Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Trejdy

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

kajo píše:Bob?
:ee: Ten teď nedává ani ten zápas týdně.
Mason/Sanford? :D
dejf jedneho z mojich by som ti pri dobrej ponuke mohol trejdnut (Garon,Neuvirth,Khabibulin)
Koupím, prodám, vyměním: Morrow, Harding, Belanger, Gardiner.
Komisári máte prácu, je tam viac trejdov, tak pošlite PMku s vyjadrením za/proti. Už sú nejaké protesty tak nech viem čo a ako.
poposielal som nejake proposaly, som zvedavy ci niekoho ukecam :D
kajo diki ze si si to vcera rozmyslel..Bogosian sa zranil :D su protesty na moje trejdy?
[li]The deadline to complete trades in this league is Thursday, Mar 8.[/li]

dokotulala sa ku mne trejd posta od môjho uhlavneho nepriatela, ale budem musiet odmietnut....mat 3G v zalohe by urcite nebolo na skodu, ale vyzera to tak, ze to uz dokopem s 2jkou, ktora ma vyniesla hore....predpokladam, ze vrativsi sa Ander coskoro prevezme post OTT 1tky

kto urgentne nahana borca na FW môzete sa u mna poinformovat na Jay McClementa - 371FW.....FW mam na rozdavanie, takze jeho pripadny odchod by ma az tak nebolel....inych hracov uz v ponuke nemam, nerad by som nieco domrvil pred spustenim PO
pratele, kolegove

mnozi se otazky na me hrace. i presto ze sance na PO jiz neni, presto nehodlam rozprodat tym a to ze dvou duvodu. hrdost mi to nedovoli a pak taky by mi to neprislo fer vuci ostatnim. pokud chcete menit, at je to navrh rozumny, nic typu Kovy za Knubla (nikdo nenavrhoval) atd.
Stopol som trejd Marleau - Duchene. Aj trejd Staal a spol - Ward a spol. to má nahnuté, ale zatiaľ prechádza.
ten z Wardom by nemal prejst...kolko este chyba aby bol stopnut? jeden dva hlasy?
Jeden stačí.
skoda ze uz niesom v komisii :D
Lukas33 píše:trejd Staal a spol - Ward a spol. to má nahnuté, ale zatiaľ prechádza.
zaprotestoval som akurat proti tomuto, ale nesplna limit toho posledneho hlasu, nakolko som zaprotestoval hned ako sa objavil
Bachman si pred koncom zakl.casti, ked DAL bojuje o PO ani neskrtne a Ward je nieco podobne, ako Lehtonen v DAL..
Aj ja som protestoval len proti tomuto..to sa tu vazne posudzuje podla ne/sympatii?
tak zrejme uz posledna uprava zostavy pred uzavierkou:

z fort worth guardians prichadza o PO zabojovat trojica B. Sutter, L. Schenn a B. Orpik, opacnym smerom pututje A. Burmistrov, T. Kaberle a M. Santorelli

dufam ze nebudu namietky :dup:

inak este som z waiveru stiahol bishopa, ale ak by mal onho niekto velky zaujem, zrejme by som ho pustil... :hmm: let me know ;)
Poslal jsem ronovi tedy novou nabidku. Misto Seguina zadam Plekance a misto Bollanda nabizim Bozaka.

:arrow: Ward,Leddy,Plekanec - Bachman,Bozak,Staal

tady uz snad problem nebude? Ward je sice vybornej brankar, ale v posledni dobe ma otresna cisla, takze az takova posila byt rozhodne nemusi. Bozak hraje v prvni formaci s Kesselem a Lupulem. O Staalovi snad netreba psat. :)

Ten trade Duchene-Marleau mi nepripadal az tak nestastny, dokonce mi ho Joe sam nabidl. Duchene ma samozrejme mnohem mene bodu, ale byl 5 tydnu zraneny. Ale beru to.

kajo píše:Aj ja som protestoval len proti tomuto..to sa tu vazne posudzuje podla ne/sympatii?
:?:
teraz to uz vyzera v celku normalne
kajo píše:to sa tu vazne posudzuje podla ne/sympatii?
:?:
v prvom a poslednom rade, sa pozeram na konkretne mena (trejd) hracov, nie na mena GM´s .....
megaton píše:pratele, kolegove

mnozi se otazky na me hrace. i presto ze sance na PO jiz neni, presto nehodlam rozprodat tym a to ze dvou duvodu. hrdost mi to nedovoli a pak taky by mi to neprislo fer vuci ostatnim. pokud chcete menit, at je to navrh rozumny, nic typu Kovy za Knubla (nikdo nenavrhoval) atd.
mas tam odo mna este jednu ponuku... :) aj s prislusnym zdovodnenim ;)
Lukas33 píše:Stopol som trejd Marleau - Duchene.

a z akého dôvodu?

a najmä vo svetle trejdu Slater-Handzuš za Erata to nechápem ale fakt že vôbec :ja_neviem:


antipatie zjavne vládnu :rocker:
Redy píše: Ten trade Duchene-Marleau mi nepripadal az tak nestastny, dokonce mi ho Joe sam nabidl. Duchene ma samozrejme mnohem mene bodu, ale byl 5 tydnu zraneny.
mne sa to zdal absolútne vyrovnaný a férový trejd a ja tomu absolútne vôbec nechápem, prečo to museli zrušiť :sok: :slap:
Museli ste sa ozývať, chcel som to nenápadne ututlať cez PMky. :D Zle som pochopil jeden protest čo som dostal cez mail a mal sa vzťahovať na Warda a spol. a nie Duchena - Marleaua. :jn: Vyrieši sa, sorry.
redy, cepi: to ze nepresiel Joeov trejd sa mi zdalo dost prehnane. A tak som si to dal do suvisu s tym, ze sa jedna o Joea. Pretoze mne ta vymena pripadalo uplne normalne..
no neviem ci to Joe nebude chciet este zrusit... :giggle:
duchene dnes z ladu odkrivkal (clenok) a vyhliadky nie su ruzove :ee:
291 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES