Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Joe S. píše:
arek píše:ak to takto pojde dalej, tak Joe S. bude novym podvodnikom :buh:
ja? prečo? :fnuk: to ne ja, to neee ja :jn:
16:1 so sellym, ktory ma chudak zraneneho backstroma a potom ma uz len schneidera, ktory si zachyta raz za tyzden. Aj keby chytal, tak ty tam mas uz SO, dobru uspesnost, vela saves atd. Vidim to tak, ze si take vysoke vedenie udrzis do konca. Si podvodnik :dup: :D
výborný ťah skvelého GM s Budajom :lol2:
tak dnes ma potesil havlat - nedavno som ho ako IR stiahol z FA, nebolo nijako upresnene kedy by mohol naskocit do zapasov ale dnes uz nastupil :thumbsup: tak snad niecim solidnym v zostavajucom priebehu sezony prispeje :yes:

ucast v PO vzhladom na vyvoj ostatnych zapasov pomaly ale isto nabera realne kontury, ujst mi to sice este moze, ale taka sanca je uz dufam iba v teoretickej rovine.
vyzera to ale tak ze uz svoje 7. miesto asi nevylepsim (aj ked aj tam este teoreticka moznost je), takze cepi s popradcanom mozu na dialku superit o to kto si to chce so mnou rozdat v prvom kole :box: :petrik:
Final Countown :nervozny:
prosim nech dnes nastupi dubnyk :pray: este sa to da zvratit, ale aj selly musi zabrat
Lukas, Skorpi :pray: verím vám, verím vo vaše schopnosti :modlenie:


situácia pred posledným dňom ZČ:

Ja: 172-163-39,
arek 166-163-45,
TF 165-166-43
Ja to vidim na Skorpiho vyhadzov z Blue Angels po tomto kole :jn: :lol2:
:nervozny:
skorpi nedaj sa, bojuj s plnou zostavou :hfman:
ak ma odpali tim zo 17. miesta, ktoremu o nic nejde, tak ma porazi :slap: skorpi neskorpi, ale pravda je, ze to posrali hlavne ti moji. To co zahrali tento tyzden, to je cista katastrofa. Jokinen, Lucic, Semin, Simmonds, Shattenkirk bez bodu, moj najproduktivnejsi hrac obranca R. Wilson z Avs s 0+3, to hovori za vsetko :slap: a k tomu -17 :sok:
aspon ze dnes startuje dubnyk, takze GS ziskam pre seba...keby este tak aj vyhral, vyrovnal by som aj Wins. SOG, FW aj BLK su este otvorene :nervozny: U Joea budu klucove hlavne points, +/- a SOG. TFa radsej neriesim, tam je to tiez este hodne vyrovnane :scare:
Joe S. píše:skorpi nedaj sa, bojuj s plnou zostavou :hfman:
bojujem, bojujem, ale arek ma dnes v hre 2x tolko hracov + brankara... Myslim, ze by to mohlo skoncit vyrovnane.
ja som uz z hry vonku :-(
kuaaaa tam dementní Le-Tang a Timonen :slap:
ak som spravne pocital, tak o dva body to ma arek.

Minuly rocnik to bolo este vyrovnanejsie:

8. Boston Bears______386
9. Boston Gladiators__386
10. Boston Grizzlies___385
11. Trencin De Luxe___385

:)
podávam :protest: proti podvodníkom adminom :protest:

v podstate o 2 strely na bránu som nepostúpil :fnuk: nepríde nejaká zázračná stats change, že skopimu dajak= strely pridá a arekovi odobere? :fnuk: (stačí jednu pridať a jednu odobrať :? :)
Antonor píše:ja som uz z hry vonku :-(
uff, ale dobre si to este tuto poslednu noc otocil... nakoniec je to len tesna vyhra 9:8 (v brane nakoniec opat 6:0 pre mna :sok: )
tak ci tak, druhu polovicu sezony som zakoncil bilanciou 10-1 :cinka:

v prvom kole budeme krotit nejakych mackov, kedze cepi si na PO zjavne vyberal supera a vynral si mna... :petrik: o motivaciu navyse ho sundat :petrik: :box:

Obrázek
blahozelam Redymu k zasluzenemu triumfu a potvrdilo sa
cepi píše:Denver Blizzard (na zaver super tazkeho kalibru)
vysledok sice hovori jasnou recou, ale v niektorych stats to bolo znacne vyrovnane

G - 13:14
A - 18:18
B - 31:32
HIT - 98:100
BLK - 65:65
v GS ma Redy zvalcoval, forma jeho COL GS je momentalne neskutocna

kazdopadne, mam 100 chuti niekoho niekde poslat

neda mi nezareagovat na suboj Poprad Blackhawks - Quebec Flyers 13:2....

prakticky pocas celej sezony sa snazim apelovat na to, aby aj porazeni, nepostupujuci GM´s, tuto hru dohrali, dobojovali do konca, lebo svojou neaktivitou potapaju ostatnych GM´s....nula bodov, tak asi takto nejako dopadla moja snaha.....samozrejme, nehadzem vsetkych do jedneho vreca, v tomto konkretnom pripade reagujem na Rona a naopak, klobuk dolu pred takym Revom, plantajucom sa na samom dne ligy, ktory este nejaky den spät riesil moves, mal aktivnych hracov v poli....ale Rono sa na to totalne vybodol....viem o tom, ze ak by som porazil Redyho, tento suboj je z môjho pohladu v podstate nepodstatny, ale ide mi o cely ten princip....stacilo, ak by to Rono dohral ferovym spôsobom a nemusel som sa tu vyplakavat.....viem aj o tom, ze Rono bol na horach, ale aky problem, si nastavit roster na cely tyzden a pocas vikendu bol uz Rono doma, kedze jeho posledna yahoo navsteva bola Sat Mar 17 9:29pm CET, aj napriekt tomu hracov ponechal na benchi (ci neriesiacich IR) ....v posledny hraci den BN - Staal, Hartnell (2+0; 2+1)a inak to v suboji medzi Poprad Blackhawks® - Quebec Flyers ani dopadnut nemohlo (blahozelam k Popradcanovi k 1.miestu).

beriem, mozno ide o moju smolu, nepozornost, ci naivitu, ze som si Rona neustrazil, neupozornil ho na to, aby svojich aktivnych hracov nechaval na benchi, ale dobre vedel, ze ich tam ma, kedze sa o tom v priebehu tyzdna na chate s popim bavili a popi ho podpichol, navrhol, ci vazne, ci v ramci srandy, aby nechal sediet hracov na benchi, ze mu to pomôze....mozno to popi myslel zo srandy, v pohode, tiez som mohol o to Redyho v ramci nejakej srandy poprosit, ale zda sa, ze to u Rona zafungovalo, Rono :serus:

môzem tu menit, vymienat, spekulovat, ked svoj osud aj tak nemam vo svojich rukach a moja celosezonna snaha vide nakoniec nazmar....ano, ide "len" o zakladnu cast, ale 1.miesto po jej skonceni ma svoju vahu, jednak co sa tyka takej prestize, no predovsetkym moznost vyfasovat prijatelnejsieho supera (ano chcel som sa vyhnut petrikovi a vyfasovat supera na 8.priecke, napr. areka) a aj v ramci vyrovnaneho PO suboja, kde vyssie umiesteny tim po zakladnej casti môze naklonit vitaznu misku vah na svoju stranu....to vsetko by som neriesil, ak by som o to 1.miesto prisiel ferovym spôsobom, takto....ano, je to len hra, ale je to hra na dlhe trate, berieme ju aj celkom seriozne a sami dobre viete, ze si na tej (ne)aktivite GM´s davam obzvlast zalezat, no taketo podkopavacky ma utvrdzuju v tom, ze to asi nema vyznam a môzem sa preto na to cele vy*ebat
tak ti co sa tu na mne v oktobri chichunali sa mi zrazu snazia vyhnut v PO alebo sa do PO vobec ani nedostali... :giggle:
celkom dobry pocit :yes:
:panika: fuuu tak nakoniec postupujem, aj ked joe udrzal 12 bodov. To bolo o chlp, hlavne tie FW a SOG len tak tak. Vdaka jokinenovi za vcerajsich 16 FW :respekt: a Jonesovi za 6 SOG.
V PO proti popimu, ktoreho som potrapil v nasom zapase aj pocas ZC . Ale tiez by som radsej hral proti cepimu, ktoreho som dokonca v ZC porazil. Takze Rono :bitka3: Ale skoda sa rozculovat, je to len hra.

edit: A stat correction was applied to Marc-Edouard Vlasic on Sunday, Mar 18. :nervozny:
Sezona mi skoncila. Nie, ze by som cakal nieco ine :) . Uz par kol dozadu bolo prakticky rozhodnute. No bojoval som az do konca a snad arekovi pribudlo po dnesnom kole par sedivych vlasov :giggle:

Cela sezona bola jednoznacne poznacena skvelym :antry: auto-draftom.

Zacnam odzadu.

S brankarskym postom nemozem byt nespokojny. Thomas, az na par poslednych kol, chytal perfektne. Biron a Montoya si odohrali po 19 zapasov a s rozumnymi cislami. Skoda Montoyovho zranenia, z ktoreho sa doteraz poriadne nedostal a ovplyvnilo to posledne kola.

V obrane jednoznacne sklamal Visnovsky. Cakal som od neho dvojnasobok bodov a plusiek. Dalsie obranne eso Mike Green zaznamenal za celu sezonu len 6 bodov a -2!!! Doughty odohral svoj slabsi standard. Chris Phillips plnil svoju ulohu hitera a blockera. Potesil aj Burns, ktory prisiel v baliku za Hartnella. Ostatni obrancovia viac-menej rotovali v nadeji najdenia nejakeho skryteho talentu

S utocnikov potesil hlavne Kessel (skoda tych minusiek) a Michalekova strelecka forma. Za Hartnella, ktory odvadzal vynikajuce sluzby, som okrem Burnsa ziskal aj Benna, ktory sa nasledne, ako to byva dobrym zvykom, zranil a par tyzdnov nehral. Moji podpriemerni centri sice ziskavali buly, v +/- totalne prepadli. Zvysok pola asi nema cenu hodnotit, pretoze to bola zaplata na zaplatu.

Tuto sezonu hodnotim podla skolskej stupnice na 4.
Skorpion píše:Minuly rocnik to bolo este vyrovnanejsie:

8. Boston Bears______386
9. Boston Gladiators__386
10. Boston Grizzlies___385
11. Trencin De Luxe___385

:)
to bolo huste a po skonceni minulo sezonneho kola, som bol asi rovnako vytoceny ako teraz....o osude môjho timu rozhodla neferovost zvysnych GM´s ....nastasttie, tu som prisiel "len" o 1.miesto....v tom case som bol GM timu Boston Grizzlies, v zavere som sa dostaval do formy a PO viselo vo vzduchu....to by vsak v tom case GM Boston Bears, velky fanusik Bruins :giggle: kanter, nemohol robit zakulisne tahy s GM Phoenix Coyotes - yzym, ktory uz nemal sancu na PO....a tak to medzi nimi skoncilo tusim 15:0 v prospech Boston Bears.....mne na postup stacilo vitazstvo, ktore som nakoniec dosiahol samozrejme s tym, ze Boston Bears to neda na 14, ci 15:0.....ponaucenie, neferovi GM´s sa mohli so sutazou rozlucit :ahoj:

to co sa odohralo medzi Ronom a Popradcanom uz neriesim, prijimam petrikovu vyzvu a idem zabojovat....rozhodne sa nechcem porucat po 1.kole....

inak arek lol, ked o postupe rozhodla strela? resp. uspesnot pri vhadzovani

som rad, ze do PO sa dostali GM´s, ktori boli pocas sezony dostatocne aktivni :thumbsup: podakovanie patri aj tym, ktori sa do PO sice nedostali, ale nesklamali v ramci aktivity....ti, maju iste miesto aj v buducom rocniku, ktory sa bude od tych predoslych urcite lisit ;)

vytvorena tema k PO - http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=251&t=7993" onclick="window.open(this.href);return false;
:nervy2: Boston Bears som ja!!! A tiez som kvoli ich machynaciam takmer prisiel o play-off. Nastastie spravodlivost vtedy aspon v mojom pripade zvitazila :yes:
cepi píše:
Skorpion píše:Minuly rocnik to bolo este vyrovnanejsie:

8. Boston Bears______386
9. Boston Gladiators__386
10. Boston Grizzlies___385
11. Trencin De Luxe___385

:)
to bolo huste a po skonceni minulo sezonneho kola, som bol asi rovnako vytoceny ako teraz....o osude môjho timu rozhodla neferovost zvysnych GM´s ....nastasttie, tu som prisiel "len" o 1.miesto....v tom case som bol GM timu Boston Grizzlies, v zavere som sa dostaval do formy a PO viselo vo vzduchu....to by vsak v tom case GM Boston Gladiators, velky fanusik Bruins :giggle: kanter, nemohol robit zakulisne tahy s GM Phoenix Coyotes - yzym, ktory uz nemal sancu na PO....a tak to medzi nimi skoncilo tusim 15:0 v prospech Boston Gladiators.....mne na postup stacilo vitazstvo, ktore som nakoniec dosiahol samozrejme s tym, ze Boston Gladiators to neda na 14, ci 15:0.....ponaucenie, neferovi GM´s sa mohli so sutazou rozlucit :ahoj:

to co sa odohralo medzi Ronom a Popradcanom uz neriesim, prijimam petrikovu vyzvu a idem zabojovat....rozhodne sa nechcem porucat po 1.kole....

vytvorena tema k PO - http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=251&t=7993" onclick="window.open(this.href);return false;
som ti to opravil :wink:
ale som ti dal skorpi :D :jn: njn, tych bostonakov bolo v sutazi nechutne vela, tak som si to zmylil :oops:
ale pravda, spravodlivost maximalne zvitazila do tej miery, ze to kanterovi v konecom uctovani nepomohlo :fucker2:
tak dufam, ze nieco podobneho sa pritrafi aj popimu :fucker: aj ked :bitka3: si zasluzi skôr Rono; nic to, mimoriadne uspesna zakladna cast je za mnou, treba sa sustredit na tu najdôlezitejsiu :hfman:
Arek ocekavam nejakou odmenu :jn:
Selly8 píše:Arek ocekavam nejakou odmenu :jn:
Místo žlutý budeš růžovej.
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS