Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

arek píše:
Skorpion píše:
ThrashersFan píše:Spolieham sa na teba Skorpion :good:
verim, ze nesklamem doveru do teba vlozenu :)
nezabudaj, kto je tvoj GM :nono:
OK, ten jeden den este mozem pockat :D
Je to zrada, že ako jediný tím z tých, ktoré sú v PO push, mám v posldnom kole schopného súpera :protest:
ThrashersFan píše:Je to zrada, že ako jediný tím z tých, ktoré sú v PO push, mám v posldnom kole schopného súpera :protest:
:bee:
selly, aké máš číslo účtu? :hmm:
Antonor píše:no petrik v brankarskych stats by som mal uhrat aspon 2body ako tento tyzden za GS a SV ...ostatne by mali patrit tebe a pokial ziaden brankar nazachyta cisto tak to vidim na 2:3...v hracskych to bude vyrovnane ...mal by som mat miernu prevahu len ci to potvrdim....a tiez v hitoch vyhras naisto...cize take styri body mas skoro iste
ty si mal minuly tyzden 9 brankarskych startov? :sok: :samovrazda:
a ja ze zapasy proti jakubovi a popradcanovi ktori dali za tyzden po 6 boli v branke tazke... :D
no nic, budem sa s tym musiet nejako popasovat... ja by som mal podla vsetkeho zapisat 6 startov :hmm:
ved Hackett je prakticky jednotka Tokarski tiez :D Khabibulin chyta tiez 1-2zapasy a Neuvirth podobne
to si snad tie moje lamy robia prdel, nie? prvy den 0+0 a -8 :hahano:
co chcu pred PO zvysit plat tak strajkuju alebo co?
asponze varlamov nasadil latku kvalitne vysoko - W, vela SV, vysoka SV%
Zabudol som nastaviť zostavu. :slap: Aspoň že sa hralo tak málo zápasov, ale aj tak Desharnais 1+1 a 10 FW.
ThrashersFan píše:Je to zrada, že ako jediný tím z tých, ktoré sú v PO push, mám v posldnom kole schopného súpera :protest:
No hlavne ze jsem te nedavno porazil :jn:
Joe S. píše:selly, aké máš číslo účtu? :hmm:
Joe: pm :D


Taky jsem zapomnel nastavit sestavu, tak jsem aspon vyhazel par DTD hracu a uvazuju ze bych trochu rozviril uz tak zvlnene vody pred plejof vejvnutim dalsich DTD Letanga, Backstroma a Timonenna :scare:
Selly8 píše:Taky jsem zapomnel nastavit sestavu, tak jsem aspon vyhazel par DTD hracu a uvazuju ze bych trochu rozviril uz tak zvlnene vody pred plejof vejvnutim dalsich DTD Letanga, Backstroma a Timonenna :scare:
Aj mne je Mike Green v podstate uz na :ho*no: . :hmm: zeby som skusil tiez nejake viry? :D
žiadna pm neprišla :protest:
si nastavujte tie zostavy poriadne, niekto tu tvrdo bojuje o playoff :dup:
presne :dup: okrem teba petrik :jn:
fak of, tie zostavy sú :slintac: akurát lukas, ty bojuj dopc
Nestresuj, dnes Gebrik, Tangej a Williams dajú aspoň 3+3, Theodore SO a všetko bude OK. Teda ako pre koho.
historicke vitazstvo po zakladnej casti :cepi: s 99% pravdepodobnostou neujde (ta to parada)
v poslednom kole sa sustredim v podstate len na akesi dohravanie a viac ako vysledok, ma po kazdom hracom dni zaujima zdravotny stav mojich hracov....Lupula + Koiva skoda, ale musim zabojovat aj bez nich a ak by sa pripadne v 1.PO kole zadarilo, mohli by este naskocit....budem to musiet pozorne sledovat, reagovat, ci zariskovat
spominal som, ze supera pre uvodne kolo nejako neriesim, ale nakoniec tomu tak nie je.....nebudem odkryvat karty, ale verim, ze sa stretnem so superom, ktoreho by som si do uvodneho PO kola zelal viac, ako toho druheho....takze pozorne sledujem aj vyvoj v boji o PO...
cepi píše:historicke vitazstvo po zakladnej casti :cepi: s 99% pravdepodobnostou neujde (ta to parada)
v poslednom kole sa sustredim v podstate len na akesi dohravanie a viac ako vysledok, ma po kazdom hracom dni zaujima zdravotny stav mojich hracov....Lupula + Koiva skoda, ale musim zabojovat aj bez nich a ak by sa pripadne v 1.PO kole zadarilo, mohli by este naskocit....budem to musiet pozorne sledovat, reagovat, ci zariskovat
spominal som, ze supera pre uvodne kolo nejako neriesim, ale nakoniec tomu tak nie je.....nebudem odkryvat karty, ale verim, ze sa stretnem so superom, ktoreho by som si do uvodneho PO kola zelal viac, ako toho druheho....takze pozorne sledujem aj vyvoj v boji o PO...
:petrik:
:petrik: chce padnúť na 8. miesto? :giggle: nechce hrať podvodnícke derby prvým podvodníkom, ale s podvodníkom novým? :lol2:
Joe S. píše::petrik: chce padnúť na 8. miesto? :giggle: nechce hrať podvodnícke derby prvým podvodníkom, ale s podvodníkom novým? :lol2:
Chce nechce, nie je to tak celkom v jeho rukach... zo suboja s Antonorom vobec nemam dobry pocit :nervozny: moz este dopadnut dost skaredo, takze este ani zdaleka nepovazujem za istu ani moju ucast v PO (najma ked ista cucka vyhrava 16:1 :protest: - hnus velebnosti :nechutne: )
ti dám čučku :nervozny:

ale aj tak ch*j z toľkého vedenia, dodrbem to :nervozny:
Tokarski+Hackett :-O :respekt: zatial sa ukazuje ako vyborny tah vymenit Garona a ziskat tychto dvoch z waiveru..obaja su prakticky jednotky vo svojich timoch
Antonor píše:Tokarski+Hackett :-O :respekt: zatial sa ukazuje ako vyborny tah vymenit Garona a ziskat tychto dvoch z waiveru..obaja su prakticky jednotky vo svojich timoch

ešte výbornejší ťah bol zisk Lehtonena :ciga:

a z FA som spokojný nad mieru s Letestum a Stajanom :super:
ak to takto pojde dalej, tak Joe S. bude novym podvodnikom :buh:
Joe S. píše::petrik: chce padnúť na 8. miesto? :giggle: nechce hrať podvodnícke derby prvým podvodníkom, ale s podvodníkom novým? :lol2:
arek píše:ak to takto pojde dalej, tak Joe S. bude novym podvodnikom :buh:
Aby to někomu z vás nebylo líto, tak každý, kdo skončí přede mnou, je podvodník. Takže vlastně skoro všichni. :bee: :fnuk:
arek píše:ak to takto pojde dalej, tak Joe S. bude novym podvodnikom :buh:

ja? prečo? :fnuk: to ne ja, to neee ja :jn:
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS