacilo, ak by to Rono dohral ferovym spôsobom a nemusel som sa tu vyplakavat.....viem aj o tom, ze Rono bol na horach, ale aky problem, si nastavit roster na cely tyzden a pocas vikendu bol uz Rono doma, kedze jeho posledna yahoo navsteva bola Sat Mar 17 9:29pm CET, aj napriekt tomu hracov ponechal na benchi (ci neriesiacich IR) ....v posledny hraci den BN - Staal, Hartnell (2+0; 2+1)a inak to v suboji medzi Poprad Blackhawks® - Quebec Flyers ani dopadnut nemohlo (blahozelam k Popradcanovi k 1.miestu).

beriem, mozno ide o moju smolu, nepozornost, ci naivitu, ze som si Rona neustrazil, neupozornil ho na to, aby svojich aktivnych hracov nechaval na benchi, ale dobre vedel, ze ich tam ma, kedze sa o tom v priebehu tyzdna na chate s popim bavili a popi ho podpichol, navrhol, ci vazne, ci v ramci srandy, aby nechal sediet hracov na benchi, ze mu to pomôze....mozno to popi myslel zo srandy, v pohode, tiez som mohol o to Redyho v ramci nejakej srandy poprosit, ale zda sa, ze to u Rona zafungovalo, Rono :serus:

môzem tu menit, vymienat, spekulovat, ked svoj osud aj tak nemam vo svojich rukach a moja celosezonna snaha vide nakoniec nazmar....ano, ide "len" o zakladnu cast, ale 1.miesto po jej skonceni ma svoju vahu, jednak co sa tyka takej prestize, no predovsetkym moznost vyfasovat prijatelnejsieho supera (ano chcel som sa vyhnut petrikovi a vyfasovat supera na 8.priecke, napr. areka) a aj v ramci vyrovnaneho PO suboja, kde vyssie umiesteny tim po zakladnej casti môze naklonit vitaznu misku vah na svoju stranu....to vsetko by som neriesil, ak by som o to 1.miesto prisiel ferovym spôsobom, takto....ano, je to len hra, ale je to hra na dlhe trate, berieme ju aj celkom seriozne a sami dobre viete, ze si na tej (ne)aktivite GM´s davam obzvlast zalezat, no taketo podkopavacky ma utvrdzuju v tom, ze to asi nema vyznam a môzem sa preto na to cele vy*ebat
Neměl jsem šanci na play-off... Znechutili jste mě tím, že jste tehdy odmítli trade Kopitar+Benn for Datsyuk+Hanzal, a pokud se nemýlím, i ty si členek té komise, takže proč bych na jeden den nemohl Popradovi vyhovět :hmm: Vy jste mě ublížili na, dejme tomu, půl sezony... :psst:
Rono píše:Neměl jsem šanci na play-off... Znechutili jste mě tím, že jste tehdy odmítli trade Kopitar+Benn for Datsyuk+Hanzal, a pokud se nemýlím, i ty si členek té komise, takže proč bych na jeden den nemohl Popradovi vyhovět :hmm: Vy jste mě ublížili na, dejme tomu, půl sezony... :psst:
wow, tomu sa uz povie spravny pristup :slap:
:thumbsdown:
akekolvek dohody by mal ist uplne bokom :noway: . Je to svinstvo voci ostatnym. Prave kvoli takymto spekulaciam cela komisia vznikla!
arek = hlavný podvodník :protest:
Človek je celú sezónu nad hranicou PO, na posledné dve kolá z nej vypadne. A... Je po funuse :cry:
ThrashersFan píše:Človek je celú sezónu nad hranicou PO, na posledné dve kolá z nej vypadne. A... Je po funuse :cry:
njn, vitaj v krutej realite :serus: :smutok:
ja tiež väčšinu bol hore, ale podvodníci to zariadili inak :slap:
Tak za ten Ronuv posledni prispevek bych si hodne rozmyslel, jestli s nim pocitat i do pristi sezony :nono: :thumbsdown:
Rono píše:Neměl jsem šanci na play-off... Znechutili jste mě tím, že jste tehdy odmítli trade Kopitar+Benn for Datsyuk+Hanzal, a pokud se nemýlím, i ty si členek té komise, takže proč bych na jeden den nemohl Popradovi vyhovět :hmm: Vy jste mě ublížili na, dejme tomu, půl sezony... :psst:
:sok: :hahano:
Rono jedine co u teba ocenujem, je to, ze si bol maximalne uprimny, aj ked ten dôvod no :) v komisii sa totizto nachadza aj Popradcan :jn: ale chapem, Datsyuka + Hanzala chcel Popradcan ponuknut prave tebe, takze v tejto suvislosti to dava logiku :) aj ked osobne si myslim, ze ked ti popo navrhol, ci uz v ramci srandy, ci seriozne, aby si mu to ulahcil tym, ze nechas na benchi aktivnych hracov, tak si s tym nemal najmensi problem ;) hadam ti to padlo vhod, povytesoval si sa a ak popimui chuti takyto triumf, tak :klobuk_dole:
nech je tak ci onak, podstata hry spociva, resp. mala by, vo Fair Play, ale vidim, ze poniektori maju Fair Play v :butt: co uz
Co sa to tu deje?
Cepi: Ty si myslis ,ze som to myslel vazne,aby nechal hracov sediet na lavicke? :lol: urcite by som to nepisal verejne v chate ,kde to videlo kopec ludi ,ani vo sne ma nenapadlo,ze Rono necha sediet 2 hracov,keby som to myslel vazne,tak mu poslem PM-ku :D,alebo si myslis,ze som az taky kkt? :scare:

Ved si porovnaj stats,ci by to vobec ovplyvnilo poradie,keby ich aj postavil,stratil by som 3 body v celkovom hodnoteni,stale by mi to stacilo.

Treba sa sustredit na POs ,nestracajme zbytocne energiu,ZC neni podstatna,aspon nie pre managerov,ktory do POs postupili.

:nechutne: :protest: Cepi :spank:
Já tě prokouknul hned v říjnu. Jseš prostě Popvodník. :bee:
Všetci, ktorí sa umiestnili nado mnou sú podvodníci
vsichni jste podvodnici! :bee:
AndyF píše:vsichni jste podvodnici! :bee:
povedal :king: podvodníkov?
:lol:
v pohode popi, nemal som rukaplne dôkazy, tak som tam doplnil, ze si to myslel trebars zo srandy :wink: ale verim tomu, ze ak by bola situacia presne opacna, prskas podobne, tak to skus pochopit :please:
ale to, ako sa k tomu postavil Rono :nechutne: hraci, ktori sa k tomu postavili podobne ako Rono (yzy,kanter), tu uz davno nemaju svoje miesto....
Joe S. píše:
AndyF píše:vsichni jste podvodnici! :bee:
povedal :king: podvodníkov?
Prosim???
AndyF píše:
Joe S. píše:
AndyF píše:vsichni jste podvodnici! :bee:
povedal :king: podvodníkov?
Prosim???
však logicky, keď sme všetci podvodníci a ty si náš :king: , tak musíš byť :king: podvodníkov :jupi:
DTD Harding mi jen tak z ničeho nic vychytal SO. Not bad :lol2:
cepi píše::lol:
v pohode popi, nemal som rukaplne dôkazy, tak som tam doplnil, ze si to myslel trebars zo srandy :wink: ale verim tomu, ze ak by bola situacia presne opacna, prskas podobne, tak to skus pochopit :please:
ale to, ako sa k tomu postavil Rono :nechutne: hraci, ktori sa k tomu postavili podobne ako Rono (yzy,kanter), tu uz davno nemaju svoje miesto....
Ja by som urcite neprskal :sarcasm: ved ma poznas .. :jn:
Mno tak, sezónu jsme zakončili s 50 % úspěšností... 167 výher, 167 proher, 40 plichet... na play off mi chybělo 11 bodů... (kua kdyby byly ještě dvě kola navíc :slap: ) ... kluci v závěru neskutečně zabrali... nenechali se odradit ani nelichotivym skórem a poslední tři zápasy odehráli ve velkém stylu (10:7, 11:6, 14:2) .. bohužel už to na play off nestačilo, ale všem hráčům na soupisce za to patří velkej dík :cool:

Celkově ale jako nováček musim hodnotit sezónu kladně. Přecijenom loni jsem manažeroval jenom AHL (v naší vlastní lize o 6 hráčích) a skok do této ligy byl obrovský a to hlavně v kvalitě... neboť sebemenčí výpadek formy, znamená rozdíl mezi úspěšnou a neúspěšnou sezónou...

Kdybych měl hledat hlavní důvody nezdaru, tak zcela evidentně musim zmínit naší šnůru 5 proher v řadě, kde jsme dokázali získat pouze 20 bodů a z nadějné 6 příčky klesly hluboko pod čáru...... Na to zjistit, čím byla tahle ztráta formy zapříčiněná, by bylo potřeba detajlnějšího rozboru, kterej udělam až dozní všechny zvony letošní sezóny.... Jako druhý důvod bych označil mojí zbytečnou neaktivitu v prvních 4 zápasech... která nás i ve 23 kolovym systému s průměrem cca 350 bodů, stála cenný body, který na konci chyběli :bitka3: .... a v neposlední řadě někdy možná zbytečné otálení při provádění klíčových změn (i když, to by se zas na druhou stranu při úspěšné sezóně mohlo brát jako velké plus :ja_neviem: ). Nakonec musím také zmínit nováčkovskou nerozvážnost a několik zbytečných chyb, kterých bych se, věřim, dnes již vyvaroval...

Celkově jsem ale spokojenej, že jsem dokázali porazit nebo přinejmenšim potrápit hodně týmů ze špičky (paradoxně to byly ty horší týmy, na kterých jsem si vylámali zuby :x ), a že jsme dokázali, že i bez častejch moves rošád (což je nedílnou součásti mojí filozofie :bee: ) z waivers se dají vyhrávat zápasy... abych řekl pravdu, podle mě kdyby po draftu tenhle tým vedl jinej manažer, do play off by se dostal :verysad:

Sezóna teda skončila a z pohledu nováčka z 12 pozice jako úspěšná... pokud ale bude jméno Arizona Coyotes i v příští sezóně mezi klubami této prestižní ligy, rozhodně nebude podobný výsledek přijatelný :evil:
Ti moji chcipaci se nejak rozjeli, napr. takovy Clowe ziska hned den po mem vypadnuti 1+2 a to mel prumer tak 0,5 bodu na zapas, jine statistiky radeji ani nesleduju jeste by me trefilo. Asi se hosani setrili na plejof, ale nejak jsem se tam nedostal. Moje prvni picky velke zklamani, Nash ( ve vymene za Sedina ), Kesler, Clowe, Backstrom jeli tak na 50-60% hajtry :x Priste uz je nevyberu kdyby co bylo :scare:
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS