Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAY-OFF

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Víťaz 3.ročníka :?:

Poprad Blackhawks (Popradčan)
50%
4
Big Bad Bruins (cepi)
50%
4

fuj GM´s, ale ste nechutni :D
uz jeden popvodnikov skalp na konte mam, ked som ho zdolal (s prehladom) pocas zakl.casti, tu prehru tazko rozdychaval, ak by sa mu toto prihodilo v samotnom finale, jeho oblubeny smajl dostane zabrat - :monitor:
kazdopadne, na finale sa tesim a vychutnam si ho, si spominam, ked som s yahoo na HP zacinal a prave popo, ako taky otec furas, mi radil, pomahal vo vsetkom....popo to menil, spekuloval, prehadzoval a v tom case ucen cepik sa tymto krokom priucoval a vysledok sa dostavil v tomto rocniku :cepi:
nastal cas poslat popa na yahoo odpocinok Obrázek
Zacina boj :!: :jn:
tak sme s popom prehodili zopar konstruktivnych a vecnych PM
cepi píše: :box: :box: :bitka3: :bitka3:
Popradcan píše:kruci melek :lol: :waa: :monitor:
cepi píše: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :trim: :trim: :champions: :champions:
Popradcan píše: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :arrow: :vitaz: :cup: ME :!:

and you :winner2: :serus: :yes:
cepi píše: :tv:
tak nakoniec (aj ked to tak dlho nevyzeralo) som v PO aspon obhajil 7. miesto po ZC. musim sa ale priznat ze tieto posledne 2 tyzdne v zapasoch o umiestnenie po vypadnuti s cepim ma to uz ani zdaleka nebavilo tak ako dovtedy, na nastavovanie zostavy som sa ale nejako este prinutil :D v kazdom pripade som sa totuo hrou pocas sezony dobre bavil a dufam ze sa budem moct zucastnit aj buduci rocnik, ved niekto musi byt aj prvy :D :D :D

aby som nezabudol: gratz popradcanovi k titulu, cepi ma po finale urcite noveho oblubeneho slovenskeho brankara :lol:
:popi:

rozhodli brankari....tak, ako ma duo Miller - Luo drzali pocas celej sezony, tak to splaslo v samotnom finale...skoda, triumf by tak bol urcite v tych spravnejsich rukach :cepi: :D
nic to, aj tak u mna macimalna spokojnost :tlap:
cepi píše:ak by sa mu toto prihodilo v samotnom finale, jeho oblubeny smajl dostane zabrat - :popi:
ked uz ma ten popi v tom yahoo finale porazil, rozhodol som sa, ze mu venujem jeho najoblubenejsieho smajla, resp. ho po nom pomenujem - :popi:
obhajil som 8. miesto :clap: jaj zas som cely tyzden vyhraval a tuto noc to petrik otocil. Moje celkove zhodnotenie sezony dam do hlavnej temy.

a gratulujem popimu :serus: som rad, ze som z PO vypadol s celkovym vitazom.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES